کد خبر 360187
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۳ - ۲۰:۳۰
به گزارش مشرق،  خیریه همت نوشت:

اقای م.ز شبکه ۲۸ ساله دارای دو دختر دوقلوی ۳ ساله است که در حال حاضر به عنوان کارگر فصلی در یک کارخانه تولیدی با حقوق ماهیانه ۶۰۰ هزار تومان مشغول کار است.

یکی از دختر های ایشان از بدو تولد به علت عارضه مادرزادی دچار بیماری کبد، روده و کلیه است و تا بحال چند مرتبه مورد عمل جراحی قرار گرفته که متاسفانه درمان هنوز کامل نشده و همچنان ادامه دارد.

در سال گذشته به وسیله چند نفر از خیرین منزل بسیار قدیمی وکوچک در حدود ۴۸ متر برای ایشان تهیه میشود که بیش از دو سوم مبلغ منزل به صورت وام وقرض می باشد.

از انجایی که خانه خریداری شده بسیار قدیمی وتقریبا بدون مرمت امکان زندگی در آن نبوده، نامبرده به قصد مرمت بسیار جزیی به صورتی که قادر باشند زندگی ساده خود را در آن ادامه دهند دست به کار شده ولی به دلیل اینکه در زیر خانه آب انبار قدیمی بوده کل کف حیاط خانه ریزش کرده و همچنین چاهی عمیق نیز نمایان شده که همین امر متحمل هزینه بسیار زیادی شده به طوری که ایشان قادر به ادامه بازسازی منزل خود نمی باشد.

از طرفی هزینه های عمل جراحی دختر خردسال ایشان نیز مصادف با این اتفاق شده است وهمین امر موجب شده تا مشکلات این خانواده چند برابر شود.

به همه این پیش آمدها باید وضعیت زندگیشان که مجبور شده اند مقداری از اثاثیه منزل را در خانه اقوام نگهداری کنند وخودشان نیز تقریبا اواره خانه دوست وآشنا هستند وهمچنین اقساط بانک وهزینه پزشکی دختر خردسالشان را نیز اضافه کرد.

با توجه به شرایط گفته شده چند ماهی میشود که ادامه مرمت منزل متوقف شده است وبا سرد شدن تدریجی هوا  تا قبل از شروع زمستان باید نسبت به اتمام هرچه سریعتر مرمت وهمچنین لوله کشی آب وگاز وهمچنین سیم کشی برق خانه اقدام عاجل نمود.


بر اساس برآورد انجام شده مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال برای این کار نیاز است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس