کد خبر 243680
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۵:۵۹

خانم(م) درد و رنج های بسیاری در این سالها تحمل کرده که یکی از آنها داغ پسر ۲۱ ساله ایشان در هفت سال قبل به دلیل عارضه قلبی است.

به گزارش مشرق به نقل از خیریه همت، همسرشان هم ۴سال قبل فوت کرده است و متاسفانه مستمری هم از بابت ایشان برای خانواده برقرار نیست چون کار ثابت و تحت پوشش بیمه نبودند.

این مادر اکنون با دختر بیمار و دو پسر ۱۲ساله و ۱۸ ساله اشان زندگی می کنند و تحت پوشش کمیته امدادند که البته از ماه قبل پسر ۱۸ ساله از لیست امداد خارج شده اند(برای هر ۴ نفر دو ماه یکبار ۱۰۰ تومان واریز میگردید  که از این ماه مبلغی بابت پسرشان کسر میگردد.)

پسر ۱۸ ساله برای گرفتن دیپلم در مدرسه شبانه درس میخواند و گاهی برای کار پیش برادرش در بسته بندی چینی می رود.

دختر حدودا ۳۰ ساله ایشان هم به شدت بیمار است و توانایی کار ندارد.

این خانواده چند سال رایگان در خانه یکی از دوستانشان زندگی می کردند و آشپزخانه  را تبدیل به آرایشگاه کرده بودند و درآمد کمی داشتند.آن خانه ورثه ای بوده و فرخته می شود.

دوسال قبل خانه کوچک فعلی را با وام و البته کمیته امداد خریداری کرده اند. خانه حدود ۴۰ متر است  پایین تر از میدان خراسان است.

دوستان همتی کنند بار بدهی تهیه خانه را که علاوه بر هزینه های درمانی و معیشتی با وجود نداشتن درآمد مناسب و ثابت برایشان هر روز سنگین تر می شود سبک کنیم.

***
پ.ن۱: یک پسرشان دارای خانواده است و کارگری میکند (در بسته بندی جعبه های چینی کار می کند) و توانایی کمک به ایشان را ندارند.

پ.ن۲:دو دخترشان ازدواج کرده اند که البته یکی از آنها به دلیل اختلاف با همسرش بیشتر اوقات در خانه مادر زندگی می کند.

پ.ن۳:مادرخانواده دیسک کمر عمل کرده  و همین طور آسم دارد و به همین دلیل توانایی کار سنگین ندارد.

پ.ن۴:دختر خانم ایشان بارها عمل فک و صورت انجام داده و در حال حاضر نیز به به عمل سقف دهان نیاز دارد  ولی به دلیل عدم توانایی مالی اقدام نکرده اند(تحت نظر دکتراسماعیل حسنی در بیمارستان حضرت فاطمه (سلام الله علیها) جنب پارک شفق یوسف آباد هستند.)

همت کنید

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس