کد خبر 318991
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۳:۵۸

جانشین فرماندهی نیروی دریایی سپاه گفت: امروز دشمنان ما و در رأس آن آمریکا برای مقابله با نفوذ انقلاب اسلامی به بهانه سازی، تصویرسازی فریبکارانه و وارونه و امنیت زدایی دست زده است.

به گزارش مشرق، سردار علیرضا تنگسیری جانشین فرمانده نیروی دریایی سپاه در آیین تودیع و معارفه فرماندهی مجموعه دریایی امامت این نیرو با اشاره به رویکرد جهادی در مدیریت و فرماندهی سپاه، اظهار داشت: ایجاد و شکل گیری ابعاد گوناگون بازدارندگی در حوزه امنیت دریایی خلیج فارس و تنگه هرمز و افتخارات کسب شده در نیروی دریایی سپاه مرهون مجاهدت یکایک رزمندگان و فرماندهان خستگی ناپذیر آن است.

جانشین فرمانده نیروی دریایی سپاه تاکید کرد: با عنایات خدای متعال، نیروی دریایی سپاه از بدو تاسیس تا کنون منشأ خدمات قابل توجهی برای نظام اسلامی بوده است که آحاد رزمندگان در اجر معنوی و الهی آن سهیم هستند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به بخشی از استراتژی و تاکتیک های دشمن در مقابله با انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: امروز دشمنان ما و در رأس آن آمریکا برای مقابله با نفوذ انقلاب اسلامی به بهانه سازی، تصویرسازی فریبکارانه و وارونه و امنیت زدایی دست زده است.

تنگسیری در پایان با تاکید بر حفظ وحدت و افزایش دانش و بصیرت تصریح کرد: ما در مقابله با دسیسه های دشمن که هر روز ابعاد و رنگ و لعاب تازه ای به خود می گیرد باید ضمن تقویت و استحکام وحدت و انسجام درونی، معنویت افزایی و ولایت محوری بصیرانه را در همه ابعاد مورد توجه و عمل قرار دهیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس