کد خبر 418234
تاریخ انتشار: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۰۵:۴۰

مشاور رهبر معظم انقلاب در امور بین الملل در دیدار با دبیرکل حزب الله لبنان در خصوص مهمترین مسایل منطقه ای، پیروزی های جبهه مقاومت و مبارزه با افراط گرایی و جربانات تکفیری به بحث و تبادل نطر پرداخت.

به گرارش مشرق، علی اکبر ولایتی مشاور رهبر معظم انقلاب در امور بین الملل روز دوشنبه و در پایان سفر یک روزه به لبنان که برای شرکت در گردهمایی علمای جهان اسلام برای فلسطین به این کشور سفر کرده بود با سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان دیدار و در خصوص مهمترین مسایل منطقه ای، پیروزی های جبهه مقاومت و مبارزه با افراط گرایی و جریانات تکفیری به بحث و تبادل نظر پرداخت.

در این دیدار دبیرکل حزب الله لبنان گزارشی از آخرین تحولات منطقه ای و موضوعات مرتبط با افراط گرایی و جریانات تکفیری و همچنین اقدامات جریان مقاومت ارایه و با اشاره به پیروزی های به دست آمده در قلمون و دیگر مناطق، از حمایت ها و تدابیر جمهوری اسلامی ایران تقدیر کرد.

ولایتی مشاور رهبر معظم انقلاب در امور بین الملل نیز ضمن ابراز خرسندی از این دیدار و تبریک پیروزی های به عمل آمده وحدت جهان اسلام و کشورها و گروه هایی که سابقه تشریک مساعی و همکاری در زمینه های مختلف را داشته اند برای مبارزه با جریانات افراطی و گروه های تکفیری با اهمیت اعلام کرد و گفت: گروه های تکفیری و افراطیون با حمایت های برخی از کشورها و دولت های منطقه در تلاش برای ارایه چهره ای خشن از اسلام بوده و برای حتی تجزیه برخی از کشورهای اسلامی برنامه ریزی می کنند.

وی افزود : هرچند که معتقدیم جریان مقاومت که در برابر رژیم صهیونیستی به پیروزی های بزرگ دست یافته همچون گذشته در این زمینه هم پیروز خواهد شد و یقینا دشمنان نخواهند توانست خواب های شوم خود را برای منطقه و برخی از کشورها همچون سوریه، لبنان و عراق تفسیر کنند.

ولایتی با اشاره به پیروزی های به دست آمده در برابر گروه های تکفیری و داعش در منطقه ابراز امیدواری کرد دامنه این توفیقات بیشتر از قبل گسترش یافته و شاهد از بین رفتن این جریانات که با حمایت های برخی از کشورها به جنایت دست می زنند باشیم که یقینا جریان مقاومت پیروز خواهد شد.

در ادامه این جلسه در خصوص برخی از موضوعات بین المللی، منطقه و جهان اسلام بحث و تبادل نظر صورت پذیرفت.
منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس