کد خبر 429529
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۴ - ۰۹:۲۸

اعضای هیأت مدیره تیم فوتبال فولاد خوزستان روز گذشته از سرمربی این تیم حمایت کردند و علیرضا اژدری‌زاده به عنوان سرپرست باشگاه انتخاب شد.

به گزارش مشرق، مدیران باشگاه فولاد خوزستان در جلسه ای با دراگان اسکوچیچ حمایتشان را از برنامه های وی اعلام کردند. در این جلسه که با حضور اعضای هیات مدیره دکتر عباس بابازاده، سید محمد مهدی موسوی، علیرضا اژدری‌زاده (سرپرست باشگاه فولاد خوزستان)، حبیب الله رضایی و دراگان اسکوچیچ (سرمربی تیم فولاد خوزستان) برگزار شد، طرفین در ابتدا ضمن تقدیر و تشکر از زحمات بی شائبه و موفقیت‌های حاصل شده باشگاه فولاد خوزستان و با تشکر از زحمات مدیریت و اعضای سابق هیات مدیره باشگاه فولاد خوزستان، بر لزوم انجام مراحل آماده سازی جهت حضوری قدرتمند در پانزدهمین دوره از مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور و همچنین دفاع از جایگاه فوتبال خوزستان تاکید کردند.

برنامه ریزی جهت برگزاری اردوی آماده سازی تیم، جذب بازیکن های لازم بر اساس درخواست های سرمربی و همچنین توجه با پتانسیل ها و بازیکنان جوان فوتبال خوزستان از دیگر نکاتی بود که در این جلسه مورد بحث و تبادل نظر بین حضار قرار گرفت.

دراگان اسکوچیچ نیز در این جلسه با تشکر از زحمات تیم مدیریتی پیشین باشگاه فولاد خوزستان اعلام خرسندی کرد و هدف فولاد در مسابقات آینده را کسب مقامی درخور شان این باشگاه و رضایتبخش بودن آن از سوی هواداران برشمرد.

*‌اژدری‌‌زاده سرپرست باشگاه شد

با حضور اعضای هیات مدیره باشگاه فولاد خوزستان آقایان عباس بابازاده، سید محمد مهدی موسوی و حبیب الله رضایی در مورخ 1394/3/25 جلسه ای تشکیل دادند و از زحمات مدیران و اعضای هیات مدیره قبلیسیف‌الله دهکردی، محمد صیاد نژاد و محمد علی فرهادزاده تقدیر و تشکر به عمل آمد و علیرضا اژدری‌زاده به عنوان سرپرست باشگاه فولاد خوزستان تعیین شد.


لازم به ذکر است؛ اژدری‌زاده دارای مدرک کارشناسی مدیریت بازرگانی است و مدرک درجه 2 داوری فوتبال را نیز در اختیار دارد پیش از این حدود نه ماه در پست معاونت ورزشی باشگاه فولاد خوزستان مشغول به کار بوده است.

* درخواست مدیرعامل کارخانه فولاد خوزستان

با حضور عباس بابازاده، سید محمد مهدی موسوی، حبیب الله رضایی و علیرضا اژدری زاده سرپرست باشگاه دراگان اسکوچیچ (سرمربی تیم بزرگسالان فولاد خوزستان) دیروز به دیدار عبدالمجید شریفی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان رفتند.

پس از انجام جلسه اولیه در محل باشگاه و انجام هماهنگی‌های لازم بین مدیران باشگاه و اسکوچیچ، مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان پذیرای اعضای این باشگاه بود.

 در این جلسه ضمن تشکر از زحمات مدیران پیشین باشگاه مقرر گردید که زمینه های لازم برای موفقیت تیم بزرگسالان فولاد و همچنین دیگر تیم های این باشگاه در فصل آینده رقابت های فوتبال کشور انجام شود و فولاد همچون گذشته به عنوان یک باشگاه پیشرو در بخش های قهرمانی و آکادمیک به کار خود ادامه داده و موجب شکوفایی فوتبال استان خوزستان شود.


قابل ذکر است همچنین جلسه ای اضطراری و طولانی در بعد از ظهر امروز به منظور تسریع در روند آماده سازی تیم با حضور آقای اسکوچیچ و آقای اژدری زاده در محل باشگاه تشکیل گردید.

منبع: سایت فولاد خوزستان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس