کد خبر 390309
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۳

یک مرد سالم بعد از سه سال بستری بودن در یک بیمارستان در چین به زور مرخص شد.

 به گزارش گروه اجتماعی مشرق، با اینکه بیشتر مردم دوست دارند حتی یک روز از عمرشان را در بیمارستان سپری نکنند، اما یک مرد 55 ساله چینی با وجود سالم بودن حاضر به ترک بیمارستان بعد از سه سال نبود.

این بیمار که به هیچ وجه حاضر به ترک بیمارستان نبود با حکم دادگاهی در چین مجبور شد با زندگی در بیمارستان خداحافظی کند. این مرد برای اینکه ماموران نتوانند وی را از تخت بیمارستان جدا کنند خودش را به تخت زنجیر کرده بود. در نهایت ماموران پلیس مجبور شدند قفل ها را ببرند و وی را با اجبار از بیمارستان بیرون کنند.

مردی که زورکی از بیمارستان مرخص شد+عکس

آقای چن در آگوست2011 به خاطر جراحت در یک حادثه در این بیمارستان بستری شد اما بعد از سه سال همچنان خوب شدنش را کتمان می کند و می گوید که هنوز پاهایش تیر می کشد آنقدر که وی هنوز قادر به صاف نگه داشتن آنها نیست به طوری که مجبور بوده در بیمارستان بماند و عروسی پسرش نرود.

آقای چن در طول سه سال گذشته هرگز بیمارستان را حتی به خاطر حمام رفتن هم ترک نکرده است. آزمایش های گرفته شده از وی نشان می‌دهد که وی کاملا سالم است. با اینکه در سال 2012 درمانش متوقف شد اما اصرار داشت که همچنان زندگی اش را در بیمارستان ادامه دهد تا اینکه دادگاه برای بیرون انداختنش مجبور شد از وی شکایت کند.

مردی که زورکی از بیمارستان مرخص شد+عکس

گزارش ها حاکی از آن است که وی به خانه اش بازگشته است، اما هیچ بعید نیست که برای بازگشت به بیمارستان بلایی سرخودش بیاورد.


مخاطبان محترم گروه اجتماعی مشرق می توانند اخبار، مقالات و تصاویر اجتماعی خود را به آدرس shoma@mashreghnews.ir ارسال کنند تا در سریع ترین زمان ممکن به نام خودشان و به عنوان یکی از مطالب ویژه مشرق منتشر شود. در ضمن گروه اجتماعی مشرق در صدد است با پیگیری مشکلات ارسالی شما از طریق کارشناسان و مشاوران مجرب پاسخی برای ابهامات مخاطبان عزیز بیابد.

منبع: مجله مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

  • انتشار یافته: 1
  • در انتظار بررسی: 0
  • غیر قابل انتشار: 1
  • پری ۱۸:۳۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۵
    0 0
    بیارینش ایران ببینم دلش میخواد در بیمارستان بستری بشه و هزینه های سرسام آورش را تحمل کند..