فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیاء(ص) از آمادگی این قرارگاه برای انجام مساعدت‌های لازم جهت گسترش اقدامات زیر ساختی برای حضور حداکثری زائران راهیان نور در یادمان شهدای دشت ذوالفقاری خبر داد.

به گزارش مشرق، سردار سرلشکر غلامعلی رشید فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیاء(ص) به همراه سردار علی فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه، سردار یعقوب زهدی، سردار جعفر اسدی و جمعی دیگر از فرماندهان نظامی با حضور در یادمان شهدای دشت ذوالفقاری آبادان در جریان روند ساخت این یادمان قرار گرفتند.

سرلشکر رشید ضمن بازدید از این یادمان و بیان خاطراتی از زمان حضور وی در سال 59 و رشادت‌های رزمندگان در این منطقه، از آمادگی قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا(ص) برای انجام مساعدت‌های لازم جهت گسترش اقدامات زیر ساختی برای حضور حداکثری زائران راهیان نور در یادمان شهدای دشت ذوالفقاری خبر داد.

یادمان شهدای دشت ذوالفقاری واقع در کیلومتر 9 جاده آبادان، جنب یادمان شهید تندگویان بوده که در سال92 با محوریت نمایش حماسه‌های کوی ذوالفقاری، شکست حصر آبادان و مقاومت‌های مدافعان آبادان با ظرفیت اسکان 300 نفری زائران به تصویب ستاد مرکزی راهیان نور کشور رسید. این یادمان در حال طی کردن مراحل پایانی ساخت بوده و تا پایان سال جاری افتتاح و میزبان زائران مناطق عملیاتی جنوب خواهد بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس