«مجتهد» توئیتر نویس عربستانی که اسراسر خاندان سعودی را فاش می کند، اعلام کرد که خبر وزارت دفاع عربستان مبنی بر ساخت کارخانه «درون» در عربستان با همکاری آفریقای جنوبی چیزی جز حیله و فریبکاری برای خرید پهباد درون از اسرائیل نیست.

به گزارش مشرق، مجتهد وبلاگ نویس معروف سعودی در صفحه خود در توئیتر فاش کرد که خبر وزارت دفاع سعودی مبنی بر ساخت کارخانه تولید هواپیمای بدون سرنشین « درون» در عربستان با همکاری آفریقای جنوبی نیرنگی سعودی برای خرید پهباد از اسرائیل است.

وی افزود: با وجود اختلاف سیاسی آفریقای جنوبی با اسرائیل، همکاری نظامی با قدرت تمام بین دو طرف همچنان در جریان است که موضوع پهپادهای درون نیز بخشی از همین همکاری است.

مجتهد توضیح داد که عربستان هواپیماهای ساخت اسرائیل را به نام آفریقای جنوبی می‌خرد و این هواپیماها در آفریقای جنوبی جداسازی شده و به عربستان فرستاده می‌شوند تا در آنجا به طور کامل مونتاژ شوند.

به گفته وی، از این طریق « محمد بن سلمان» جانشین ولیعهد و وزیر دفاع سعودی مرتکب تقلب و خیانت می‌شود، به این معنی که با کلاهبرداری مدعی ساخت این هواپیماها شده و از سوی دیگر با خرید این هواپیماها از اسرائیل و سودرسانی به آن  مرتکب خیانت می‌شود.


منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس