مدیر طرح، برنامه و تدوین سیاست شورای فرهنگی اجتماعی زنان و خانواده گفت: مسئولان وزارت ورزش قول دادند که " رونی کلمن" هیچ‌‌ فیگوری برای بانوان ایرانی نگیرد؛ در واقع هیچ حرکت غیر شرعی رخ ندهد.

به گزارش مشرق، فرشته روح‌افزا در گفت‌و‌گو با خبرنگار زنان و خانواده خبرگزاری تسنیم در واکنش به حضور " رونی کلمن" در ایران اظهار داشت: طی تماسی که با وزارت ورزش و جوانان  داشتم، از سوی مسئولان وزارت مطرح شد که همانند این امر در سطح پایین‌تری برنامه برگزار کردیم بنابراین مشکلی وجود ندارد.

وی با بیان این‌که مسئولان وزارت ورزش و جوانان قول دادند که کلاس‌ها کاملاً تئوری باشد و هیچ‌گونه فیگور، عکس و حرکت غیرشرعی صورت نگیرد، گفت: وزارت مربوطه مطرح کرد که نظارت لازم از سوی دستگاه‌های نظارتی و وزارت ورزش و جوانان در راستای این برنامه‌ و کلاس‌ها صورت می‌گیرد.

*مسئولان وزارت ورزش و جوانان می‌گویند برگزاری کلاس‌های "رونی کلمن" قانونی است

مدیر طرح، برنامه و تدوین سیاست شورای فرهنگی اجتماعی زنان و خانواده با بیان این‌که مسئولان وزارت ورزش و جوانان می‌گویند برگزاری کلاس‌های "‌رونی کلمن" قانونی است، ادامه داد: مطرح شده است که رونی کلمن طرفدار داعش است ولی هنوز این امر اثبات نشده است و اگر اثبات شود به دلیل خط قرمز، نظام جلوی آن را می‌گیرد.

روح‌افزا با اشاره به این‌که وزارت ورزش و جوانان مطرح کرد تاکنون همانند چنین برنامه‌هایی در کشور برگزار شده است ولی به دلیل قدرتمند بودن و شهرت "‌رونی کلمن" سر و صدا بلند شده است وگرنه هیچ‌ مشکلی وجود ندارد، گفت: چرا باید بازیگران و هنرمندان در حوزه ورزش ورود کنند؛ در واقع این امر ناامنی فکری ایجاد می‌کند.

*نظارت وزارت ورزش و جوانان در زمینه برگزاری کلاس‌های "‌رونی کلمن"


وی با بیان این‌که چرا وزارت ورزش و جوانان اجازه می‌دهد که هنرمندان در این مبحث و دعوت از "‌رونی کلمن" ورود کنند، افزود: مطرح شده است که حتی هیچ حرکت اکشنی نیز نباید از سوی "‌رونی کلمن" صورت گیرد.

مدیر طرح، برنامه و تدوین سیاست شورای فرهنگی اجتماعی زنان و خانواده گفت: دستگاه‌های نظارتی و وزارت ورزش و جوانان در خصوص برگزاری کلاس‌های مربوطه نظارت خواهند داشت.

*هزینه‌ها و پول‌های دریافتی از مردم به کجا می‌رود؟‌


روح‌افزا بیان کرد: هنرمندان نمی‌توانند برای حوزه ورزش تصمیم‌گیری کنند.

وی با بیان این‌که سوال اینجاست که با وجود هزینه‌های بالا، وجه دریافتی از مردم به کجا می‌رود، گفت: باید بگویم که آیا این پول‌های دریافتی در حوزه ورزش اختصاص می‌یابد و با وجود این‌که شاهد کمبود فضای ورزشی بانوان هستیم، آیا وجه دریافتی برای ورزش بانوان استفاده خواهد شد.

*دستاورد سفر "رونی کلمن" چیست؟‌


مدیر طرح، برنامه و تدوین سیاست شورای فرهنگی اجتماعی زنان و خانواده بیان کرد: باید بدانیم دستاورد سفر "‌رونی کلمن" چیست ولی هنوز این امر روشن نشده است؛ در واقع این موضوع باید بررسی شود.

روح‌افزا با بیان این‌که وزارت وزرش و جوانان باید به دنبال سالم‌ کردن محیط ورزشی زنان در جامعه باشند، اظهار داشت: دستاورد از سفر "‌رونی کلمن" باید برای ما مشخص شود و همچنین باید بدانیم که هزینه یک میلیون و 800 تومانی که بانوان پرداخت می‌کنند، در کجا استفاده می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس