روز چهارشنبه طوفانی به بندر اینچئون وارد می‌شود و ممکن است بعضی از مسابقات به خصوص مسابقات دوچرخه‌سواری به دلیل این طوفان لغو شوند.

به گزارش مشرق، کمیته‌ برگزاری بازی‌های آسیایی اعلام کرد که طوفانی به بندر اینچئون در کره جنوبی نزدیک می‌شود و ممکن است بازی‌هایی که در استادیوم‌های روباز انجام می‌شوند را تحت تاثیر قرار دهد.

این طوفان که "فونگ - وونگ" نام دارد، سرعت 14 متر بر ثانیه دارد و پیش‌بینی می‌شود که روز چهارشنبه 19 میلیمتر باران در بندر اینچئون ببارد.

یکی از مسئولان کمیته‌ برگزاری بازی‌ها در این باره گفت: ما بازی‌ها را بر طبق مقررات بین‌المللی برگزار می‌کنیم. بیشتر بازی‌هایی که در فضای باز انجام می‌شوند تحت تاثیر این باران قرار نمی گیرند. مسابقات فوتبال، هاکی، روئینگ و والیبال ساحلی همان طور که برنامه‌ریزی شده‌اند برگزار می‌شوند. با این وجود، بازی‌های بیسبال با کمی تاخیر به دلیل باران انجام خواهند شد، باید افزود مسابقاتی که تحت تاثیر طوفان قرار می‌گیرند دوباره برای زمانی که مسابقه‌ای نیست، برنامه‌ریزی خواهند شد.

مسابقات دوچرخه‌سواری بیشتر از همه تحت تاثیر این طوفان قرار می‌گیرند . اگر باران شروع شود تمامی مسابقات فردا در استادیوم "ولدروم" سریعا لغو خواهند شد، زیرا این باران به ورزشکاران آسیب می‌زند. بازی‌های این رشته‌ها به روزهای بعد منتقل خواهند شد. اگر باد و باران بسیار شدیدی مشاهده کنیم مسابقات لغو خواهند شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس