از یکی از باشگاه های پرطرفدار و محبوب خبر می رسد که یکی از اعضای جدید هیئت مدیره که از سوی نهادهای نظارتی نیز رد صلاحیت شده، با فشار یکی از مشاوران رئیس جمهور به عنوان عضو هیئت مدیره باشگاه انتخاب شده است.

به گزارش مشرق، ورزش کشور در دوران ریاست جمهوری 8 ساله محمود احمدی نژاد مملو از حضور افراد سیاسی و غیر ورزشی بود که گاه و بیگاه با تصمیم های غیر کارشناسانه، بخشی از ورزش را با مشکلات حاشیه ای و چالش های جدی روبرو می کردند. یکی از مهمترین مجموعه های محبوب در میان سیاسیون، عضویت در هیئت مدیره سرخابی ها و یا کسب جایگاهی بالاتر به عنوان مدیر عامل در این 2 باشگاه بود. اتفاقی که هر بار با نزدیک شدن به انتخابات، رنگ و بوی جدی تری به خود می گرفت و افراد برای کسب شهرت بیشتر، از هر فرصتی استفاده می کردند تا در میان اعضای هیئت مدیره باشگاه های لیگ برتری به خصوص استقلال و پرسپولیس قرار گیرند.  
 
این در شرایطی بود که با توجه به شعار تدبیر در دولت یازدهم، این امید در میان اهالی ورزش فوتبال به وجود آمد که شاید در دولت جدید دیگر شاهد حضور افراد غیر ورزشی در ورزش نباشیم. این امید حتی با روی کار آمدن یک وزیر ورزشی در وزارتخانه ورزش و جوانان قوت بیشتری گرفت اما فعالیت 2 سال گذشته مسئولان این وزارتخانه نیز نشان داد که گویا قرار است همان روند و روال قبلی این بار با تغییراتی اندک تکرار شود. چراکه انتخاب اعضای هیئت مدیره 2 باشگاه استقلال و پرسپولیس در فصل گذشته و لیگ پانزدهم، نشان از آن دارد که این بار قرار است پای کاسبان اقتصادی البته با فشار مدیران سیاسی به هیئت مدیره ها باز شود.  
 
در این خصوص از یکی از باشگاه های پرطرفدار و محبوب خبر می رسد که یکی از اعضای جدید هیئت مدیره که از سوی نهادهای نظارتی نیز رد صلاحیت شده، با فشار یکی از مشاوران رئیس جمهور به عنوان عضو هیئت مدیره باشگاه انتخاب شده است. البته این عضو تازه وارد هدف بالاتری نیز در سر دارد و تلاش می کند تا بتواند با جلب نظر سایر اعضای هیئت مدیره، به عنوان مدیرعامل باشگاه در لیگ پانزدهم معرفی شود.  
 
در این باره حالا این سوال پیش می آید که چه تغییری میان دولت جدید و دولت سابق در حوزه ورزش ایجاد شده که اهالی دولت یازدهم گاه و بیگاه، ناملایمات موجود در جامعه را گردن مسئولان دولت های نهم و دهم می اندازند. البته در تصمیم گیری های نه چندان مناسب ورزشی در دوران احمدی نژاد تردیدی نیست اما باید گفت که دولت یازدهم نیز با شعار تدبیر و امید، تاکنون نتوانسته گره ای از مشکلات متعدد ورزش به خصوص وضعیت فوتبال و 2 تیم پرطرفدار پایتخت باز کند و بلکه با برخی تصمیم  های اشتباه و گاها مغرضانه، این 2 تیم را تا معرض نابودی نیز پیش برده اند. 
منبع: فردا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس