کد خبر 486419
تاریخ انتشار: ۴ آبان ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۴

مدیر تیم ملی فوتبال امید کشورمان گفت: هرگز علیه برانکو حرفی نزدم و نقل قولی که از طرف من منتشر شده کذب محض است.

به گزارش مشرق، حبیب کاشانی درباره اظهارنظری که از وی منتشر شده مبنی بر اینکه برانکو را قبول ندارد و اگر مدیرعامل پرسپولیس بود با او قرارداد امضا نمی‌کرد،اظهار داشت: این نقل قول از طرف من کذب محض است و به هیچ عنوان چنین اظهارنظری عنوان نکرده‌ام. برانکو یک مربی باشخصیت و جنتلمن است و برای همه ما قابل احترام است. در این شرایط حساسی که پرسپولیس دارد بیش از هر چیز نیاز به آرامش است و من به عنوان یک هوادار قدیمی پرسپولیس همیشه برای موفقیت این تیم دعا کرده‌ام.

وی افزود:‌ به نظر من چنین مباحثی را مطرح می‌کنند تا آرامش پرسپولیس را به هم بزنند. من هرگز در مورد برانکو اظهارنظر نکردم و نمی‌دانم چرا از قول من چنین مباحثی را مطرح می‌کنند. شاید هدف آنها ضربه زدن به پرسپولیس است. من هیچ گاه دوست نداشته و ندارم از طرف من لطمه‌ای به پرسپولیس وارد شود.

کاشانی تصریح کرد: پس از شنیدن چنین شایعه‌ای به خاطر پرسپولیس و هوادارانش خیلی سریع این مسئله را تکذیب می‌کنم. زمانی که خاکپور در فرودگاه استعفای خود را برای تیم امید اعلام کرد همان موقع گفتم به خاطر اینکه کام مردم تلخ نشود او نباید در فرودگاه استعفایش را اعلام می‌کرد. حالا که پرسپولیس در شرایط حساسی است و در آستانه دو بازی مهم قرار دارد منطقی نیست که چنین حرفی از جانب من منتشر شود.

مدیر تیم ملی امید همچنین در خصوص شرایط خاکپور در تیم المپیک اظهار داشت: ما با خاکپور همان عهدی را بستیم که یک سال پیش کار استارت خورد. هدف ما صعود به المپیک است. فکر نمی‌کنم چه قبل و چه بعد از انقلاب چنین تدارکاتی برای تیم امید در نظر گرفته شده باشد. ما با قدرت با هم ادامه می‌دهیم. خاکپور با کادر فنی خوبی که دارد همه جانبه مورد حمایت است تا دل مردم با صعود به المپیک شاد شود.
منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس