کد خبر 58274
تاریخ انتشار: ۲ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۲:۲۰

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت:حجاب نه در شعار که در واقع، سلاح وسنگر امن انقلاب و نظام اسلامی است.

به گزارش گروه دفاع و امنیت مشرق، سردار نقدی که به صورت ویدئو کنفرانس در مراسم آغاز به کار نخستین دوره آموزش مربی کشوری عفاف و حجاب سخنرانی می کرد ، افزود :بر اساس تاریخ ،‌ استعمار در ابتدا با حضور نظامی تلاش برای سیطره جهانی داشت اما ماموریت سلطه را به ماموران سرسپرده ای همچون رضاخان سپرد و اکنون نیز به روش جنگ نرم روی آورده است.
وی افزود:در حماسه تحریم تنباکو فتوای روحانیت و دلیری مردم که از امام حسین(ع)آموخته بودند همراه با شجاعت بانوان عفیف مانع آنان شد و استکبار از آن زمان طرح مبارزه با روحانیت ،روضه سید الشهدا و حجاب زنان را ریخت که ابتدا با زور رضاخانی به جنگ آنان رفت و هرچند به اهداف کامل دست نیافت اما همچنان نیز دست برنداشته است.
 سردار نقدی با بیان برخی از خاطرات دوران رضاخانی خواستار جمع آوری این خاطرات به عنوان حماسه های مردمی در مبارزه با استکبار شد.
وی بابیان اینکه زن بی بندوبار ، شجاعت مقاومت در برابر دشمن و تربیت مردان مقاوم را ندارد، افزود:زنان کشور فرزندان و همسرانشان را بدون دیدگاه مادی به جبهه می فرستادند و خود نیز غذایشان را پشت جبهه تهیه می کردند.
 وی گفت:استکبار به منظور سلطه ،‌بی بندوباری را در کشورها حتی برای مردم خویش نیز تبلیغ می کند.
 سردار نقدی افزود:مردم غرب اگر غیرتمندانه زندگی کنند در برابر تهاجم دولتهایشان به دیگر کشورها اعتراض می کنند و تحمل خفقان موجود در کشورشان را ندارند.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت:مسئله رسوایی رسانه ای در انگلیس این حفقان را آشکار کرد.
 وی افزود:در انگلیس 4 میلیون و 600 هزار دوربین پلیس از هر نفر روزانه به صورت میانگین 32 عکس تهیه می کند و این سلطه با ظاهری آراسته در جریان است.
سردار نقدی گفت:در بخش های علمی و مکان هایی که برای پیشرفت کشورهای غربی مورد نیاز است دقت می شود محیط دانشمندی از این مفاسد دور بماند.
 رئیس سازمان بسیج مستضعفین بابیان اینکه درباره مسئله حجاب متاسفانه کم کاری کردیم ،افزود: اسلام مستدل ترین ،مستحکم ترین و منطقی ترین دین است و اگر کاستی است از جانب ماست. سردار نقدی افزود:باید با آموزش حجاب در کتاب های درسی ،‌حجاب کامل (چادر)را در جامعه ترویج کنیم.
سردار نقدی بابیان اینکه باید این ضعف جبران شود، افزود: باید فهم و درک درباره حجاب ارتقا یابد و اینگونه کارها کوتاه مدت و اضطراری است و کار صحیح آموزش فرد از کودکی بر اساس این اعتقاد است.
 وی گفت:طرح مشکات نیز گامی اضطراری است که باید تلاش شود معلمان بیشتر بر منطق حجاب تسلط یابند تا بتوانند دختران دانش آموز را تربیت کنند.
سردار نقدی اضافه کرد:باید با تبیین بیشتر موضوع و اثربخش شدن آن جوانان با ارزش ها آشنا و در آن ثابت قدم شوند.
 وی افزود:کیفیت این دوره های آموزشی بسیار اهمیت دارد و آموزش های بی کیفیت گاه نتایج معکوس خواهد داشت.
 سردار نقدی بابیان اینکه تبیین حقوق زنان و ارزش حجاب ضروری است، گفت:از دیدگاه اسلام زنان و مردان با وجود برخی شباهت ها دو موجود متمایز دارای حقوق و وظایف متفاوتی هستند که خداوند در نظر گرفته است.
وی افزود:غرب در ظاهر به منظور حمایت از حقوق زنان شرایط را برای آنان دشوار کرده و مشکلاتشان را افزایش داده است. سردار نقدی اضافه کرد:کاهش ازدواج های رسمی،تزلزل بنیان خانواده و رشد منفی جمعیت در کشورهای غربی که به تدریج موجب اضمحلال فرهنگی آنان و جایگزینی مهاجران می شود از نتایج منفی و قابل مشاهده این موضوع در کشورهای غربی به عنوان نخستین قربانیان آن است.  

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس