پس از هشت سال حیات نباتی نخست‌وزیر پیشین رژیم اسرائیل و تلاش‌های ناکام برای احیای این قاتل کودکان فلسطینی، سرانجام تلویزیون اين رژيم، مرگ "آریل شارون" را اعلام کرد. "گزارش ویژه مشرق" نگاهی به زندگی سراسرجنایت شارون خواهد داشت.

گروه گزارش ویژه مشرق - رسانه‌های اسرائیلی از جمله تلویزیون این رژیم دقایقی قبل از مرگ آریل شارون نخست‌وزیر پیشین این رژیم پس از هشت سال زندگی نباتی خبر دادند. 

شارون از سال 2006 و در حالی که نخست‌وزیری رژیم‌صهیونیستی و رهبری حزب تازه‌تأسیس «کادیما» را بر عهده داشت، بعد از دو سکته مغزی به کما رفت و از آن زمان با صرف هزینه‌های فراوان زندگی نباتی داشت.

شارون تا سال 2010 در مرکز درمانی شبا، در نزدیکی تل آویو تحت مراقبت بود. یک تیم از پرستاران به صورت 24 ساعته بدن شارون را برای جلوگیری از زخم بستر جابجا می‌کردند. یک پرستار نیز همواره شب‌ها بر عملکرد دستگاه‌ها نظارت دارد.

گزارش یورونیوز از وخامت حال آریل شارون

شارون که همواره چاقی و اضافه وزنش مشهود بود، به گفته پزشکان در زمان مرگ وزنی کم‌تر از 50 کیلوگرم داشت.

شارون در سال‌های آخر جهت نگه‌داری از بیمارستان به منزلی در جنوب اسرائیل منتقل شده بود. هزینه نگه‌داری و مراقبت از شارون سالانه نزدیک به نیم میلیون دلار برآورد می‌شد و رسانه‌ها همین هزینه بالا را یکی از دلایل انتقال شارون به خارج از بیمارستان به یک منزل مسکونی در جنوب اسرائیل اعلام کرده‌اند.

با توجه به اعلام مرگ آریل شارون، در این گزارش ویژه نگاهی دوباره به زندگی حیوانی قصاب صبرا و شتیلا خواهیم داشت.

آریل شارون، وزیر جنگ و نخست‌وزیر پیشین رژیم اسرائیل که پس از سال‌ها زندگی نباتی‌اش نیز به پایان رسید از جمله دست پرورده‌های صهیونیسم است که کلکسیونی از جنایات به شیوه‌های مختلف را در پرونده افتخارات خود دارد. شارون طی حیات ننگین 85 ساله خود از هیچ جنایت و عمل ضد‌بشری علیه ساکنان سرزمین غصب شده فلسطین کوتاهی نکرده و افتخار قتل نوزاد چند روزه تا زنان و مردان کهنسال را از آن خود کرده است.

شروع کشتار فلسطینیان از 13 سالگی

آریل ساموئل مردخای شاینرمن، معروف به آریل شارون، در سال 1928 در خانواده‌ای یهودی و لهستانی‌الاصل بدنیا آمد. پس از مهاجرت از لیتوانی به فلسطین، در همان سنین نوجوانی روحیه قساوت و جنایت به خوبی در شارون به چشم آمد. در سن 13 سالگی وی به گروهی موسوم به "هاگانا" پیوست. وظیفه این گروه از سال 1920 تا 1948 در منطقه تحت تسلط انگلستان، بیرون کردن فلسطینیان از خانه‌ها و زمین‌هایشان با هدف تصرف مناطق فلسطینی‌نشین بود. شارون در این گروه و از همان سنین 13 - 14 سالگی، با آدمکشی آشنا شد. در روند غصب زمین‌های فلسطینیان، شارون فلسطینی‌هایی که مقاومت می‌کردند را به قتل می‌رساند.


شبه نظامیان هاگانا - هسته اصلی ارتش غاصب اسرائیل مأمور تخریب و تصرف خانه ها و زمین های فلسطینیان بودند

هاگانا گروه‌هایی از مهاجران یهودی بودند که با مسلح شدن توسط نیروهای انگلیسی حاضر در فلسطین، به تدریج تا زمان اعلام رسمی تشکیل دولت اسرائیل، وظیفه غصب اراضی فلسطینیان را بر عهده داشتند و بعدها پس از تشکیل این رژیم، بنیان ارتش اسرائیل، همین شبه نظامیان هاگانا بودند. پیش از هاگانا نیز از سال 1907، گروه‌هایی تحت عنوان "هاشومیر" و "برگیورا" برنامه‌ریزی و اشغال تدریجی فلسطین را کلید زده بودند. 

به جز عملیات اشغال اراضی فلسطینیان، هاگانا وظیفه قاچاق انسان و ورود غیرمجاز یهودیان به فلسطین را نیز بر عهده داشت.

آریل شارون در لباس شبه نظامیان هاگانا


آرایل شارون تا سن 19 سالگی در هاگانا عملیات تجاوز، غارت و غصب املاک ساکنان فلسطین را بخوبی انجام داد تا در سال 1947 و در سن 19 سالگی به عضویت نیروهای امنیتی شهرک‌های یهودی نشین در آمد. 

در جنگ 1947 شارون فرمانده گروهان پیاده نظام اسرائیل در اسکندریه بود و در جریان این جنگ نیز مجروح شد اما جان سالم به در برد. 

وی پله های ترقی در ارتش اسرائیل را به سرعت طی کرد و در سال 1952 به فرماندهی اطلاعات مرکزی ارتش این رژیم منصوب شد.

شارون با تشکیل گردانی به نام گردان 101، متشکل از زندانیان یهودی خطرناک و عمدتا محکوم به مرگ، حمله به روستاهای فلسطینی و پاکسازی نژادی را آغاز کرد. حمله به روستای القبیه، 41 خانه را همراه با ساکنان آن منفجر کردند. در جریان این حمله 70 فلسطینی کشته شدند. شارون بعدها مدعی شد گمان می‌کرده که این خانه‌ها خالی از سکنه هستند.

روستای القبیه در شمال شرقی بیت‌المقدس و در 44 کیلومتری غرب رام‌الله واقع است. در ساعت 7 بعدازظهر 14 اکتبر 1953 مورد حمله شبه نظامیان هاگانا قرار گرفت. در این هجوم، صهیونیست‌ها با لباس مبدل و به رهبری آریل شارون، 70 زن و مرد و کودک فلسطینی را قتل عام کردند.


خود زنی برای فرار از پاسخگویی

در سال 1973 و در جریان جنگ موسوم به یوم کیپور میان مصر و اسرائیل که به اشغال صحرای سینا و بحران کانال سوئز منجر شد، شارون و گردان‌های تحت امرش بارها از دستورات رئیس ستاد مشترک ارتش اسرائیل در آن زمان سرپیچی کردند و بارها بدون اجازه از فرماندهان، به مواضع نیروهای مصری حمله کرد که منجر به کشته شدن ده‌ها نظامی اسرائیلی شد. اعمال خودسرانه شارون تا سال‌ها موجی از انتقاد علیه وی را به همراه داشت. وی پس از شکست اولیه از نیروهای مصری، برای تحت تاثیر قراردادن فرماندهان مافوق خود، وانمود کرد که در جریان درگیری مجروح شده است.

شارون در جریان جنگ‌ها و عملیات‌های نافرجام، برای فرار از پاسخگویی وانمود کرد که مجروح شده است

شارون پیش از این در جریان حمله نافرجام به بیت‌المقدس برای اشغال آن که از سوی نیروهای نظامی اردنی عقب رانده شده بود، شایعه مجروحیت شدید خود را مطرح کرد که باز هم نادرستی آن مشخص شد.

شارون در تمام عملیات‌هایی که با شکست همراه بوده، برای فرار از بازخواست و کاستن از انتقادات، زخمی می شد!


در زمان مناخیم بگین، شارون به وزارت شهرک‌سازی و کشاورزی منصوب شد. وی در سخنرانی خود و اعلام سیاست‌های اسکان خود خطاب به یهودیان گفته بود: "همه باید بروند و هرچه می توانند زمین ها و ارتفاعات (فلسطین) را تصاحب کنند تا بر وسعت سرزمین یهود افزوده شود. هر آنچه امروز تصاحب کردید برای شما خواهد بود و اگر تصرف نکنید سرزمین آن‌ها (فلسطینیان) باقی خواهد ماند."

مناخیم بگین در سال 1981، وی را به سمت وزارت جنگ این رژیم برگزید تا سکوی پرتابی باشد برای جنایت‌های هولناک بعدی شارون.

کلکسیون جنایات شارون

شارون بطور رسمی قتل و کشتار را از 13 سالگی آغاز کرد. در همان زمان عضویت در هاگانا شارون فلسطینیان بسیاری را در جریان تصرف زمین‌هایشان به قتل رساند. 

منفجر کردن 41 خانه به همراه ساکنان آن در روستای القبیه و قتل عام 70 فلسطینی – عمدتا زن و کودک – از اولین قتل عام های شارون محسوب می‌شود. اما این ننگ بشریت در ادامه حیات سیاسی خود در سمت‌های وزیر شهرک‌سازی و وزیر جنگ و در نهایت نخست‌وزیری، جنایتی را در تاریخ ثبت کرد که دیگر کشتارهای وی در زمان عضویت در ارتش و فرماندهی‌ عملیات‌های متعدد نظامی چندان به چشم نمی‌آید.

کشتار دیر یاسین؛ جنایتی دیگر از شارون و هاگانا

"دیر یاسین" نام دهی کوچک در نزدیکی بیت‌المقدس است. تعداد ساکنان این ده در سال 1948 نزدیک به 700 نفر بود. در روز 10 آوریل این سال، این ده شاهد هجوم 3 گروه مسلح به نام ارگون به سرکردگی مناخیم بگین، گروه شتیرن به سرکردگی اسحاق شامیر و گروه هاگانا به سرکردگی دیوید بن گوریون بود. در این یورش که با مقاومت ساکنان ده همراه بود 250 نفر که بیشتر آنها را زنان، کودکان و سالمندان تشکیل می‌داد کشته شدند. همچنین در این حمله فجایع دیگری از جمله تجاوز جنسی، مثله کردن، پاره کردن شکم زنان باردار و منفجر کردن منازل نیز رخ داد.


شارون در سال 1956 فرمانده تیپ زرهی ارتش اسرائیل شد و به درجه ژنرالی ارتقاء یافت. پس از جنگ شش روزه، با پیوستن به حزب لیکود، وارد عرصه سیاست شد و به عضویت کنیست – پارلمان – این رژیم در آمد. در زمان نخست‌وزیری اسحاق رابین، شارون به لطف سابقه درخشان کشتار و اشغال، مشاور نظامی وی شد.

کشتار صبرا و شتیلا ننگی ابدی برای شارون و اسرائیل

حادثه هولناک کشتار صبرا و شتیلا که عنوان "قصاب صبرا و شتیلا" را نیز برای شارون به همراه داشت، از تکان‌دهنده‌ترین جنایات وی است. 


پس از ناکامی تلاش صهیونیست ها برای واداشتن لبنان به صلح و خروج اعضای سازمان آزادی بخش فلسطین، اسرائیل بیروت را به خاک و خون کشید و بشیر جمایل، رهبر فالانژیست ها – مسیحیان مارونی لبنان- را به عنوان رئیس‌جمهور لبنان منصوب کردند. اما کمتر از 3 هفته، در انفجار دفتر حزب فالانژ، وی و بسیاری از مقامات این حزب کشته شدند.

پس از این انفجار، نیروهای رژیم صهیونیستی اردوگاه آورگان فلسطینی در جنوب بیروت که بیش از 30 هزار فلسطینی و لبنانی در آن سکونت داشتند، به محاصره خود در آورند.

گزارشی از کشتار پناهجویان اردوگاه صبرا و شتیلا

نظامیان صهیونیست به فرماندهی آریل شارون به همراه شبه نظامیان مسیحی فالانژ، با محاصره این اردوگاه، سعی داشتند نیروهای سازمان آزادی بخش فلسطین را که دستاوردهای بسیاری را کسب کرده و تهدیدی برای اسرائیل بودند متلاشی کنند و لبنان را به منطقه امن اسرائیل تبدیل کنند. 

حمله به اردوگاه روز 16 سپتامبر 1982 – 25 شهریور 1361 – آغاز شد. حمله‌ای که ظرف 38 ساعت فاجعه ای باور نکردنی رقم زد. 3300 آواره فلسطینی و لبنانی به وحشیانه‌ترین شکل ممکن به قتل رسیدند.

آغاز عملیات با ورود شبه نظامیان فالانژ به اردوگاه و حمایت نظامیان صهیونیست کلید خورد. سپس با ورود صهیونیست‌ها کشتارها به اوج خود رسید.

گفته‌های بازماندگان فاجعه صبرا و شتیلا بیانگر اوج خوی درندگی صهیونیست‌هاست.

به گفته برخی از این بازماندگان، ابتدا کشتارها با سلاح‌های سرد نظیر چاقو و تبر به فجیع‌ترین شکل ممکن آغاز شد. صهیونیست‌ها و فالانژیست‌ها با ورود به خانه‌های آورگان، به طرزی وحشیانه با بریدن سر و اعضای بدن فلسطینیان آن‌ها را به قتل می‌رساندند. به زنان و دختران پیش از کشتن آن ها بارها تجاوز می‌کردند و سپس آن ها را به قتل می رساندند.

کشتن زنان باردار و دریدن شکم های آن‌ها، زنده زنده سوزاندن کودکان و ذبح آن ها از جمله خاطرات تلخ بازماندگان این واقعه است.

دیوید هرست، نویسنده کتاب " تفنگ و شاخه زیتون؛ ریشه های ناآرامی ها در خاورمیانه" که به عنوان خبرنگار در زمان نسل‌کشی صبرا و شتیلا در بیروت حضور داشت، مشاهداتش را اینگونه در کتاب خود آورده است: 

کتاب تفنگ و شاخه زیتون نوشته دیوید هرست

اولین واحد شامل 150 شبه نظامی فالانژیست از در اردوگاه شتیلا وارد شدند که گروهی از آنها علاوه بر سلاح، چاقو نیز به همراه داشتند. قتل عام به مدت 38 ساعت شروع شد و حتی در شب نیز با روشن کردن محوطه اردوگاه توسط اسرائیلی‌ها ادامه داشت: آنها به زور وارد خانه‌های مردم شده و فلسطینی‌های در خواب را به رگبار مسلسل بستند. فالانژها بعضاً قبل از کشتن آنان را شکنجه می‌دادند چشم‌هایشان را درمی‌آوردند، زنده زنده پوستشان را می‌کندند، شکم‌ها را می‌دریدند، به زنان و دختران گاه بیش از 6 بار تجاوز می‌کردند و بعد سینه‌هایشان را می‌بریدند و در آخر به ضرب گلوله آنها را از پا درمی‌آوردند. بچه‌‌ها را از وسط دو شقه می‌کردند و مغزشان را به دیوار می‌کوبیدند. در حمله به بیمارستان عکا تمام بیماران را بر روی تخت خود کشتند. دست بعضی را به ماشین می‌بستند و در خیابان‌ها می‌کشیدند، دست‌های فراوانی برای بیرون آوردن دستبند و انگشتر قطع شد. اجساد مردم تا چند روز بر زمین مانده بود و گربه ها از گوشت آن‌ها می‌خوردند و آنقدر وحشی شده بودند که به مردم زنده نیز حمله می‌کردند زیرا به خوردن گوشت انسان عادت کرده بودند.

مقامات ارتش اسرائیل، از جمله ژنرال آموس یارون فرمانده این نیروها در لبنان، بر بالای بام ساختمانی 7 طبقه در 200 متری اردوگاه مستقر شده بودند و از نزدیک بر این فاجعه نظارت می کردند. با وجود اعلام خبر قتل عامل به ژنرال رافائل ایتان رئیس ستاد مشترک ارتش اسرائیل، وی دستور داد کشتار تا ساعت 8 صبح روز بعد نیز ادامه پیدا کند.


پس از ورود نظامیان به اردوگاه، تانکها و بلدوزرها نیز وارد اردوگاه شده و مناطقی را که نظامیان ترک کرده بودند به گلوله بسته و سپس با بولدوزر صاف می‌کردند. با نزدیک شدن به ساعات پایانی عملیات، بولدوزرها با حفر گورهای دسته‌جمعی، بسیاری از قربانیان را به همراه بسیاری دیگر که هنوز زنده بودند دفن کردند. به همین دلیل نمی‌توان تعداد دقیق کشته‌ها را تخمین زد. 

پس از حضور صلیب سرخ در اردوگاه، هیچ یک از کشته‌ها به عنوان اعضای سازمان آزادی بخش فلسطین شناسایی نشدند و همگی غیرنظامیان و آوارگانی بودند که در آنجا پناه گرفته بودند.

شارون پس از این نسل کشی، به عنوان مسئول غیر مستقیم در کشتار معرفی شد و مدتی بعد از وزارت جنگ اسرائیل استعفا داد.

وی سپس با رسیدن به پست نخست وزیری، به جنایات خود علیه فلسطینیان ادامه داد.

شارون پس از رسیدن به نخست وزیری، با رفتن به مسجد الاقصی و تحریک فلسطینیان، درگیری‌های خونینی را میان نظامیان اسرائیلی و فلسطینیان باعث شد که بعدها سرآغاز انتفاضه مسجد الاقصی شد.


کشتار پناهندگان در روستای قانا

روستای قانا در جنوب لبنان در سال 1996 و در جریان جنگ لبنان مقر نیروهای سازمان ملل بود. با حمله جنگنده‌های اسرائیلی به جنوب لبنان، بسیاری از زنان و کودکان برای در امان ماندن از این حملات به مقر نیروهای سازمان ملل در این روستا پناه بردند. اما نیروهای رژیم صهیونیستی با زیرپا گذاشتن تمام مقررات و حقوق بین‌المللی و انسانی، این منطقه و ساختمان مورد نظر را زیر آتش سنگین توپخانه ویران کردند. در جریان این عملیات که موسوم به "خوشه‌های خشم" بود، بیش از 100 نفر که 33 نفر از آن‌ها کودکان زیر ده سال بودند، به شهادت رسیدند.قتل مستقیم دو کودک فلسطینی

"جرج اسلویتزر" کارگردان هلندی درباره جنایت صبرا و شتیلا گفته است هنگام حمله نظامی اسرائیل به بیروت، پایتخت لبنان در سال 1982، شارون را مشاهده کرده که با کلت کمری خود دو کودک فلسطینی را در اردوگاه صبرا و شتیلا به قتل رسانده است .

اسلویتزر در مصاحبه با روزنامه فولکس کرانت چاپ هلند گفت: در حالی که کنار وزیر جنگ وقت اسرائیل ایستاده بود مشاهده کرد که وی با کلت کمری خود دو کودک فلسطینی را در فاصله تقریبا 10 متری در بخش ورودی اردوگاه صبرا و شتیلا به قتل رساند.

قتل عام اسرای مصری

در جریان بحران کانال سوئز در سال 1956، نیروهای تحت امر شارون، نزدیک به 300 زندانی غیر مسلح مصری را قتل عام کرده و در گورهای دسته‌جمعی دفن کردند. روزنامه دیلی تلگراف انگلیس پس از 40 سال از این جنایت شاورن و نیروهای تحت امرش پرده برداشت که در آن زمان تنش‌های بسیاری در روابط مصر و اسرائیل ایجاد کرد.

ترور رهبران فلسطینی

در زمان نخست وزیری شارون تروریسم دولتی اسرائیل پر رنگ‌تر شد و ترور رهبران فلسطینی جدی تر در دستور کار این رژیم قرار گرفت.

وی با راه اندازی جوخه‌های مرگ، سیاست حذف رهبران مقاومت را کلید زد. شارون پس از کناره‌گیری از پست نخست‌وزیری نیز فعالیت در این جوخه‌ها را ادامه داد.

شهیدان شیخ احمد یاسین و عبدالعزیز الرنتیسی از رهبران مقاومت فلسطین

ترور شیخ احمد یاسین و عبدالعزیز رنتیسی از رهبران مقاومت اسلامی فلسطین، از جمله بارزترین عملیات ترور در زمان نخست وزیری شارون بوده است.

شارون که مدت‌ها به عنون نماد توسعه‌طلبی در اسرائیل و اسطوره یهودیان نامیده می‌شد، به دلیل جنگ لبنان و سیاست‌های غلط بعدی در زمان وزارت شهرک‌سازی و وزارت جنگ، اکنون به یکی از متهمان اصلی در تضعیف اسرائیل و قدرت گرفتن حزب‌الله در لبنان تبدیل شده است.

وی در زمان پیوستن به حزب لیکود و برای جلب آرا در راه رسیدن به مقام نخست‌وزیری قول داده بود که در صورت انتخاب شدن به عنوان نخست‌وزیر، ظرف 100 روز کار فلسطین و فلسطینیان را یکسره کند و موقعیت اسرائیل را تثبیت نماید.

ترور اسحاق رابین

قساوت شارون تنها محدود به غیریهودیان نبوده و این ننگ بشریت به دوستان خود نیز رحم نکرده است. بسیاری در اسرائیل شارون را بدلیل نفرت از اسحاق رابین، عامل ترور وی معرفی می کنند.

آریل شارون، اسحاق رابین را به علت امضای پیمان صلح با یاسر عرفات، خائن خوانده بود.

فساد مالی و زمین خواری

در برابر کشتارهایی نظیر صبرا و شتیلا و دیگر قتل عام های شارون، سخن گفتن از فساد مالی شاید به طنز بیشتر شباهت داشته باشد. اما شارون در زندگی خود به جنایت علیه بشریت اکتفا نکرد و مجموعه‌ای از جنایت، نسل‌کشی، قتل عام، فساد مالی، رشوه، سوء استفاده از قدرت، فساد مالی فرزندان، دو بار ازدواج و دو بار طلاق، و ... را در کارنامه سیاه خود ثبت کرده است. 

عمری شارون، فرزند ارشد شارون، در سال 2008 از سوی دادگاه عالی اسرائیل به جرم تقلب و رشوه در جریان انتخابات حزب لیکود به 9 ماه حبس محکوم و راهی زندان شد. وی و به همراه پدرش با سوء استفاده از نفوذ و قدرت سیاسی، شرکت‌هایی پوششی تاسیس کردند تا به کاندیداتوری آریل شارون برای رهبری حزب لیکود و نخست وزیری کمک مالی کنند.


خود آریل شارون نیز پس از ورود به کنیست اسرائیل، زمین‌های بسیاری را در اراضی اشغالی تصاحب کرده و به نام خود زده بود. با تصویب قانون امکان خرید و فروش سرزمین‌های اشغالی، شارون و دستیارانش وارد عمل شده و بسیاری از اراضی اشغالی را تحت عناوین مختلف به تصرف خود در آوردند.

توهم پسر شارون: نگاه‌های پدرم همچنان مصمم و قوی است او امسال به خانه باز خواهد گشت.

با وجود کمای شارون و زندگی نباتی او به کمک دستگاه‌های پزشکی، پسر وی سال گذشته در سخنانی در توصیف وضعیت آن زمان پدرش اظهاراتی داشت که رسانه‌ها با حالتی تمسخر آمیز به انعکاس این صحبت‌ها پرداختند.

سال گذشته عمری شارون، یکی از پسرهای آریل شارون، وضعیت پدرش را غرور آمیز خوانده و نگاه وی را سرشار از امید و مصمم تفسیر کرده بود. به گفته پزشکان، چشم‌های شارون در زمانی که در کما به سر می‌برد گاهی بدلیل شوک‌های مغزی ناگهان باز می‌شد و تا ساعت‌ها باز می‌ماند و دوباره بسته می‌شد. به همین دلیل عمری و گیلاد شارون، دو پسر وی، همچنان به بازگشت پدرشان امیدوار بودند.


با اینکه پزشکان از سال‌ها پیش هرگونه هوشیاری و امکان بازگشت شارون را غیرممکن خوانده بودند، عمری شارون در مصاحبه با نیویورک تایمز گفته بود پدرش به اون نگاه می‌کند و صدای او را می‌شنود. هرگاه که از او می‌خواهم او انگشتانش را حرکت می‌دهد.

وی در توصیف بدن نحیف و بی جان شارون گفته بود: پدرم همانند یک پادشاه بر تخت خود به آرامی خوابیده است؛ مصمم، قوی و سالم. گونه‌های او نیز از سلامت به سرخی می‌زند. اندکی هم از گذشته چاق تر شده است! پدرم امسال به خانه باز خواهد گشت!

افسانه های یهودیان درمورد مرگ شارون

پت رابرتسون، از مسیحیان اوانجلیست اسرائیل، در مصاحبه‌ای، مرگ شارون را عذاب خداوند برای وی دانسته است. رابرتسون معتقد است شارون بدلیل سیاست‌های غلطی که منجر به تاخیر در شکل‌گیری سرزمین یکپارچه یهودی، از سوی خداوند مجازات شده و اکنون با مرگ دست به گریبان است. این صهیونیست تندرو به سایر نخست وزیران اسرائیل هشدار داد در صورتی که راه شارون را پیش بگیرند، سرنوشتی به مانند او در انتظار آن‌ها خواهد بود.

شارون در اواخر عمر سراسر جنایت خود بدلیل عقب نشینی از غزه و شکست از مقاومت فلسطین، مورد انتقاد صهیونیست ها قرار گرفته بود.


نفرین "تازیانه های آتش"، آموزه های کابالیست‌ها

شایعه و افسانه دیگری که در مورد مرگ شارون مطرح است، گرفتار شدن وی به نفرین یهودیان کابالا و نفرین معروف "پولسا دنورا" به معنای "تازیانه‌های آتش" است.

براساس آموزه های کابالیست‌ها، با انجام این مراسم فرشته‌های آسمانی تمام نفرین‌ها و صفات بد ذکر شده در  کتاب مقدس را برای فرد مورد نفرین فرود می‌آورند تا به خاطر گناهانی که انجام داده مجازات شود. در میان یهودیان این شایعه مطرح شده است که پیش از ترور اسحاق رابین، این مراسم برای وی برگزار شده و وی به این نفرین گرفتار شده است. همین مطلب در مورد آریل شارون نیز معروف است که پیش از سکته مغزی وی، مراسم مشابهی برای نفرین شارون برگزار شده است. براساس گفته های "آویگدور اسکیم" از خاخام‌های اعظم "هیکل امونیم"، شش ماه قبل از حملات مغزی شارون، مراسم نفرین او برگزار شده و در آن مراسم از فرشته مرگ خواسته شده تا نخست‌وزیر اسرائیل را به دلیل عقب‌نشینی از غزه بکشد و روح او را در عذاب نگه دارد.

منابع و مآخذ:

http://www.israelsite.net/achievements-of-israel-and-famous-israelis/israeli-leaders-famous-people-of-israel-ariel-sharon

http://www.haaretz.com/news/diplomacy-defense/i-saw-ariel-sharon-murder-2-palestinian-toddlers-in-lebanon-1.325540

http://judaism.about.com/od/politics/p/bio_arielsharon.htm

http://famous-relationships.topsynergy.com/Ariel_Sharon

http://www.wsws.org/articles/2002/feb2002/sab-f22.shtml

http://www.voicesofpalestine.org/ArielSharon.asp

http://www.larouchepub.com/pr/site_packages/2002/sharon/020430sharon_crime_hist.html

http://www.ariel-sharon-life-story.com

http://www.haaretz.com/opinion/the-height-of-ariel-sharon-s-folly-1.434336

http://www.jewishvirtuallibrary.org/jsource/biography/sharon.html

http://www.nytimes.com/2011/10/21/world/middleeast/6-years-after-stroke-ariel-sharon-still-responsive-son-says.html?pagewanted=all

http://aftabnews.ir/vdcjmaeuq8eit.html

http://www.jewishvirtuallibrary.org/jsource/History/haganah.html

http://www.hagana.co.il/show_item.asp?itemId=54&levelId=60321&itemType=0

http://www.nytimes.com/2006/08/06/weekinreview/06bronner.html?_r=1&ref=arielsharon

http://topics.nytimes.com/top/reference/timestopics/people/s/ariel_sharon/index.html

http://www.nydailynews.com/news/world/ariel-sharon-son-starting-jail-term-election-fraud-article-1.312338

http://news.bbc.co.uk/2/hi/middle_east/4719463.stm

http://www.niu.edu/phil/~kapitan/pdf/SabraandShatillaMassacre.pdf

Hirst, David The Gun and the Olive Branch, 2nd edition (London: Faber and Faber, 1984)

http://www.theage.com.au/world/sharon-will-never-recover-doctors-20100105-ls9c.html

http://fa.alalam.ir/node/89521

http://www.haaretz.com/news/white-house-criticizes-u-s-evangelist-remark-about-sharon-1.61899

http://www.pierretristam.com/Bobst/library/wf-265.htm

http://her0inchic.wordpress.com/2011/09/25/sabra-and-shatila-massacre-the-genocide-accelerated-by-brutality

http://en.wikipedia.org/wiki/Pulsa_diNura


نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 134
 • در انتظار بررسی: 5
 • غیر قابل انتشار: 23
 • ۱۷:۲۶ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۱
  9 2
  بوی آقا داره میاد... شیعیان بارتان را ببندید...
 • ۱۷:۴۲ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۱
  7 0
  هنوز بوی تعفنش میاد . زودتر لاشش رو چال بندازید این خوک کثیف
 • ۱۷:۴۳ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۱
  4 0
  تیترتون خیلی زیبا بود واقعا زیبا بود اولئک کالانعام بل هم اضل
 • رضا یاراحمدی ۱۷:۵۶ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۱
  6 0
  شمر و یزید در جهنم انتظارشو می کشن.
 • ۱۸:۱۳ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۱
  4 3
  روز تاج‌گذاری امام زمان، امام خوبی‌ها به بشریت عیدی دادند.
 • شایسته ۱۸:۲۴ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۱
  5 0
  لعنت خدا بر شارون. این ایام شادی را به تمام انسان های مخصوصا انسان های آزاده جهان تبریک میگم
 • مجید شبستان ۱۸:۳۳ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۱
  5 0
  بیچاره جهنمی ها چه جوری باید این نجاست رو تحمل کنن
 • بهرنگ ۱۸:۳۵ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۱
  2 0
  به درك الجحيم واصل شد
 • سعیدامینی ۱۸:۴۴ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۱
  3 1
  ظهورآقامون نزدیکه دوستان من.جهت سلامتی حضرت صاحب العصروالزمان صلوات
 • ۱۸:۴۹ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۱
  2 0
  به به به به چه حالی بدن اون ور بهش کاش میشد ببینیم دلمون خنک شه
 • آریامهر ۱۸:۵۴ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۱
  2 0
  اولین اتفاق خوشایند 2014
 • محمد ۱۸:۵۷ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۱
  2 0
  لعنت بر شیطان صفتانی که برای دو روز زندگی دنیا چه خونهاریختند و چه خونها به دل مردمان مظلوم کردند. برو به جهنم دیو شیطان صفت.
 • اصغر ۱۹:۰۰ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۱
  9 0
  خدا لعنتش کنه مسلما اولین واصلی ترین شاکی وی موسی کلیم الله ع خواهد بود
 • لعنت بر صهیونیزم ۱۹:۱۱ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۱
  3 0
  قعر جهنم مبارکت باشه. مصداق واقعی شیاطین من الانس بود این حرامزاده و مرید ابلیس
 • ۱۹:۲۰ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۱
  2 0
  امیدوارم کل جماعت صهیونیست بزودی برن پیش این ملعون و دنیا روی خوش ببینه
 • سارا ۱۹:۲۹ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۱
  2 0
  این ملعون خبیث اگر از دستش بر می آمد به جز صهیونیستهای خون آشام , نسل بشریت را از روی زمین برمیداشت . لعنت خدا بر او و صهیونیستهای کثیف .
 • میترا1 ۱۹:۵۲ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۱
  1 0
  مشرق جون ! تیترت بیســــــــــته !یکی از بهترین تیترهایی که تو مشرق دیدم ! 2تا تبریک داری یکبار بخاطر به درک شدن این ملعون و یکبارهم بخاطر انتخاب تبتر مناسبت !
 • ۲۰:۰۳ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۱
  2 0
  میترسم زمین پس بزنه
 • امید ایرانی ۲۰:۰۴ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۱
  3 0
  *بسم الله الرّحمن الرّحیم* آموزه ها و پیشگوئی های قوم بنی اسرائيل حاکی از آن است که با مرگ جنگاوری بنام «شارون» سقوط و اضمحلال دولت یهود نیز به سرعت فرا می رسد. شاید دلیل قطع نکردن طولانی دستگاه های کنترل حیات مصنوعی طی ۸سال آزگار و مرگ ذره ذره و عذاب آور این ملعون به همین دلیل بوده! ان شاء الله طبق فرمایش مولا امیرالمؤمنین علی(ع) عمر رژیم غاصب صهیونیستی حداکثر ۷۰سال(قمری) است. و السلام علیکم و رحمة الله و برکاته
 • امید ایرانی ۲۰:۳۲ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۱
  4 0
  *بسم الله الرّحمن الرّحیم* آموزه ها و پیشگوئی های قوم بنی اسرائيل حاکی از آن است که با مرگ جنگاوری بنام «شارون» سقوط و اضمحلال دولت یهود نیز به سرعت فرا می رسد. شاید دلیل قطع نکردن طولانی دستگاه های کنترل حیات مصنوعی طی ۸سال آزگار و مرگ ذره ذره و عذاب آور این ملعون به همین دلیل بوده! ان شاء الله طبق فرمایش مولا امیرالمؤمنین علی(ع) عمر رژیم غاصب صهیونیستی حداکثر ۷۰سال(قمری) است. و السلام علیکم و رحمة الله و برکاته
 • محمد صادق ۲۰:۳۸ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۱
  2 0
  الحمد الله الرب العالمین یکی از دشمنان اسلام به درک واصل شد اما برادران و خواهران هنوز قلب و عشق ما قدس عزیز در دست نجسشونه ها لبیک یا حسین مرگ بر اسراییل
 • آرش ۲۰:۴۷ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۱
  3 0
  حقیقتی که یهودی های ساکن ایران از ما پنهان نگه داشته اند این است که نه تنها از نیل تا فرات بلکه ایران را هم سرزمین تورات می دانند. اگر با ساده اندیشی خطر صهیونیسم را نادیده بگیریم جنایت هایی که در دیر یاسین و صبرا وشتیلا و تمام سرزمین فلسطین اتفاق افتاد در آینده ای نه چندان دور در نسل های آینده در همه شهرهای خاور میانه و ایران هم اتفاق می افتد. اگر ما صهیونیسم را در این منطقه نابود نکنیم آنها نسل های بعد ما را نابود خواهند کرد. یهود آشتی پذیر نیست . صلح با یهود یک خود فریبی ابلهانه است.در بین فرزندان استر هم امثال شارون کم نیستند . اگر فرصتی بدست بیاورند در ایران هم همان خواهند کرد که در فلسطین و لبنان انجام دادند.
 • ۲۰:۵۵ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۱
  2 0
  واقعا گزارشهاي ويژه مشرق يك چيزديگه است عالي
 • امید ایرانی ۲۱:۱۰ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۱
  2 0
  *بسم الله الرّحمن الرّحیم* آموزه ها و پیشگوئی های قوم بنی اسرائيل حاکی از آن است که با مرگ جنگاوری بنام «شارون» سقوط و اضمحلال دولت یهود نیز به سرعت فرا می رسد. شاید دلیل قطع نکردن طولانی دستگاه های کنترل حیات مصنوعی طی ۸سال آزگار و مرگ ذره ذره و عذاب آور این ملعون به همین دلیل بوده! ان شاء الله طبق فرمایش مولا امیرالمؤمنین علی(ع) عمر رژیم غاصب صهیونیستی حداکثر ۷۰سال(قمری) است. و السلام علیکم و رحمة الله و برکاته
 • امید ایرانی ۲۱:۱۲ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۱
  2 0
  *بسم الله الرّحمن الرّحیم* آموزه ها و پیشگوئی های قوم بنی اسرائيل حاکی از آن است که با مرگ جنگاوری بنام «شارون» سقوط و اضمحلال دولت یهود نیز به سرعت فرا می رسد. شاید دلیل قطع نکردن طولانی دستگاه های کنترل حیات مصنوعی طی ۸سال آزگار و مرگ ذره ذره و عذاب آور این ملعون به همین دلیل بوده! ان شاء الله طبق فرمایش مولا امیرالمؤمنین علی(ع) عمر رژیم غاصب صهیونیستی حداکثر ۷۰سال(قمری) است. و السلام علیکم و رحمة الله و برکاته
 • ۲۱:۱۹ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۱
  2 0
  علی علی
 • ۲۱:۵۲ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۱
  2 0
  بسم الله الرحمن الرحیم همچین گزارشی با این سرعت فقط از مشرق بر می اومد احسنت خیلی خوب بود.
 • ۲۱:۵۸ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۱
  4 0
  مرگ بر اسراییل ... انشا الله
 • reza ۲۲:۰۲ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۱
  9 0
  امشب تو قبر چه حالي بكنه اين سگ نجس و حرامي
 • ۲۲:۰۶ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۱
  3 0
  بعضی ها در این نجاست چی دیدند که منفی میدن!!!
 • ۲۲:۲۲ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۱
  3 0
  کسایی که نظر منفی دادند هم نژاد همون خوکند
 • محمد ۲۲:۲۲ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۱
  2 0
  گل گفتی
 • موساد ۲۲:۲۳ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۱
  0 3
  روحش شاد.
 • موساد ۲۲:۲۷ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۱
  0 4
  امروز دمشق، فردا بغداد، به زودی تهران...
 • امجد ۲۲:۵۶ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۱
  1 0
  یک پست از جهان کم شد به درک اسفل السافلین
 • امجد ۲۲:۵۹ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۱
  2 1
  یک پست از جهان کم شد به درک اسفل السافلین
 • امجد ۲۳:۰۰ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۱
  1 0
  یک پست از جهان کم شد به درک اسفل السافلین
 • رضا ۲۳:۱۵ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۱
  2 0
  بسم الله القاصم الجبارین ان شاءالله به حول قوه الهی بقیه مستکبرین هم به زودی زود در قعر جهنم به وی ملحق خواهند شد.
 • حجت ۲۳:۲۴ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۱
  2 0
  حق با شارونه. اگه کسی فکر می کنه میشه با مردم اسرائیل!! دوست شد یه خوابه. بفرا خود شارونم تایید کرده
 • محمدعلی ۲۳:۲۸ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۱
  1 0
  به نام خداوند منّان برادر عزیزم امید! سلام علیکُم،لطفا بفرمائید منبع سخن مولایمان امیرالمؤمنین(ع)کجاست . در صورت امکان آدرس دقیق را بفرمائبد .با سپاس و احترام
 • محمدعلی ۲۳:۳۵ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۱
  2 0
  با سلام و احترام به همۀ اهالی مشرق! دنیا ی یهودیت در دست صهیونیسم جنایتکار و مال اندوزگرفتار شد،همین جنایتکاران برای اسلام هم نسخه ای پیچیده اند با طرز تفکر ناجوانمردانۀ خودشان به نام وهابیت، انشاالله سال آینده همین روزهاشاهدبرچیده شدن وهابی ها و وهابیت پلید از جوامع اسلامی باشیم . مخلص همه تون و حق نگهدارتون ،
 • حسین ۲۳:۵۰ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۱
  2 0
  bbc و ایرانیهایی که برای اون کار می‌کنن از این اسرییلیها پست تر هستند.همین الان شروع کردند به تطهیر جنایتهای این کفتار خونخوار ،بهتره انعکاس بدید خوش خدمتیها اینها را به این اراذل شاید اونایی که خواب هستند چهره واقعی‌ BBC و انگلیسیها را ببینن ،البته انگلیسیها حق دارند به هر اسراییل طفل ...زده انگلیس هست.
 • ۲۳:۵۲ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۱
  2 0
  جالب گفتی ولی به نظر شما پیغامش این نبوده که هی شیعیان در یابید مهدی فاطمه را. شارون ملعون با یک اعتقاد کمالا دینی می جنگید طرف واقعا می دونست داره چیکار میکنه هرچند غلط اندر غلط...ولی ما در صراط مستقیم هی لنگ می زنیم و لی اون ملعون در کفرش جه مصمم بود موندم الان دارن باهاش چیکار می کنن؟؟؟؟؟؟؟ متی ترانا و نراک!!! ...این بقیه الله؟؟؟
 • rahman ۲۳:۵۴ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۱
  0 2
  ازریشاش خوشم میومد
 • عبدالله ۲۳:۵۶ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۱
  1 0
  در سالروز آغاز امامت امام زمان (عج)،این خبر خیلی به موقع بود دست حضرت عزرائیل درد نکنه،انشاء الله خبر مرگ پادشاه عربستان هم برسه .
 • داسوم ۰۰:۰۳ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۲
  2 0
  تو از پدر زنا زادت نیستی اگر نیای ...این مملکت مملکت حیدر کراره که امثال این شارون ها و معاویه ها رو به جهنم فرستاده جیگر شما اول تهران تشریف بیار بعد قزوین بعد.....
 • شراره ۰۰:۰۹ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۲
  3 0
  قصد دارم همرو شيريني بدم ههههههههههههووووووووووو
 • رزمنده ۰۰:۱۸ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۲
  1 0
  خدا را شاکریم به جهت توجه خا صش نسبت به مستضعفین .که اگر لطف خدا نبود ما از دست این جنایتکاران چه می کشیدیم.شکرا.شکرا.شکرا.
 • ۰۰:۲۳ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۲
  2 0
  montazerim mosadi ahmagh
 • ۰۰:۲۳ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۲
  3 0
  بالاخره موساد خودش رو لو داد. لعنت بر هر چه صهیونیست.
 • ۰۰:۲۴ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۲
  3 0
  دیروز رابین، امروز شارون، فردا تمام صهیونیست های نجس. اجلتان رسیده است.
 • محمد ۰۰:۳۰ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۲
  0 1
  شیخ احمد آل یاسین از دشمنان شیعه بود. کتابی که بر علیه تشیع نوشته موجوده. قبل از نسبت دادن نام شهید ، دقت و مطالعه داشته باشید.
 • احمد ۰۰:۳۵ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۲
  2 0
  این آدم کثیف حتی خاک هم اونا قبول نمی کنه به امبد روزی که همدستان اون هم به او بپیوندند
 • ۰۱:۰۰ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۲
  3 0
  اينو تو مستراح جهنمي‌ها چال ميكنن. البته بعدش هيچ جهنمي حاضر نيست بره مستراح از تعفن اين خوك حرامي.
 • رضا ۰۱:۰۵ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۲
  1 0
  میترسم بعضی ها فردا به اسرائیل تسلیت بگن نه اینکه کلا جوگیرن
 • گمنام ۰۱:۴۸ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۲
  1 0
  الحمدوالله سگ نجس منطقه کثیف خونخوار به درک واصل شد.
 • احسان ۰۲:۰۱ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۲
  1 0
  بیچاره زمین که باید جسد کثیفشو تحمل کنه
 • ناشناس ۰۳:۲۲ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۲
  1 0
  لعنت خدا بر این حیوانات و شیاطین انسان نما ..... ان شاالله روحش قرین عذاب و آتش و جهنم ....... مرگ بر رژیم صهیونیستی حرام زاده
 • سید علی ۰۶:۰۷ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۲
  1 0
  همش خوب بود غیر از اون عکس ا.ی که بهشون گفتی ش
 • اکبر پایدار ۰۶:۵۸ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۲
  1 0
  کسی مدونه برای غذاب بیشتر در شب اول قبر میت چه نمازی می خوانند؟
 • ۰۷:۲۵ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۲
  1 0
  پای منقل نشستی یا حشیش کشیدی گوساله؟
 • ۰۷:۲۵ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۲
  1 0
  اصلا هم خوب نبود. اين از حيوان ها بدتر بود. به حيوانات بي احترامي نكنيد
 • ۰۷:۲۵ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۲
  1 0
  به خوك توهين نكن
 • عباس ۰۷:۲۷ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۲
  1 0
  ميشه منابع اين احاديث رو بگيد؟ برام جالبه
 • ۰۷:۳۹ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۲
  0 0
  هههههههه بشین تا نوبتش بشه کوچولو تو 88 مثلا چه غلطی کردین ک دوباره نوبتتون بشه؟ تهران سی سال پیش نوبت بود عموووووووووووووووووو
 • ۰۷:۴۴ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۲
  1 0
  هههههههههههههه وقتی انداختیمتون تو دریا بعد حالتو میپرسم
 • ۰۷:۴۴ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۲
  1 0
  ان شاالله باهش محشور بشی
 • زهرا سادات ۰۷:۴۶ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۲
  1 0
  خدا تو را با شمر و یزید و پسر مرجانه محشور فرماید . نا نجیب
 • ناشناس ۰۸:۱۷ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۲
  1 0
  زرشک تا حالا خوردی یا میدونی چیه؟
 • ۰۸:۲۸ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۲
  1 0
  روحش در عذاب دائمی باشه انشاءا...
 • ميثم باقري ۰۸:۳۳ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۲
  1 1
  نظر شهيد مظلوم آيت الله بهشتي درخصوص هنر متعالي + صوت :www.mb-h.ir
 • علي ۰۸:۴۰ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۲
  1 0
  انشالله تو ته ته جهنم براي هميشه مي مونه ومسلمونها بلاخره بالطف خدا ازدست اين حروم زاده راحت شدند
 • صدرا ۰۸:۴۰ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۲
  0 0
  نمردیم بالاخره یه تیتر خوب زدی مرگ بر اسرائیل
 • ۰۸:۴۵ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۲
  1 0
  ای خاک عاتم بر سرت . ایشالله باهاش محشور شی
 • پژوهشگر ۰۸:۵۰ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۲
  1 0
  دیروز غروب کارشناس مدعو شبکه خبر کشتار جنین را هم بهاین ملعون نسبت داد.
 • مقیم ۰۸:۵۵ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۲
  1 0
  شتر در خواب بیند..........ما ایرانیها مثل حکام خود فروخته عرب نیستیم که اسرائیلیها بتوانند به ما حمله کننداگه بتوانستند تاحالا این کارو کرده بودند پس مرگ بر شارون وطرفدارانش
 • ۰۹:۰۳ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۲
  1 0
  پست تر از این آدم هم وجود دارد؟!
 • فرهاد ۰۹:۰۸ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۲
  1 0
  بالاخره یه تیتر قشنگ زدی آفرین آفرین
 • احمدخواجوند ۰۹:۰۸ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۲
  1 0
  ماجزيك لعنت الله براين ديو سياه حرف ديگري نداريم .
 • ۰۹:۱۶ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۲
  1 0
  یا امام زمان منو ببخش اشتباهی مثبت زدم. اصلا فکر نمی کردم کسی برای این خبیث پیام مثبت بذاره
 • ۰۹:۱۷ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۲
  1 0
  این آرزوی کثیفت را به گور خواهی برد ان شاءالله
 • حمید ۰۹:۳۰ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۲
  1 0
  امام خامنه ای روحی فدا : اگر غلطی از اسرائل سربزند ما حیفا و تلاویو را با خاک یکسان می کنیم
 • منتظران پسر فاطمه زهرا ۰۹:۳۴ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۲
  1 0
  واقعا از ته قلب خوشحال که این سگ کثیف و خونخوار نجس به درک واصل شده به امید روزی که اسرائیل از صحنه روزگار محو شود
 • مهدی90085 ۰۹:۳۵ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۲
  1 0
  یزید نسبت به اینها ........... هر چی خواستم بنویسم واژه ای پیدانکردم؟
 • ۱۰:۱۶ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۲
  1 0
  عالی گفتی هیچ جیز در دنیا اتفاقی نیست شیعیان حضرت فاطمه خاطرات خوبی از این روز دارن این هم بهش اضافه شد انگار قراره آدم های نکبت در این روز به درک واصل بشن
 • ۱۰:۱۸ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۲
  1 0
  غلط کردن که ایران رو برای خودشون بدونن مثل شارون آرزوشو به گور می برن
 • ۱۰:۲۴ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۲
  0 0
  bede :))
 • ۱۰:۳۱ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۲
  1 0
  ان شاء الله بقيه جنايت كاران صهوينيستي به راه وي بروند و شمر و يزيد و معاويه بيش از اين معطل نكنند
 • ۱۰:۳۲ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۲
  1 0
  شما اضافه وآواره تاریخید از همر جا بیرونتون میکنن مدام دنبال جای غصبی دیگه ای می گردید ولگردها عرصه سیمرغ جولانگاه یه مشت آواره بی جا ومکان که با پول روسپی ومواد هزار کثافت کاری دیگه زندگی میکنن نیست اول اون که زاییدی بزرگ کن بعد هوس جای دیگه بکن شارون جونت که به گور برد .اروپایی ها با یه دروغ به اسم هلوکاست خودشون از شر شما کثافت ها خلاص کردن وگردن خاورمیانه ای ها انداختن به امید خدا ما هم به زودی از شر نکبت شما خلاص می شیم ولی دیگه این دفعه به جای دیگه پرتتون نمی کنیم بلکه به جهنم خواهید رفت
 • سودابه ۱۰:۵۴ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۲
  2 0
  اللهم العن شارون الی یوم القیامه اللهم فضاعف علیهم اللعن منک والعذاب الالیم
 • اميد ۱۱:۰۰ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۲
  1 0
  اي مسلمين جهان اي آزادگان آيا مي دانيد رژيم جعلي اسرائيل و آل سعود از درون در حال فرو پاشي است ؟
 • محمد جواد ۱۱:۱۲ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۲
  1 0
  خداوند عذابي دردناكتر از ابن ملجم بهش بچشاند
 • سهیل بشردوست ۱۱:۵۴ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۲
  1 0
  مرگ پادشاه پست فطرت عربستان خوشحالی داره
 • مچید 61 ۱۱:۵۷ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۲
  1 0
  این جنایات فقط از حرام زادها و رژیم حرام زاده برمیاد.
 • شیدا ۱۲:۰۰ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۲
  1 0
  من موندم خدا چطوری میخواد اینو عذاب کنه؟؟؟؟اعمالش تو اون دنیا الان چطوری داره مجسم میشه؟؟؟؟؟؟؟؟
 • ۱۳:۳۹ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۲
  0 0
  اشتباهی مثبت دادم
 • ۱۳:۵۲ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۲
  1 0
  اقا جون من مرگ من بیا خواهش میکنم بیا بیا تا بعد یک حالی ازت بگیریم خفن
 • ۱۳:۵۳ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۲
  1 0
  خوبی؟
 • ۱۳:۵۳ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۲
  1 0
  دمت گرم
 • ۱۳:۵۳ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۲
  1 0
  اونهم به زودی ان شاالله
 • ir140 ۱۴:۳۸ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۲
  1 0
  روح نجسش با ارواح خبیث و نجس بنی امیه و همه غاصبان حق مظلومین در عالم محشور باد. مَثَلُ كَلِمَةٍ خَبِيثَةٍ كَشَجَرَةٍ خَبِيثَةٍ اجْتُثَّتْ مِنْ فَوْقِ الْأَرْضِ مَا لَهَا مِنْ قَرَارٍ(الإبراهيم/26) این هم برای کسانی که مثبت دادند: الْخَبِيثَاتُ لِلْخَبِيثِينَ وَالْخَبِيثُونَ لِلْخَبِيثَاتِ وَالطَّيبَاتُ لِلطَّيبِينَ وَالطَّيبُونَ لِلطَّيبَاتِ أُولَئِكَ مُبَرَّءُونَ مِمَّا يقُولُونَ لَهُمْ مَغْفِرَةٌ وَرِزْقٌ كَرِيمٌ(النور/26)
 • ۱۵:۲۸ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۲
  1 0
  لعنت خدا بر اسرائیل و صهیونیستها . بخ خدا اگه سید علی فرمان بدن دمار از روزگارشون در میاریم .
 • ۱۵:۵۹ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۲
  1 0
  بیچاره خوک
 • ۱۶:۰۰ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۲
  1 0
  سگ بدبخت چه گناهی کرده که به این ملعون نسبتش میدی
 • محمد ياسين ص٠م ۱۷:۰۹ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۲
  1 0
  بر نامرد لعنت
 • شیدا ۱۷:۰۹ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۲
  0 0
  آخخخخخخخخخ گفتی
 • ۱۷:۴۴ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۲
  1 0
  مرگ شارون قلب های فلسطینیان را التیام بخشید. این قاصب صهیونیستی درژرفای جهنم روزگار واهد گذراند
 • فرار مهدوی کیا ۱۸:۱۶ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۲
  1 0
  ایشالا پراید این قاتل خونریز هم به سرنوشت این ملعون دچار بشه وخیال ما رو راحت کنه!
 • سیدمهدی موسوی ۱۸:۳۶ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۲
  1 0
  ببین موسادی !!! هنوز یادمون نرفته چهارتا بچه مسلمون پابرهنه از نوار غزه سه تا دونه فشفشه انداختند به اتفاق ناموست رفته بودید توی لوله های فاضلاب قایم شده بودید !! مدارکش هم بدجوری مستند و موجوده اون فشفشه ها کاردستی شهید تهرانی مقدم بودم که به ده تا زخمی فلسطینی یاد داده بود زمانی که برای مداوا اومده بودند تهران حساب کن اگر یه دونه فاتح 110 تو نهاریا منفجر بشه فکر کنم با مامانی جونت دو تایی از هول برید توی خود چاه مستراح قایم بشید !!! شما که از ترس چند تا ترقه جرات ندارید برید توالت چطور دم از بغداد و تهران می زنید ؟؟؟ بزرگتر از تو هم همین ادعاهای فتح 7 روزه تهران رو داشت هشت سال آل سعود ناموسشان را هم به ایشان اجاره دادند نتونستند غلطی بکنند تو و اربابانت سهله !!! فعلا" لکه ننگ 33 روزه رو از پیشانی بابات و دامن مامانت پاک کن بعد بیا اینجا پارازیت ول کن !!!! از سایر مخاطبان شریف معذرت به خاطر ادبیات در سطح موساد !!!
 • ۱۸:۴۴ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۲
  1 0
  اولن مرگ بر اسراییل که زمینش دزدیه وتمام منطقه و با مشکل مواجه کرده، دوم این چیه که نوشتین؟ مگه طرف ادعا میکرد تا ابد زنده میمونه؟
 • محسن ۱۹:۳۸ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۲
  1 0
  بعید میدونم تحمل دیدن عذاب شارون در محضر خدای تعالی ولی در اون دنیا رو داشته باشیم!
 • ظهور ۱۹:۳۸ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۲
  1 0
  ای گفتی!!!! یعنی میشه؟!!!
 • محسن ۱۹:۴۱ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۲
  1 0
  اشتباهی مثبت دادم! این خره (موساد) دیگه کیه اه اه!؟
 • محسن ۱۹:۴۳ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۲
  1 0
  بخواب باو! چرت زاده ولد نحس
 • انسان ۲۰:۵۴ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۲
  1 0
  جهل مطلق یعنی افرادی که منفی دادند..
 • ۲۱:۰۴ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۲
  1 0
  انشاالله
 • صدیقی ۲۲:۲۸ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۲
  1 0
  اگر حمله به تهران باعث کشور اسراییل را گزینه فورمت کلیک خواهد زد
 • منتظر ۲۳:۳۸ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۲
  1 0
  با غاصبان خلافت و امامت محشور باد!
 • ۰۰:۴۵ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۳
  1 0
  از مرگ خفت بار این ملعون،سه میلیارد نفر مسلمان وانسانهای آزاده جهان خوشحال شدند وبعلاوه "شارون" آیتی آشکار از اثبات وجود قیامت و بهشت وجهنم وعدالت الله رحمان است جنایتکاری تسلیم نفس اماره،که خالق متعال از یک سلول اسپرم اورا خلق کرد و لی دشمن خالق شد.مخلوقات بیگناه را نابود کرد.لعنت الله بر او باد ویقینا زندگی جاویدان درجهنم ،محصول اعمالش خواهد بود. این سرنوشت، همه امثال او خواهد بود
 • امید ایرانی ۰۲:۳۰ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۳
  1 0
  *بسم الله الرّحمن الرّحیم* و علیکم السلام و رحمة الله دوستان محترم حضرت امیرالمؤمنین علی(ع) در جواب این سؤال که عمر دولت یهود در آخرالزمان چند سال است که سپس بدست مسلمانان نابود می شود، نگاه مبارک را به زمین انداختند و سپس سر را بلند کردند و فرمودند(نقل به مضمون): «به ۷۰ سال نمی رسد.» اطلاعات فوق را بنده از یک محقق درجه اول در زمینه ی نشانه های ظهور آقا امام زمان(ع) گرفتم و ان شاء الله منبع آن را نیز خواهم گرفت. این را نیز بدانید که جنگ جهانی سوم قریب الوقوع است و ان شاء الله با نابودی بزرگترین حامی اسرائيل یعنی امریکا در آن جنگ هولناک، راه برای محو اسرائيل از صفحه ی روزگار توسط اتحاد مسلمانان چند کشور منطقه فراهم می شود. و السلام علیکم و رحمة الله و برکاته
 • سید ۰۳:۰۹ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۳
  1 0
  جهنم همین کثافت را کم داشت.لعنت خدابرشارون وشارونهای زمانه...
 • ۰۷:۵۵ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۳
  1 0
  اینشالله هرروز شاهد چنین خبرهای خوش باشیم
 • علی ۰۹:۱۷ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۳
  1 0
  لعنت به هر چی صهیونیسته مرگ بر شارون
 • تکتم ۰۹:۳۲ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۳
  1 0
  منم خوشحالم ممنون از نظرت
 • حسین ۱۰:۰۲ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۳
  1 0
  دوستان موساد فقط شوخی کرد!
 • حسين ۱۲:۲۴ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۴
  1 0
  نفري خدا برشارون وخانواده او وادامه دهند گان را او عذاب خداوند هميشه تادنيا ، دنيا است براو، نسل اوو.......ولعنت خدا بر ادامه دهندگان راه آنها.
 • لیلی ۱۴:۱۷ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۳
  1 0
  اسرائیل ترسو تر از اونه که بتونه به ایران حمله کنه یادمون نرفته شکست مفتضحانه ای که از لبنان خورد.مجهزترین ارتش دنیا هنوز نتونسته نوار غزه رو تحت اختیارش دراره.من جاهل تر از این موساد تو سایت مشرق ندیدم.
 • ۱۴:۲۱ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۳
  1 0
  فکر کنم این موساد فقط عقده ی جلب توجه داره....
 • سجاد ۱۱:۰۷ - ۱۳۹۲/۱۲/۱۱
  2 0
  حیوانات شرف دارن در مقابل شیطانهایی مانند شارون وصیونیست ها واز همه بدتر خود اعراب هستنند مثل عربستان کویت امارات که خون مسلمانان را می فروشن وبا دشمنان مسلمانان دست دوستی می دهند خدایا ظهور مهدی زهرا را نزدیک بفرما
 • حزب الله ۱۱:۲۸ - ۱۳۹۳/۰۱/۰۹
  1 0
  منتظر انتقام فلسطین و سوریه باشید ما می آییم به این زودی ....
 • سیمین ۱۵:۵۹ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۳
  1 0
  مطمءنم که خود اسراییلی ها داشتن لحظه شماری می کردن تا این پیر سگ سگ جون زودتر سقط بشه تا از شرش خلاص بشن !!! ولی این کفتار حرومزاده ول کن این دنیا نبود چون می دونسته اون ور چی در انتظارشه !!! همه شون به درک واصل شن که یه دنیایی از خبر مرگشون جشن و پایکوبی راه بندازه
 • ofmjhygk ۱۳:۲۰ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۶
  1 0
  20
 • ۰۳:۵۸ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۳
  2 0
  لعنت خدا و مومنان بر شارون بی صفت و پست
 • مهداد هجینی نزاد IR ۱۴:۳۴ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۷
  0 2
  س ایا خداوند که عالم بناکرده نشته به تماشاه یک تعداد ادم تو این دنیا بیاین وهرکار دلشون خواست انجام بدهند وبعد مجازاتشون کند تکلیف نوزادانی به دنیا نیامد وکشته شدنند چیه مجازات قاتلین در دوزخ چه نفعی برای اینا دارد

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس