کد خبر 484149
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۰

دبیرکل فدراسیون با ارسال نامه به باشگاه‌های سپاهان، ذوب آهن، نفت تهران و تراکتورسازی تبریز از الزام حضور نمایندگان این باشگاه ها جهت شرکت در کارگاه آموزشی لیگ قهرمانان آسیا 2016 خبر داد.

به گزارش مشرق، با توجه به نامه کنفدراسیون فوتبال آسیا در ارتباط با حضور نمایندگان باشگاه های سپاهان، ذوب آهن، نفت تهران و تراکتورسازی تبریز، مدیر تیم و مدیر رسانه ای تیم های ذکر شده باید در کارگاه آموزشی لیگ قهرمانان 2016 که 19 و 20 آذرماه 94 در مقر ای اف سی در مالزی برگزار می شود، حضور داشته باشند.

در این نامه تاکید شده است که مدیر تیم و مدیر رسانه ای تیم باید همان افرادی باشند که در مسابقات روی نیمکت می نشینند. عدم حضور این افراد در کارگاه آموزشی منجر به جریمه پنج هزار دلاری برای هر نفر و عدم صدور آی دی کارت جهت حضور در مسابقات می شود.

از دیگر موارد نامه دبیرکل فدراسیون به باشگاه های فوق الذکر الزام هر کدام از چهار باشگاه نسبت به تهیه و تکمیل کردن فایل معرفی نامه، عکس رنگی سایز پاسپورت از همه بازیکنان، عکس تیمی، عکس ورزشگاه، برنامه پروازی و فرم تجهیزات مطابق با چک لیست ارسالی است. باشگاه های سپاهان، ذوب آهن، نفت تهران و تراکتورسازی تبریز تا تاریخ 10 آبان فرصت دارند تا موارد درخواستی را جهت ارسال به ای اف سی در قالب DVD به روابط بین الملل فدراسیون تحویل بدهند.

لازم به ذکر است قرعه کشی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا 2016 ساعت 16 (به وقت محلی) 19 آذرماه 94 در مقر کنفدراسیون فوتبال آسیا برگزار خواهد شد.
منبع: فدراسیون فوتبال

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس