کد خبر 627823
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۳:۲۳

اقدام تروریستهای جنایتکار تکفیری و حامیان وهابی آنها در هدف قرار دادن شهروندان غیرنظامی، نشانه عجز و شکست آنها در نبرد نظامی و رؤیاهای خام سیاسی آنها در منطقه است.

به گزارش مشرق، بهرام قاسمی سخنگو و رئیس مرکز دیپلماسی عمومی ورسانه ای  وزارت امور خارجه کشورمان ضمن محکوم کردن حملات تروریستی زنجیره ای در نقاط مختلف سوریه  در استانهای طرطوس، حمص، حسکه و حومه دمشق که منجر به کشته شدن دهها نفر از مردم بیگناه این کشورشد، با دولت و ملت سوریه ابراز همدردی کرد.

قاسمی خاطرنشان ساخت: اقدام تروریستهای جنایتکار تکفیری و حامیان وهابی آنها در هدف قرار دادن شهروندان غیرنظامی، نشانه عجز و شکست آنها در  نبرد نظامی و  رؤیاهای  خام سیاسی آنها در منطقه است که  منجر به تکرار روزمره اینگونه جتایات دهشتناک  و بوجود  اورنده صحنه های دردناک و شرم آور در سوریه و عراق و یمن شده است.

سخنگوی وزارت خارجه تأکید کرد مجامع ببن المللی و جامعه جهانی باید دست از بی تفاوتی نسبت به آمران ، حامیان و مسببان  این جنایات  شرم اور برداشته و در اجرای مسئولیت  تاریخی ،قانونی و انسانی خود درجهت مقابله ریشه ای با تروریسم تکفیری جدیت اساسی و  لازم را  نشان دهند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس