حمیدرضا مهدوی گفت: اصلاحات اساسی و کلی انجام شد و سریال "در حاشیه" ما را به اهداف مد نظرمان نزدیکتر کرد و توصیه می‌کنیم کمی صبر و تحمل به خرج دهیم و قصه را از قاب جادویی تلویزیون ببینیم.

به گزارش مشرق، حمیدرضا مهدوی تهیه کننده تلویزیون در خصوص سریال در حاشیه گفت: همان طور که می‌دانید بخشهایی از تولید سریال " در حاشیه انجام شده بود که ما بر صلاح دید معاون سیما و مدیری شبکه 3 قرار شد یکسری تغییراتی در متن و اجرای آن صورت بگیرد که با اعمال این تغییرات کار مجددا از 29 بهمن ماه سال جاری کلید خورد. 

وی در ادامه افزود: دلیل اصلاحات کلی و اساسی معاونت سازمان خدشه وارد کردن به قشر پزشکان و پرستاران بود و امیدواریم رضایت این گروه را جلب کنیم. 

تهیه کننده سریال "تکیه بر باد" اظهار داشت: این اصلاحات کمک زیادی به ما کرد تا ضمن عمل به خواسته‌ سازمان به اهداف مد نظر خود نیز نزدیک‌تر شویم چون به زمان پخش نزدیک هستیم توصیه می‌کنیم کمی صبر و تحمل به خرج دهیم و قصه را از قاب جادویی تلویزیون ببینیم. 

وی ادامه داد: معمولا مهران مدیری وقتی با گروهش دو هم جمع می‌شوند اتفاق خوبی می‌افتد امیدوارم سریال "در حاشیه"  نیز مورد قبول واقع شود و بتواند گل لبخند را بر لب ایرانیان عزیز نشاند و خواسته‌ اساسی مردم از مهران مدیریی را برْآورده می‌کنم و امیدوارم ایرانیان بتوانند در مراحل مختلف افتخارآفرینی کنند. 

گفتنی است سریال "در حاشیه" از ششم فروردین 94 به روی انتن شبکه 3 سیما خواهد رفت جواد رضویان سیامک انصاری مهران مدیری سحر ذکریا محمدرضا هدایتی ساعد هدایتی مهران غفوریان و عارف لرستانی از جمله بازیگرانی هستند که در این سریال ایفای نقش می‌کنند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس