کد خبر 268278
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۲ - ۲۳:۱۰

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از بازگشت علیرضا حقیقی، دروازه بان تیم فوتبال این باشگاه به روبین کازان روسیه خبر داد.

به گزارش مشرق و به نقل از تسنیم، محمد رویانیان، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره آخرین وضعیت علیرضا حقیقی، دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس به سایت رسمی این باشگاه گفت: شب گذشته با علیرضا حقیقی نشستی داشتیم. بنده درباره اتفاقاتی که در بازی پرسپولیس - راه آهن روی داد با ایشان صحبت و تاکید کردم باشگاه براساس قوانین داخلی خود در این باره تصمیم‌گیری خواهد کرد.

وی در ادامه افزود: از سوی دیگر باشگاه روبین کازان خواهان بازگشت این بازیکن به روسیه شده است. از آنجا که روبین کازان با علیرضا حقیقی قرارداد داشته، طبق درخواست باشگاه کازان، این بازیکن به روسیه برمی‌گردد.

رویانیان درباره تصمیم کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس، خاطرنشان کرد: امروز با آقای سالارکیا (معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس) صحبت کردم و ایشان موضوع جریمه 15 درصدی حقیقی را به ما اعلام کرد. به هر حال سرمربی تیم، علیرضا حقیقی را در اختیار باشگاه قرار داده بود و ما این موضوع را بررسی کرده و کمیته انضباطی رأی خود را به ما اعلام کرد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: بنده حتی تصمیم داشتم با آقای دایی صحبت کنم تا اگر ایشان تصمیم جدیدی می‌گیرند آن را مدنظر قرار بدهیم و با روبین کازانی‌ها صحبت کنیم. به هر حال آقای دایی همیشه شاگردان خود را دوست دارد و همیشه خیر و صلاح آنها را می‌خواهد اما با توجه به اینکه حقیقی طبق قرارداد 2 باشگاه تا پایان نیم فصل اول به صورت قرضی در اختیار ما قرار گرفته بود و باشگاه روبین کازان هم خواهان بازگشت او شده بود، نمی‌توانستیم مخالفت کنیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس