شبکه نمایش

شبکه نمایش که در رویکرد جدید خود به عنوان شبکه پخش فیلم‌های سینمایی شناخته می‌شود، فیلم‌های متنوع و سرگرم کننده جدیدی را برای پخش نوروز 96 پیش بینی کرده است.

به گزارش مشرق  به نقل از روابط عمومی شبکه نمایش، این شبکه در ایام نوروز بیش از ۶۰ فیلم سینمایی پخش خواهد کرد که ۳۰ عنوان برای نخستین بار دوبله و از تلویزیون پخش خواهد شد.  

فیلم های سینمایی جدید شبکه نمایش در سه باکس سینمای هند، سینمای ملل و سینمایی جذاب به ترتیب در ساعات ۱۹، ۲۱ و ۲۳ پخش خواهد شد.  
سینمای ملل هر شب ساعت ۲۱ در ایام نوروز از شبکه نمایش پخش خواهد شد و فیلم هایی از سینمای فرانسه، انگلستان، کره جنوبی، ژاپن، فنلاند، نروژ، دانمارک، استونی، اسپانیا و هنگ کنگ در آن پخش خواهد شد.  
فیلم های تحسین شده ای همچون من دانیل بلیک آخرین فیلم کن لوچ، ۱۹۴۴ و ماجراجویی دونارک و معدن از جمله فیلم های سینمای ملل شبکه نمایش در ایام نوروز خواهند بود.
فیلم های بازی اسرار آمیز ۲، جزیره کاپیتان، مارسی، تیم رؤیایی، طوفان، ارزیابی همه چیز کیو، دینا در ماجراجویی دونارک، آخرین فرمانروا، پزشک جانشین، نغمه به یاد ماندنی، من دنیل بلیک و معدن، همگی محصول سال ۲۰۱۶ و فیلم های مزدور، تیم رویایی، اسب های وحشی، ۱۹۴۴ و ... محصول سال ۲۰۱۵ از جمله فیلم های نوروزی و آماده سازی شده شبکه نمایش هستند.  
"ریشه ها"، "وال استریتِ الیور استون"، "سیکاریو" و "تولد یک ملت" در ایام نوروز ساعت ۲۳ از شبکه نمایش پخش خواهد شد.  
ریشه ها که برداشتی جدید از داستان الکس هیلی، محصول سال ۲۰۱۶ است و شکل گیری تمدن آمریکا و بردگی سیاهان در آمریکا را روایت می کند، در چهار قسمت ۹۰ دقیقه ای پخش خواهد شد.  
نسخه قدیمی فیلم والت استریت که به افشاگری فساد در وال استریت آمریکا در دهه ۶۰ میلادی می پردازد، توسط الیور استون ساخته شده و برای اولین بار از شبکه نمایش پخش خواهد شد.  
فیلم تولد یک ملت، که جوایز متعدد بین المللی گرفته و منتخب جشنواره ساندس بوده، نیز در جدول نوروزی شبکه نمایش قرار دارد، این فیلم روایتگر قیام منجر به شکست سیاهان علیه استثمار سفیدپوستان در آمریکا است.  
سیکارو فیلم تحسین شده دیگری است که به فساد CIA و FBI در ترانزیت مواد مخدر در مکزیک می پردازد، فیلم دیگر شبکه نمایش برای نوروز است.  
شبکه نمایش برای نوروز ۹۶ برخی فیلم های کلاسیک سینمای هندوستان از جمله فیلم حلال و حرام با بازی راج کاپور، آناند با بازی آمیتا باچان را برای نخستین بار دوبله کرده است و در کنار فیلم های جدید سینمای هند همچون گول مرا مخور، شامیتاب پخش خواهد کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس