کد خبر 697918
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۱

فرمانده انتظامی غرب استان تهران با اشاره به افزایش بازرسی از باغ‌ها و باغ‌تالارها گفت: مالکان این اماکن مجاب شدند تا مشاعات باغ‌تالارهای خود را به دوربین‌های مداربسته مجهز کنند و این دوربین‌ها به مراکز پلیس متصل شوند.

به گزارش مشرق، سردار محسن خانچرلی با اشاره به رصد دائمی پلیس بر باغ‌ها و باغ‌تالارهای غرب استان تهران و برنامه‌ریزی برای ساماندهی این اماکن اظهار داشت: با توجه به تعدد باغ‌ها و باغ‌تالارها در غرب استان تهران، این موضوع حساسیت زیادی در این بخش دارد و خوشبختانه آمار تخلفات توسط باغ‌تالارهایی که دارای مجوز هستند بسیار کم است و عمده تخلفات در این بخش توسط باغ‌تالارهای فاقد مجوز اتفاق می‌افتد که البته در یک سال و نیم اخیر، اقدامات خوبی در راستای ساماندهی این اماکن انجام گرفته است.
 
فرمانده انتظامی غرب استان تهران افزود: یکی از اقدامات انجام شده در این بخش، افزایش بازرسی پلیس و سایر دستگاه‌های مسئول از این اماکن بود و در دستورالعملی که صادر شد، وظیفه بازرسی از این باغ‌تالارها به افسران ارشد و فرماندهان پلیس غرب استان سپرده شد تا بازرسی‌های موثرتری در این حیطه انجام شود.
 
وی گفت: همچنین بر اساس تصمیمات اتخاذ شده، مالکان این اماکن مجاب شدند تا مشاعات باغ‌تالارهای خود را به دوربین‌های مداربسته مجهز کنند و این دوربین‌ها به مراکز پلیس متصل شوند و علاوه بر آن نیز تصاویر این دوربین‌ها را در اختیار پلیس اماکن قرار دهند.
 
خانچرلی در پایان خاطرنشان کرد: علاوه بر این، با هماهنگی با مقامات قضایی مقرر شد در صورت بروز تخلف در این اماکن، دستگاه قضایی برخورد جدی‌تری را انجام دهد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس