کد خبر 701442
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۲:۳۸
رحمتی

کاپیتان تیم فوتبال استقلال گفت: اعضای هیات مدیره به دنبال استخدام پسر خودش در باشگاه و پول تو جیبی در سفر خارجی هستند.

به گزارش مشرق،  سیدمهدی رحمتی پس از پیروزی 2 بر صفر مقابل لوکوموتیو تاشکند گفت: خدا را شکر که پیروز شدیم و توانستیم هوادارانی که در زیر باران برای حمایت تیم آمده بودند خوشحال کنیم و یک پیروزی دو بر صفر به دست آوریم حریف تیم خوبی بود. خدا را شکر می‌کنم که پیروز شدیم.

وی درباره داوری مسابقه گفت: داوری خوب بود.

رحمتی در مورد اینکه قرار بود افشاگری کند و همه منتظر صحبت‌هایش هستند، گفت: رحمتی هر وقت صلاح بداند صحبت می‌کند و اختیار خودش دارد.

کاپیتان استقلال در مورد اینکه روز گذشته در نشست خبری گفتید امروز حرف‌هایتان را می‌زنید، اظهار داشت: ما تیم جوانی داریم اگر من، خسرو و پادوانی را از تیم بیرون بکشید میانگین سنی استقلال بسیار کم است. بحث ما فقط مالی نیست ما می‌گوییم باید مجموعه‌ایی باشیم برای موفقیت تلاش کنیم همانطور که کادر فنی و بازیکنان به فکر موفقیت تیم و خوشحال کردن مردم هستند کل مجموعه باید همین شرایط را داشته باشد اما شما ببینید اعضای هیأت مدیره دنبال همه چیز هستند جز موفقیت استقلال.

وی افزود: یکی از آنها یک تلفن همراه بدون شماره دستش گرفته و مدام به بازیکنان زنگ می‌زند تا بگوید من متصل به فلان ارگان و فلان نهاد هستم و شماره‌اش هم نمی‌افتد تا بازیکنان را بترساند. آن یکی پسرش را آورده تا در باشگاه شاغل کند. نفر سوم دنبال پول تو جیبی در سفرهای خارجی است ما نه زمین تمرین خوبی داریم و نه پولی پرداخت شده است.

رحمتی گفت:‌قرار است تا فردا ظهر 10 در صد به حساب بازیکنان ریخته شود از ما هم خواستند صحبت نکنیم من هم این حرف‌های ضمنی را گفتم تا فکر نکنند چیزی نمی‌دانیم سرشان را زیر برف کردند و ما هم از همه چیز بی‌خبریم. من و خسرو امید ابراهیمی مشکلی نداریم با 5 تا 10 میلیون تومان قرض شب عیدمان را می‌گذاریم، اما حق‌دوست، زکی‌پور و بازیکنان جوان دیگر که باید به شهرستان بروند چه؟ آیا نباید عیدی و سوغاتی بگیرند. استقلال در این چند سال که قدمت دارد هیچ وقت 5 روز تمریناتش تعطیل نشده است اما این اتفاق امسال رخ داد. هیچ‌کس هم توجهی نکرد.

وی افزود: جلسه هیأت مدیره چهار ساعت و نیم برگزار شد خروجی‌اش چه بود، حمله به سرمربی، بازیکنان و مهدی رحمتی و اینکه می‌خواهند یکی از افراد خودشان را در باشگاه مستقر کند تا در رسانه‌ها برای آنها تبلیغات کنند.


وی در مورد اینکه شما 60 درصد گرفته‌اید، گفت: من مدرکی که منتشر کرده‌ام از حسابداری باشگاه گرفتم اگر می‌گویند من 60 درصد گرفتم پس حسابداری خودشان را قبول ندارند از افتخاری می‌خواهم مبالغ پرداختی مربوط به کادر فنی و بازیکنان را منتشر کنند تا مشخص شود چه کسی پول گرفته و چه کسی نگرفته است.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس