کد خبر 435956
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۴ - ۰۹:۴۳

مدافع ملی‌پوش صبای قم درباره خبر پیوستنش به استقلال اظهار کرد: نمی‌توانم بگویم با این تیم قرارداد بسته‌ام اما تمام کارها در حال انجام شدن است که به این تیم بپیوندم.

به گزارش مشرق، روزبه چشمی در واکنش به خبر عقد قرارداد با باشگاه استقلال اظهار کرد: نمی‌توانم بگویم که با این تیم قرارداد بسته‌ام چرا که هنوز رضایت‌نامه‌ام را از باشگاه دریافت نکرده‌ام اما همه چیز در آستانه نهایی شدن است و به احتمال زیاد فصل آینده استقلالی هستم. تمام کارها در حال انجام شدن است که به استقلال بپیوندم.

مدافع ملی‌پوش صبای قم درباره مذاکرات مدیر برنامه‌اش با آبی‌پوشان تهران خاطرنشان کرد: او از چند روز گذشته مذاکراتی را با استقلالی‌ها آغاز کرده اما هنوز چیزی نهایی نشده است. شانس استقلال برای جذب من بیشتر از سایر تیم‌هاست چرا که شرایط حضور در این تیم را مساعد می‌بینم و از طرفی استقلالی‌ها نامه‌ای را هم برای صدور رضایت‌نامه من به باشگاه زده‌اند.

وی اضافه کرد: باید رضایت‌نامه‌ام را از باشگاه صبا دریافت کنم و سپس با استقلالی‌ها قرارداد ببندم چرا که من با صبا به مدت یک سال قرارداد دارم و از طرفی آن‌ها برای من زحمت کشید‌ه‌اند و می‌خواهند منفعتی از این قرارداد به آن‌ها برسد. نمی‌دانم که چه قیمتی را برای صدور رضایت‌نامه من تعیین کرده‌اند اما درباره حقوق شخصی خودم صحبت‌هایی را با باشگاه انجام داده‌ام.

چشمی با بیان اینکه از رقابت با هیچ بازیکنی نمی‌ترسد ادامه داد: در پستی که من بازی می‌کنم استقلال بازیکنان بزرگی را دارد کما اینکه شنیده می‌شود به دنبال جذب جلال حسینی هم هستند اما همان طور که در پرسپولیس ریسک کردم، در استقلال هم این کار را انجام می‌دهم.

مدافع صبای قم درباره وضعیت این باشگاه و صدور رضایت‌نامه اظهار کرد: وضعیت باشگاه هنوز مشخص نیست و امروز و فردا می‌کنند. از مدیرعامل باشگاه درباره رضایت‌نامه‌ام سوالاتی را پرسیدم که او هم گفت در حال رایزنی هستند.

وی در پاسخ به این سوال که نظرش درباره بازیکنانی که استقلال برای فصل آینده جذب کرده چیست، خاطرنشان کرد: استقلال تیم بزرگی است و قطعا برنامه‌هایی برای قهرمانی دارد. بازیکنانی هم که در این تیم جذب شده‌اند در راستای رفع مشکلات فصل گذشته این تیم هستند. البته بازیکنانی که در پست دفاع برای استقلال بازی کردند، از بازیکنان خوب هستند که برای آن‌ها احترام خاصی قائل هستم.
منبع: ایسنا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس