کد خبر 492137
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۳

باشگاه راه آهن درباره خط خوردن میلاد محمدی بیانیه ای صادر کرده است.

به گزارش مشرق، پس از بازی راه آهن – سپاهان در جام حذفی که با برتری سپاهانی ها در اصفهان به پایان رسید، کارلوس کی روش نام میلاد محمدی را از لیست تیم ملی خط زد و میثم مجیدی را جایگزین او کرد.

این اتفاق که با واکنش تارتار مواجه شده بود، حال باشگاه راه آهن را مجبور به واکنش کرده است. بیانیه باشگاه راه آهن یزدان به این شرح است :

انتخاب بازیکن حق انکارناپذیر هر سرمربی است و اگر این مربی چهره ای شناخته شده و باتجربه مانند کارلوس کی‌روش باشد بی تردید از این حق قانونی و حرفه ای خود در جهت اعتلای تیم تحت نظرش بیشترین بهره را خواهد برد.

سرمربی محترم تیم ملی در انتخاب تازه نفرات تیم ملی پس از اینکه نام میلاد محمدی بازیکن بااخلاق و باارزش تیم فوتبال راه آهن یزدان را در فهرست خود قرار داد در ادامه و پس از دیدار این تیم با سپاهان مبادرت به جایگزینی بازیکن جدیدی به جای وی نمود.

باشگاه راه آهن یزدان که همواره تعامل با تیم ملی را در اولویت امور قرار داده در پی آن است تا با اطلاع از چرایی این تصمیم، چنانچه قصوری متوجه بازیکن مذکور یا این باشگاه بوده،نسبت به اصلاح کاستی ها و تعامل بیش از پیش با کادر محترم تیم ملی اقدام نماید.

در شرایطی که هدف همه ما یکی و آن هم موفقیت تیم ملی است باشگاه راه آهن یزدان با پرهیز از هرگونه جنجال رسانه ای حمایت جدی و همیشگی خود را از تیم ملی کشورمان اعلام و امید است در سایه تصمیمات حرفه ای سرمربی با دانش تیم ملی شاهد موفقیت بیش از پیش ملی پوشان عزیزمان باشیم و باشگاه راه آهن یزدان هم بتواند سهمی در این موفقیت ها داشته باشد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس