دبیر مجلس خبرگان رهبری با صدور احکامی، آیت الله حسینی بوشهری، حجت الاسلام والمسلمین رئیسی و حجت الاسلام سامعی را به ترتیب به عنوان منصوب کرد.

به گزارش مشرق، دبیر مجلس خبرگان رهبری با صدور احکامی، آیت الله حسینی بوشهری، حجت الاسلام والمسلمین رئیسی و حجت الاسلام سامعی را به ترتیب به عنوان منصوب کرد.

در حکمی آیت الله سیدهاشم حسینی بوشهری از سوی آیت الله هاشمی شاهرودی؛ نایب رئیس و رئیس دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری به سمت معاونت امور فرهنگی و ارتباطات دبیرخانه این مجلس انتخاب شد. 

حکم مذکور بدین شرح است:

باسمه تعالی
حضرت آیت الله آقای سید هاشم حسینی بوشهری دامت برکاته
کارپرداز محترم هیئت رییسه مجلس خبرگان رهبریسلام علیکم

با احترام، به موجب این حکم و به استناد بند 2 ماده 14 آیین نامه داخلی و تصویب هیئت رئیسه محترم خبرگان رهبری، جناب عالی را به سمت معاون دبیرخانه در امور فرهنگی، پژوهشی، چاپ و نشر و ارتباطات منصوب می نمایم.

امید است با عنایات الهی و با توجه به سوابق ارزشمند جناب عالی بر اساس شرح وظائف مصوب در امور محوله موفق باشید.

از خداوند منان موفقیت جناب عالی را مسئلت دارم.

حکم انتصاب معاون دبیرخانه مجلس خبرگان در امور مالی و اداری

همچنین طی حکمی؛ حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رییسی کارپرداز هیئت رییسه مجلس خبرگان رهبری با حکم آیت الله هاشمی شاهرودی رئیس دبیرخانه این مجلس به عنوان معاون مالی و اداری و رئیس دفتر دبیرخانه در تهران منصوب گردید.  

در حکم آیت الله هاشمی شاهرودی خطاب به حجت الاسلام والمسلمین رئیسی آمده است:

با احترام، به موجب این حکم و به استناد مواد 14و 89 آیین نامه و تصویب هیئت رییسه محترم خبرگان، جناب عالی را به سمت معاون دبیرخانه در امور مالی و اداری و پشتیبانی و نیز رئیس دفتر دبیرخانه در تهران منصوب می نمایم.

امید است با عنایات الهی و با توجه به توان و تجارب ارزشمند جناب عالی بر اساس شرح وظایف مصوب در انجام امور محوله موفق باشید.

از خداوند منان موفقیت جناب عالی را مسئلت دارم.

رئیس دفتر آیت الله هاشمی شاهرودی؛ رئیس دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری منصوب شد

آیت‌الله سید محمود هاشمی شاهرودی؛ همچنین طی حکمی حجت الاسلام والمسلمین حسن سامعی را به عنوان رئیس دفتر خود منصوب نمود. متن حکم بدین شرح است:

باسمه تعالی

حجت الاسلام آقای حسن سامعی دام توفیقه

سلام علیکم

با عنایت به سوابق مفید مدیریتی شما در دبیرخانه، به موجب این حکم جناب عالی را به سمت رئیس دفتر رئیس دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری منصوب می نمایم.

امید است با هماهنگی و همکاری معاونان محترم دبیرخانه و بر اساس شرح وظایف در انجام این وظیفه مهم موفق باشید.

از خداوند منان موفقیت جناب عالی را مسئلت دارم.

انتصاب رییس دفتر آیت الله یزدی

همچنین آیت الله محمد یزدی؛ رئیس مجلس خبرگان رهبری نیز در حکمی حجت الاسلام و المسلمین سامعی را به سمت رئیس دفتر خود منصوب نمود. 

در متن حکم رئیس دفتر رئیس مجلس خبرگان آمده است:

باسمه تعالی

حجت الاسلام آقای حسن سامعی دام توفیقه

سلام علیکم

با عنایت به سوابق خدمت و تجارب مفید مدیریتی شما در دبیرخانه، به موجب این حکم جناب عالی را به سمت رئیس دفتر رئیس مجلس خبرگان رهبری منصوب می نمایم.

امید است با عنایت الهی و با هماهنگی و همکاری رئیس، معاونان و سایر اعضاء محترم دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری در انجام این وظیفه مهم موفق باشید.

از خداوند منان موفقیت جناب عالی را مسئلت دارم.

گفتنی است، در انتخابات هیات رییسه مجلس خبرگان رهبری که اسفندماه سال گذشته برگزار شد، آیت الله محمد یزدی با اکثریت آرا به عنوان رییس جدید مجلس خبرگان و آیت الله هاشمی شاهرودی نیز به عنوان نایب رییس اول انتخاب شد.آیت الله هاشمی شاهرودی همچنین مسئولیت دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری را عهده دار شده است.
منبع: باشگاه خبرنگاران

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

  • انتشار یافته: 1
  • در انتظار بررسی: 0
  • غیر قابل انتشار: 1
  • ۲۲:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۴
    0 0
    کو کامنت من

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس