گوهر خیراندیش

بازیگر سینما و تلویزیون گفت: مردمی که بسیار از حادثه پلاسکو و شهادت آتش‌نشانان دلشان سوخت، کاری می‌کنند که در مقابل خانواده شهدای آتش‌نشان سربلند باشیم.

به گزارش مشرق، گوهر خیراندیش درباره کمپین‌های ایجاد شده برای برگزاری چهارشنبه‌سوری بی‌خطر اظهار کرد: به نظرم باتوجه به حادثه پلاسکو، مردم شریف کشورمان باید به حرمت خون شهدای آتش‌نشان، شب چهارشنبه آخر سال به یکدیگر گل رز قرمز بدهند و مانند گذشته‌های دور در خارج از تهران و در مکانی که آسیبی به محیط زیست نرسد، بوته‌های کوچک روشن کنند.

این بازیگر سینما و تلویزیون ادامه داد: اگر بتوانیم شکل و رسوم گذشته که به دور از صداهای ترقه و هول‌انگیر بود را مجدداً احیا کنیم،‌ ثابت می‌کنیم مردمی هستیم که به کسانیکه جانشان را برای ما از دست دادند،‌ احترام می‌گذاریم، با انجام این کار، کاری کرده‌ایم که کاملاً انسانی است و ماندگاری آن بسیار بیشتر از صدای ترقه‌ای است که بخواهد ما را خوشحال کند، امیدوارم صدای من به گوش جوانان و واردکنندگان مواد محترقه برسد.

خیراندیش تصریح کرد: گمان می‌کنم امسال بهتر از هر سالی چهارشنبه‌سوری برگزار شود، محال است که مردم ما (به حفظ حرمت شهدای آتش‌نشان) توجه نکنند، مردمی که بسیار از حادثه پلاسکو و شهادت آتش‌نشانان دلشان سوخت و کاری می‌کنند که در مقابل خانواده شهدای آتش‌نشان سربلند باشیم.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس