کد خبر 462629
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۱

مدیرعامل رئال مادرید بر بیگناهی خود در ماجرای معاوضه دخه‌آ تاکید کرد و گفت: باشگاه منچستریونایتد غیرحرفه ای ترین کارها را دراین مدت انجام داد.

به گزارش مشرق، فلورنتینو پرس مدیرعامل باشگاه رئال مادرید در مصاحبه با کادنا سر بر این نکته تاکید کرد که کیلور ناواس، دروازه بان تیم فوبال رئال مادرید تا تاریخ 31 آگوست هیچ چیزی از روند مذاکرات بین رئال مادرید و منچستریونایتد نمی‌دانست و قرار هم نبود تا قبل از روشن شدن ماجرا چیزی بداند.

پرس در این خصوص گفت: به همه هواداران رئال مادرید اطمینان می‌دهم که کیلور تا 31 آگوست چیزی نمی‌دانست و به هیچ وجه اجازه ندادیم که روحیه او تخریب شود، باشگاه به او احترام گذاشته و حقوق وی را در همه مراحل در نظر گرفته است، ناواس هرگز تحت فشار ما نبوده و اگر قرار بر معاوضه وی با دخه‌آ بود شک نکنید که قبل از هر چیزی با خود او مشورت می‌کردیم. در آخرین روز او را به دفتر کارم فراخواندم و درباره معاوضه‌اش با دخه‌آ صحبت کردیم، او مشکلی برای این کار نداشت هر چند دوست داشت در رئال مادرید بماند.

پرس ادامه داد: باشگاه منچستریونایتد غیرحرفه ای ترین کارها را دراین مدت انجام داد و من فقط به احترام فرگوسن و تاریخ این باشگاه سکوت کردم، دلیلی نداشت اینهمه با ما بدرفتاری صورت بگیرد، چرا باید برای مذاکره با مدیر عامل این باشگاه 3 روز صبر می کردم، مگر قرار بود با ملکه صحبت کنم؟!

پرس درباره وضعیت دخه‌آ نیز گفت: امیدوارم هر اتفاقی رخ می دهد برای او خوب باشد، اکنون مهم این است که این دروازه بان بزرگ اسپانیایی دوباره به روزهای اوجش باز گردد و هر کاری از دست من بر بیاید دریغ نخواهم کرد اما به کسی باج نمی دهم، هواداران رئال مادرید مرا می‌شناسند و می‌دانند که من بیهوده زیر بار مسئولیتی که ربطی به من ندارد، نمی‌روم.
منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس