کد خبر 511000
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۸

سرمربی کاستیا از سرمربی ر‌ئال‌ ماد‌رید حمایت کرد و نشان داد در حال حاضر علاقه‌ای برای به دست گرفتن هدایت تیم اصلی رئال ندارد.

به‌ گزارش مشرق، آس نوشت: زین الدین زیدان تنها به رئال مادرید کاستیا فکر می‌کند. او پس از دیدار تیم کاستیا، تیم دوم ر‌ئال‌ ماد‌رید برابر تالاورا گفت: اینجا هستم و هدایت کاستیا را بر عهده دارم و تنها به این تیم فکر می‌کنم. اکنون مهم‌تر‌ین چیز قدرتمند ظاهر شدن بازیکنان است و می‌خواهیم به این روند ادامه دهیم.

پس از کسب نتایج نه چندان درخشان ر‌ئال‌ ماد‌رید، از زیدان به عنوان جانشین رافائل بنیتس نام برده می‌شود. بازیکن پیشین ر‌ئال‌ ماد‌رید در این‌باره گفت: تمرکزم روی کاستیا است و چیزهایی که در موردم می‌نویسند را نمی‌خوانم. در جریان اتفاقات هستم اما اکنون آرام هستم چون کاستیا تنها چیزی است که به آن فکر می‌کنم و فقط برای این تیم کار می‌کنم.

ستاره پیشین تیم ملی فرانسه از رافا حمایت کرد و افزود: از بنیتس حمایت می‌کنم. او کارش را به خوبی انجام می‌دهد. هدایت تیم اول ر‌ئال‌ ماد‌رید، کار بزرگی است. زمانی که در یکی دو بازی شکست می‌خورید، انتقاد از شما به امری عادی بدل می‌شود.

زیدان از حضور در کاستیا راضی است. او در این رابطه گفت: من و بازیکنانم هفته‌های عادی را سپری کردیم. باید با تیم خودم کار کنم و تنها به بازی در پلی‌آف فکر کنم.
منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس