همین آقایی که پشت میز مذاکره لبخند می‌زند و کم مانده برای مذاکره اشک شوق هم بریزد، 34 پروژه براندازی را شخصا برنامه‌ریزی کرده و در حال مدیریت و هدایت آنهاست.

به گزارش مشرق، سردار نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین که این هفته سخنران پیش از خطبه‌های نماز جمعه شهرری بود با گرامیداشت هفته بسیج گفت: ملت ایران با هوشمندی و هدایت امام راحل بسیج مستضعفین را تشکیل داده و پیروزی‌های انقلااب را تضمین نمودند.

وی بسیج مردمی را موجب شکست دشمن در تمامی توطئه‌ها و عرصه‌های فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و... دانسته و تاکید کرد: بسیج مردم ایران معجزه‌ای الهی است که در هیچ کجای دنیا نظیر ندارد و این موفقیت نتیجه دو عنصر ایمان به خدا و وحدت و همبستگی است. و مادامی که این دو عنصر را نگه داریم پیروزی ملت ما انشاءالله قطعی خواهد بود.

نفوذ؛ آخرین حربه‌ی آمریکا


سردار نقدی نفوذ را تنها حربه دشمن پس از شکستهای متعدد خوانده و عنوان نمود: امروز وضعیت استکبار مانند جنایتکاری است که تمام تیرهایش تمام شده و برای حفظ جان خود به زبان نرم روی آورده است. اما باید هوشیار باشیم که این جنایتکار یقینا مترصد فرصتی است تا به محض نزدیک شدن خنجر را از پشت فرو کند.

وی مهمترین عامل بسترسازی نفوذ را خوش‌بینی به دشمن دانسته و اظهار داشت: باید دشمن را خوب بشناسیم و نباید با ساده‌لوحی، تصوراتی غلط از دشمن داشته باشیم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین حمایت مستمر آمریکا از گروهکهای تروریستی و آموزش و تجهیز تروریستهای تکفیری شرق کشور را از جمله دشمنی‌های امروز آنها با مردم ایران دانسته و افزود: حمایت مستمر آمریکا از منافقین، دادن خانه به آنها در خیابان کاخ سفید، ایجاد ده‌ها شبکه ماهواره ای و آموزش خرابکاری از طریق این شبکه‌ها به تروریستها و دشمنان انقلاب اسلامی، توزیع مواد مخدر میان آحاد ملتها خصوصا جوانان ما و... تنها گوشه‌ای از جنایاتی است که همین امروز آمریکا نسبت به ملت ایران روا می‌دارد.

وی با اظهار تاسف از تصور غلط برخی جریانات خاص که منتهی به بزک کردن چهره آمریکا در مقابل چشمان هوشیار ملت ایران شده است، عنوان نمود: آمریکا دست از سیاست براندازی انقلاب شکوهمند ملت ایران که از 36 سال قبل آغاز کرده، برنداشته و با قوت تمام این سیاست خصمانه را ادامه می‌دهد.

جانشین فرمانده کل سپاه در امر بسیج پیرامون همین مطلب مهم ادامه داد: آمریکا آنقدر وقیح است که مقامات سیاسی و مسئولینش شخصا هدایت فعالیتهای براندازی نظام اسلامی را برعهده دارند.

نقش انحصاری وزیر خارجه آمریکا در جاسوسی براندازانه از ایران

وی با بیان اینکه معمولا کشورهای مستکبر برای آشوب در سایر جوامع از طریق دستگاه‌های اطلاعاتی خود عمل می‌کنند، نه رجال شناخته‌شده‌ی سیاسی‌شان، دلیل این کار را اینگونه تشریح کرد که: مستکبرین برای حفظ اسرار و لو نرفتن مسائل حفاظتی و همچنین در صورت لو رفتن، برای فرافکنی مسئولان آن کشور و ابراز برائت از عوامل ناشناخته دستگاه اطلاعاتی‌شان همواره برای آشوب در سایر کشورها مقامات سیاسی‌شان را مستقیما به معرکه وارد نمی‌کنند.

سردار نقدی افزود: اما دولت‌مردان آمریکا آنقدر بی‌چشم و رو هستند که در همان حالی که شبانه‌روز برای مذاکره و گرفتن عکس یادگاری با مسئولین کشور ما در راستای موجه نشان دادن چهره کریه شان منت‌کشی و التماس می‌کنند، همزمان عملیات براندازی را نیز شخصا بر عهده دارند!

وی با اشاره به اطلاعات حاصله از اعترافات مهم جاسوسان برانداز دستگیر شده در فعالیت های اطلاعاتی اخیر افشا نمود: آمریکا بیش از 2 میلیارد دلار بودجه سری برای براندازی جمهوری اسلامی اختصاص داده که 200 میلیون دلار آن صرفا تحت مدیریت شخص جان کری (وزیر امور خارجه آمریکا) هزینه می‌شود.

فرمانده بسیج ادامه داد: همین آقایی که پشت میز مذاکره لبخند می‌زند و کم مانده برای مذاکره اشک شوق هم بریزد، 34 پروژه براندازی را شخصا برنامه‌ریزی کرده و در حال مدیریت و هدایت آنهاست.

جاسوسان دستگیر شده؛ جاسوسان عملیاتی بودند

وی فضای مجازی، فمینیسم، گردشگری، شورش‌های خیابانی و انتخاباتی را از جمله‌ی این پروژه‌ها دانسته و تاکید کرد: اینها تنها بخشی از پروژه‌هایی است که با مدیریت بدون واسطه‌، شخص جان کری عملیات براندازی جمهوری اسلامی را دنبال می‌کند و مطابق با اطلاعات دقیق به دست آمده؛ بعضی از جاسوسان دستگیر شده، تنها با یک واسطه از شخص جان کری دستور می‌گرفتند.

رئیس سازمان بسیج به استناد اطلاعات دستگیری‌های اخیر اعلام نمود: جاسوسان دستگیر شده از جنس جاسو‌س‌های خبرچین نبوده و جاسوسانی آموزش‌دیده برای عملیات بوده‌اند.

سردار نقدی تصریح کرد: اینها باید برای ما درس عبرت باشد تا بدانیم استکبار در دشمنی خود با ملت ما، سرسوزنی کوتاه نیامده و با تمام حقد و کینه‌اش همچنان در پی نابودی ملت ایران می باشد. لذا اعتماد به دشمن قطعا کار عاقلانه‌ای نیست.

وی در پایان این سخنرانی مهم تاکید نمود: امروز حربه دشمن همین نفوذ بوده و راه مقابله با آن وحدت و بصیرت می‌باشد.
منبع: خبرگزاری بسیج

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 8
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 9
 • ۱۳:۴۷ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۶
  0 0
  رییس مجلس که گفته بود کسی به فکر براندازی جمهوری اسلامی نیست؟
 • ۱۴:۲۲ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۶
  0 0
  امان از دلخوشان به رحمت غرب
 • مونا ۱۵:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۶
  0 0
  امریکا هم عجب حوصله ای داره ها
 • ۲۰:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۶
  0 0
  «خودرابه چيزهاي كوچك گرفتاركردن ٬ ازكارهاي بزرگ بازماندن است. » کنفسیوس
 • محمد ۲۱:۲۸ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۶
  0 0
  اگر بوجه سری این اقا از کجا مدونه اگر مدونه که سری نیست
 • ۰۹:۴۲ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۷
  0 0
  امریکا بداند جمهوری اسلامی ایران آن حکومتی است که محافظش خود خداوند است . پس بی جهت پولش را هدر ندهد تا آن را براندازد . این حکومت برانداختنی نیست . یعنی حکومتی مثل حکومت شاه ایران نیست که اگر نخواستند او را بردارند. چون پایه های این حکومت اصلاً کندنی نیست . زیرا این پایه ها تا اعماق زمین فرو رفته است ، « یعنی تا مرکز زمین » حال نه امریکا ونه هیچ قدرت دیگری توان آن را خواهد داشت تا نظام اسلامی ایران را براندازد . مگر اینکه امریکا در خواب چیزی را ببیند در بیداری هرگز اتفاق نخواهد افتاد . زیرا در بیداری ایران چشمهای امریکا را کور خواهد کرد .
 • ۰۹:۴۴ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۷
  0 0
  باید پای اقای جان کری را زد واز کار انداخت که در منزل و کنار زنش بنشیند ونوشیدنی بخورد . او را به سیاست چه کار!!! این مردک بی شرف و میمون نما جزء آشغالهای سطل زباله است که در این عصر وزمان ظهور یافته است .
 • ۰۹:۵۲ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۷
  0 0
  اگر آمریکا، روسيه یا اسرائیل و انگلستان بخواهد نفوذ کند ما چه می‌کنیم

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس