مهدی هاشمی

بازیگر سریال «علی البدل» ساخته سیروس مقدم بیان کرد که این سریال طنز است و در طنز می توان ناگفته ها را بیان کرد.

به گزارش مشرق، مهدی هاشمی درباره سریال «علی البدل» که این شب ها به کارگردانی سیروس مقدم از شبکه یک سیما روی آنتن می رود گفت: من در این سریال نقش یک خان را دارم که با مهدی فخیم زاده که او هم نقش یک خان را بازی می کند دایم کل کل و بحث داریم.

وی ادامه داد: «علی البدل» کار نویی است و داستان در روستایی در ناکجا آباد رقم می خورد که یک چشمه آب گرم دارد و از همه نقاط دنیا به این روستا می آیند. در این سریال ماجراهای متعددی اتفاق می افتد که محسن تنابنده سرپرست نویسندگان به زبان خاص این سریال طنز آن را درآورده است.

این بازیگر سینما و تلویزیون درباره همکاری خود با سیروس مقدم تصریح کرد: همه چیز در این کار خوب بود ولی هنوز باید قسمت های بیشتری پخش شود تا بتوانیم بازخوردها را بگیریم. ما حدود سه ماه و نیم در روستاهای همدان کار کردیم و کلیت روند کار از متن فیلمنامه تا بازی ها بسیار خوب بود.

وی درباره استقبال از این مجموعه اظهار کرد: ما ایرانی ها طنز را دوست داریم و بعضی ناگفته ها را می توان از طریق کنایه و طنز بیان کرد و از این حیث فکر می کنم این کار بتواند مخاطب را راضی کند.

بازیگر سریال «علی البدل» درباره فیلمنامه های تلویزیونی که در این سال ها به او پیشنهاد شده است، یادآور شد: مشکل اکثر این فیلمنامه ها این است که خوب نبوده اند و مساله دیگر این است که می خواهند کارها را با سرعت به تولید برسانند مخصوصا آثار مناسبتی تند تند سر صحنه نوشته می شود و شما باید گفتگوهایی را که زیر خط فقر است به اجرا برسانید.

هاشمی در پایان بیان کرد: «علی البدل» خوشبختانه از این شتاب برخوردار نبود و ما سه ماه و نیم در همدان به خوبی کار کردیم و خدا را شکر از هوای آلوده تهران دور بودیم.
منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس