قاضی پرونده سوءاستفاده جنسی شاهزاده انگلیس از دختر نوجوان، از رسیدگی به این پرونده طفره رفت.

به گزارش مشرق، قاضی پرونده «پرنس اندرو» شاهزاده انگلیس که به اجبار مکرر یک زن برای رابطه غیر اخلاقی متهم بود، به دلیل وجود «جفری اپستین» یک سرمایه‌گذار آمریکایی در این اتهامات از رسیدگی به آن طفره رفت.

به نوشته گاردین، زنی 30 ساله به نام .«ویرجینیا رابرتس» اواخر سال میلادی گذشته در دادگاهی در فلوریدای آمریکا علیه پرنس انگلیسی شکایت کرده و گفته بود یک سرمایه گذار آمریکایی به نام «جفری اپستین» وی را در سن 17 سالگی به عنوان برده جنسی اجاره و در سه نوبت برای روابط غیر اخلاقی در اختیار پرنس اندرو گذاشته بود.

رابرتس در ادامه گفته بود برای سال‌های متمادی اپستین وی را به عنوان برده‌جنسی به سفرهای متعددی در اقصی نقاط جهان می‌برده است و وی را مکررا مجبور می‌کرده با افراد متعددی من جمله شخصیت‌های سیاسی برجسته و خاندان‌های سلطنتی رابطه جنسی داشته باشد؛ اپستین از دوستان نزدیک شاهزاده انگلیس نیز بوده است.

در شکایت ویرجینیا رابرتس آمده است، زنی به نام «جیس لین مکس ول» که مشهور به دست داشتن در قاچاق جنسی است، رابرتس و دیگر دختران نوجوان را برای روابط غیر اخلاقی انتخاب می‌کرد و در اختیار اپستین می‌گذاشت.

این فرد دختران نوجوان حتی در سنین 12 سالگی به اماکن مختلف من جمله جزیره خصوصی در دریای کارائیب منتقل یا با هواپیمای خصوصی به محلی به نام «خانه گناه» در فلوریدا منتقل می‌کرده و در اختیار افراد مختلف قرار می‌داده است.

40 زن با تنظیم شکایت علیه اپستین گفتند این سرمایه گذار و بانکدار آمریکایی از آن‌ها سوءاستفاده جنسی کرده است. در میان این زنان شکایت «ویرجینیا رابرتس» است که به رابطه اپستین و «پرنس اندرو» تاکید می‌کند.

گزارش‌های پیشین حاکی از آن است که این میلیاردر آمریکایی از دوستان نزدیک شاهزاده انگلیس است و در جشن تولد ملکه در سال 2000 نیز حضور داشت و در کنار «جیس لین مکس ول» دوست خود که دختر غول رسانه‌ای معروف «رابرت مکس ول» است، در عکس‌های این مراسم دیده می‌شود.

یک تیم قانونی متشکل از «الن درشوویز» استاد حقوق دانشگاه هاروارد و «جی لفکوویتز» یک مشاور ارشد «بیل کلینتون» رییس جمهور پیشین آمریکا، در سال 2007 مذاکرات مخفی با دادستانی آمریکا و قوه قضائیه صورت دادند. طی این مذاکرات توافقی برای عدم پیگیری قضایی صورت گرفت و در پی این توافق «جفری اپستین» به جرایمی مرتبط با سوء‌استفاده جنسی از کودکان در فلوریدای آمریکا اعتراف کرد. دولت آمریکا در ازای اعترافات قاچاقچی دختران نوجوان، به وی مصونیت قضایی داده بود.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس