کد خبر 618839
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۴

وزنه برداری طلایی بازی‌های المپیک ریو گفت: تقدیرها بعد از کسب مدال ما را دلگر می‌کند، اما فعلا فقط به طلایی که گرفته ام فکر کنم.

به گزارش مشرق، پیش از اعزام کاروان ایران به بازی‌های المپیک ریو شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه در تفاهم نامه‌ای که با کمیته ملی المپیک امضا کرد تقبل کرد تا به هر ورزشکاری که در المپیک مدال طلا بیاورد 50 میلیون تومان بن خرید رفاه اهدا کند. همچنین این شرکت تقبل کرد یکی از اعضای درجه یک خانواده مدال آوران المپیک را استخدام کند که با واکنش مثبت ورزشکاران رویرو شده است.

از سوی دیگر برای حمایت از ورزش زنان قرار است این تسهیلات به یک یا دو تن از بانوانی که بهترین نتیجه را در المپیک ریو کسب کنند، اعطا شود.

سهراب مرادی، قهرمان وزنه برداری بازی‌های المپیک ریو در رابطه با حمایت شرکت فروشگاه‌های زنجیره ای رفاه از قهرمانان المپیک گفت: «چه زمانی این اتفاق افتاده؟ من که خبر نداشتم. کار خوب و جالبی است. البته تا اتفاق نیفتاده نمی شود زیاد درباره اش حرف زد. در کل این نوع تقدیرها آدم را دلگرم می‌کند. حالا برسیم تهران ببینیم شرایط چطوری است؟»
مرادی این را گفت و ادامه داد: « قرار است بن بدهند ماهیانه خرید کنیم؟ خب این هم خوب است. به هر حال یک حرکت جدید است برای حمایت از قهرمانان. من طلا گرفته‌ام و می‌خواهم فعلا فقط به طلایی که گرفته ام فکر کنم.»

"استخدام یکی از بستگان درجه یک قهرمانان المپیک از دیگر اقداماتی است که قرار است فروشگاه زنجیره ای رفاه انجام دهد"، او درباره اینکه چه کسی را می‌خواهد در فروشگاه رفاه استخدام کند هم گفت: «هنوز که تازه این خبر را شنیده ام و نمی شود حالا تصمیم گرفت. اجازه بدهید برویم تهران و ببینیم چه خبر است. آن موقع تصمیم می گیرم که کدام یک از اعضای خانواده ام را استخدام کنم.»
منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha