کد خبر 66739
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۲:۵۹

قائم مقام شبکه سه سیما درباره‌ی قطع برنامه «90» که شامگاه دوشنبه ـ 21 شهریور ماه ـ اتفاق افتاد و انتقاد سازندگان این برنامه را به همراه داشت، توضیحاتی را ارائه داد.

به گزارش مشرق به نقل از ايسنا، سعید مقیسه گفت: در مدیریت جدول پخش برنامه شبکه‌های سیما، ملاک اصلی زمان شروع و پایان برنامه است، نه مدت برنامه؛ چون باید در مقاطع ثابتی مانند زمان اذان، اخبار و یا غیره به هر شیوه‌ی ممکن برنامه‌ها پایان یابد.

وی در ادامه درباره‌ی قطع ناگهانی برنامه «90» با اجرا و تهیه‌کنندگی عادل فردوسی پور، نوشته است: در برنامه «90» ـ 21 شهریور ماه ـ نیز مدت برنامه به میزان 210 دقیقه و زمان پایان آن ساعت 2 و 20 دقیقه بامداد به تهیه‌کننده محترم و گروه ورزش اعلام شده بود.

قائم مقام شبکه سه سیما توضیح داده است: پذیرش آگهی‌های بازرگانی به صورت متمرکز بوده و تعیین مدت زمان دقیق آن در اختیار شبکه‌ها نیست که در برنامه‌ی مذکور زمان آگهی تبلیغاتی، از طرف اداره کل بازرگانی سازمان صداوسیما افزایش یافت و از طرفی با هماهنگی و اعلام قبلی، مسابقه‌ی کشتی‏گیر ایرانی در فینال قهرمانی جهان به دلیل اهمیت ویژه و همزمانی به صورت زنده بین برنامه‌ی «90» پخش شد؛ لذا از مدت تخصیص یافته به برنامه‌ی «90» کاسته شد و باید برنامه زودتر از زمان مقرر پایان می‌یافت.

مقیسه در ادامه نوشته است:‌ تهیه‌کننده محترم نیز به امید انجام هماهنگی با مسؤولان مربوطه و تغییر برنامه‏های بعد از برنامه «90» و افزایش زمان برنامه، خداحافظی نکردند. متاسفانه به واسطه فوتبالی که به عنوان برنامه‌ی بعدی در نظرگرفته شده بود و تلاقی زمان آن با اذان صبح این امکان فراهم نشد و به نوعی برنامه «90» ناتمام ماند.

قائم مقام شبکه سه سیما در پایان ابراز امیدواری کرده است که با هماهنگی بیشتر، مردم شریف‌مان در آینده شاهد چنین اتفاقاتی نباشند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس