افسانه هولوكاست، به يهوديان اجازه مى دهد تا ميلياردها دلار از آلمان و ديگر كشورها غرامت بگيرند. صهیونیست‌ها همچنين سعی دارند با این مستمسک اذهان مردم آمريكاى شمالى و اروپا را براى پذيرش دردمنشى ها و خشونت هاى اسرائيل آماده كنند.

گروه فرهنگی مشرق - یکی از ابزارهای تبلیغاتی صهیونیست ها، احداث موزه  در اقصی نقاط جهان می باشد. یکی از مشهورترین این موزه ها، موزه هولوکاست در بیت المقدس(اورشلیم) است. ساختمان موزه در دامنه تپه ای مشرف به روستای "اینکریم"  قرارگرفته است. این مکان توسط موشه سفدی، معمار مشهور یهودی طراحی شده است.
بنای موزه تاریخ هولوکاست نتیجه پروژه طرح توسعه ده ساله و 100 میلیون دلاری بنیاد "یاد واشم" ( Yad Vashem) است که در فضایی بالغ بر 75000 مترمربع تعبیه شده است. این پروژه در مارس 2005 میلادی به اتمام رسید.


موشه سفدی در طراحی این ساختمان به این موضوع واقف بود که موضوع "آدم سوزی" نمونه مشابه ای ندارد و بنابراین ساختمان آن نیز نمی تواند از نمونه های مشابه پیروی کند. در انتهای بنا، دیوارهای کناری ساختمان از یکدیگر باز شده و با خم شدن به بیرون شکل دو بال را بوجود آورده است.
این فرم تاکیدی استعاری برادامه زندگی بعد از تجربه مرگ است.قسمت اعظم بدنه اصلی موزه که از بتن و شیشه ساخته شده، در زیر تپه پنهان شده است. و با نشان دادن بخشی از ستون فقرات 150 متری خود توانسته است بصورتی ملموس ابعاد واقعی خود را به بیننده منتقل کند.

 
 
در انتهای موزه، "سالن اسامی" فضایی دراماتیک بوجود آورده است. یک سازه مخروطی 9 متری که انتهای آن به سمت آسمان باز است، محل ثبت اسامی میلیونها یهودی قربانی هولوکاست است. یک مخروط معکوس که از داخل یک سنگ طبیعی کنده کاری شده و به احترام قربانیانی که هیچگاه شناخته نشدند ساخته شده است.مجموعه ی گالری ها با نور طبیعی و از طریق شکاف سقفی که در ارتفاع 18 متری قراردارد روشن می شوند.
 این گالری ها در طول یک مسیر خطی پیاده که در خاک فرو رفته قرارگرفته اند هنگامیکه وارد موزه می شوید گالریها از نظر پنهان هستند، و به مرور که در مسیر قدم می گذارید بسته به موضوع و تاریخ هولوکاست گالری ها نمایان می گردند.
 
***خدمات کمپانی گوگل به موزه تاریخ هولوکاست
گرایش صهیونیستی مدیران گوگل تاکنون به کرات برای اهل فن به اثبات رسیده است.در هشتم ماه مارس 2012 سایت خبری یهود در یکی از تیترهای خود نوشت: شیمون پرز مستند شرح مصور زندگی خود را بصورت سه بعدی از گوگل هدیه گرفت (Peres receives 3D tour of his life at Google ).
 در شرح خبر چنین آمده بود: بنیانگذار گوگل مستند سه بعدی اهم وقایع زندگی پرز را هنگام بازدید وی از " دره سلیکون" (نام ناحیه ای در جنوب غربی سانفرانسیسکو که شرکتهای بزرگ کامپیوتری جهان در آنجا متمرکز هستند) به پرز هدیه داد.. نکته حائز اهمیت در این بازدید ، درخواست شارون از بنیانگذار گوگل بود که چنین بیان شده بود: "من خواستار هرچه عمیق تر شدن هماهنگی گوگل با اسرائیل و انجمن یهودیان مقیم آمریکا هستم".

 
یکی دیگر از اقدامات کمپانی گوگل، همکاری با موزه تاریخ هولوکاست در بیت المقدس است. شركت گوگل بزرگترين موتور جستجوي دنيا، با همكاري موزه هولوكاست "ياد واشم"، پروژه مشتركي را آغاز كرده است كه قرار است طي آن تمام آرشيو اين مؤسسه كه ادعا مي‌شود مرتبط با افسانه هولوكاست است در يكي از سرور‌هاي گوگل ذخيره شود.
"آونر شالو"، رئيس مؤسسه ياد واشم، در يك كنفرانس خبري كه در دفتر گوگل در مركز تل‌آويو برگزار شد، گفت: اين اقدام، به منزله آغاز فصل جديدي در توانمندي‌هاي ما در امر توزيع اطلاعات است و اين امكان را فراهم مي‌آورد كه كاربران محترم دسترسي هرچه سودمند‌تري به پايگاه داده "ياد واشم" داشته باشند.
در اولين مرحله از همكاري گوگل در پروژه يادواره هولوكاست، نزديك به 130 هزار عكس با كيفيت بالا، روي يكي از سرور‌هاي گوگل ذخيره شد و امكان اضافه كردن نظر نيز براي كاربران، از جمله پيشينه تاريخي عكس و داستان‌هاي شخصي خانوادگي، در نظر گرفته شد. دو سال پيش، گوگل و ياد واشم اولين پروژه مشترك خود، يعني كانال يو‌تيوب را آغاز كردند.
 
پروفسور روبر فوريسون، استاد دانشگاه معروف «ليون» فرانسه و كارشناس عالي رتبه بررسي و ارزيابي اسناد و مدارك تاريخي، با شهرتي جهاني است. او تحقيقات علمي و مستند خود را در كتابي با عنوان «اتاق هاي گاز، واقعيت يا افسانه؟» جمع آوري کرد. فوریسون هزاران سند را در اين زمينه بررسي كرده است و طي سال ها تحقيق، از تمامي مراكز مورد ادعاي صهيونيست ها، نظير اتاق هاي گاز، موزه ساختگي كوره هاي آدم سوزي بازديد كرده و با صدها شاهد به گفت وگوي دقيق و علمي پرداخته و در نهايت بدون كمترين تحليل و تنها به زبان اسناد، نشان داده است كه ماجراي كشتار يهوديان در آلمان نازي يك دروغ بزرگ تاريخي و فريب شرم آور افكار عمومي است.

 چيزي كه از صهيونيست هاي وحشي به هيچوجه دور از انتظار نيست. به عنوان مثال، فوريسون به عكس هاي ساختگي از اتاق هاي گاز مورد ادعاي صهيونيست ها اشاره كرده و ضمن رد اين ادعا با استناد به مدارك غيرقابل انكار، با تعجب مي پرسد، اگر اين عكس ها واقعي است، چگونه سربازان آلماني- مورد ادعا- بدون ماسك و بي آن كه كمترين پوششي بر دهان، بيني و چشم خود داشته باشند در اتاق هاي مالامال از گازهاي كشنده ايستاده و بر جان كندن يهوديان محكوم نظارت مي كنند؟! و يا، درباره يكي ديگر از عكس هاي مورد ادعاي صهيونيست ها كه جمعي از يهوديان را در محاصره چند تانك نشان مي دهد، با ارائه اسناد و شواهدي خواندني و غيرقابل ترديد، نشان مي دهد كه تانك ها در اين عكس، انگليسي هستند نه آلماني و...

 
 
 ***اقدام تأمل برانگیز سازمان ملل متحد
در اول نوامبر سال ۲۰۰۵، مجمع عمومی سازمان ملل متحد با صدور قطعنامه‌ای که به پیشنهاد ایالات متحده، استرالیا، اسرائیل، کانادا و روسیه حمایت ۱۰۴ کشور و با اجماع تصویب شد، انکار هولوکاست را قابل پذیرش ندانست و بیست و هفتم ژانویه را برای یادبود قربانیان آن فاجعه، روز جهانی یادمان هولوکاست نامگذاری کرد.

 
***چرا باید موزه هولوکاست ایجاد شود؟  
سوء استفاده از گرايش هاى فطرى بشر به حمايت از مظلوم، رساترين تعبيرى است كه مى توان آن را محور همه فعاليت هاى جنبش صهيونيسم در طى قرن بيستم دانست؛ مفهومى كه در ايجاد دولت نامشروع صهيونيستى در فلسطين و تحكيم پايه هاى آن، بسيار مؤثر بوده و يهوديان با تمسك به اين شيوه تا كنون توانسته اند بر تمامى جنايت ها، قانون شكنى ها و فزون خواهى هاى خود در سرتاسر جهان سرپوش گذارند. 

راه اندازی موزه های متعدد هولوکاست در اقصی نقاط جهان نیز حاوی همین پیغام است. افسانه هولوكاست، به يهوديان اجازه مى دهد تا ميلياردها دلار از آلمان و ديگر كشورها غرامت بگيرند. هولوكاست همچنين اذهان مردم آمريكاى شمالى و اروپا را براى پذيرش ددمنشى ها و خشونت هاى اسرائيل آماده مى كند».

مقام معظم رهبرى در تحليلى جامع و شيوا از نحوه شگردهاى تبليغاتى صهيونيست ها و اهدافى كه آنان از مظلوم نمايى يهود و طرح كوره هاى آدم سوزى دنبال مى كنند، مى گويد: «صهيونيست ها از اول كار، يك شگرد تبليغى را انتخاب كردند كه عبارت است از مظلوم نمايى. براى مظلوم نمايى، داستان ها و افسانه هاى فراوانى جعل شد؛ خبرهايى ساخته شد و تلاش هاى بى وقفه اى انجام گرفت. اينها مسئله نگرانى روانى يهوديان را مطرح كردند و گفتند چون يهودى ها در طول قرن هاى متمادى زير فشار بودند، از لحاظ روانى دچار نگرانى اند و به امنيت روانى احتياج دارند. صهيونيست ها در مذاكرات با سران كشورهاى غربى و بعدها در گفت وگوهاى خود با كشورهاى اسلامى و عربى، مسئله امنيت روانى را مطرح كردند و گفتند ما به امنيت روانى احتياج داريم و بايد امنيت روانى ما تأمين شود.

هر اقدامى بخواهد انجام بگيرد، اگر به سودشان نباشد، به بهانه امنيت روانى، مى توانند آن را خنثى كنند. شما وقتى سرزمين را از دست مى دهيد، مى دانيد چه چيزى را از دست داده ايد؛ اما وقتى مى خواهيد خواسته اسرائيل را در مورد امنيت روانى برآورده كنيد، نمى دانيد تا كجا بايد تسليم شويد و تا كجا بايد امتياز بدهيد.
 اين امتيازدهى، پايانى ندارد؛ مرتب بايد امتياز داد. تجربه اروپا در اين مورد، عبرت آموز است. دولت آلمان، صد و پنجاه ميليارد مارك به عنوان خسارت به يهودى ها داد؛ اما خسارت يهوديان از آلمان، هنوز تمام نشده است؛ باز هم خسارت طلبكارند و بايد به آنها داده شود! آن چه يهودى ها با آلمان كردند، كم و بيش با برخى كشورهاى اروپايى ديگر - مثل اتريش، سوئيس، فرانسه، حتى تا چند سال قبل با واتيكان - نيز انجام دادند؛ همه بايد خسارت بدهند؛ اين خسارت تمام شدنى نيست! همه سياست مداران، خبرنگاران، روشنفكران، كارگزاران و نخبگان غرب بايد در مقابل بناى يادبود كوره آدم سوزى سر تعظيم فرود بياورند؛ يعنى همه، داستانى را كه اصل صحت آن معلوم نيست، مورد تأكيد قرار دهند و خود را بدهكار آن داستان قلمداد كنند. اينها روش هايى است كه در تبليغ دارند و همه معطوف به مظلوم نمايى است».

 
 
پول‌هاي ماليات دهندگان آمريكايي صرف موزه‌ها و ديگر يادبودهاي "هولوكاستي " مي‌شود
 
پرفسور ري گودوين، استاد تاريخ در دانشگاه‌هاي آمريكا می گوید: اسرائيل در سال 1948 و بيشتر به علت همدردي‌هايي فزاينده‌اي كه بر اساس اين ادعاهاي احمقانه در مورد نسل‌كشي مطرح گشته بودند، تشكيل شد. انگلستان سرزمين فلسطين را به صهيونيست‌ها داد تا در آن ميهني براي يهودي‌ها ايجاد نمايند. فلسطيني‌ها نيز به مانند آلمان‌ها قرباني اين دروغ بزرگ شدند و از آن زمان به بعد از خانه خود آواره شده و تحت شكنجه قرار گرفتند. آنها نه تنها قرباني صهيونيسم بلكه قرباني جهاني جاهل و گمراه شده‌اند كه نمي‌خواهد شكوه‌ها و رنج‌هاي آنها را بشنود - جهاني كه نمي‌خواهد چندين دهه بي‌عدالتي را پايان بخشد.
 
دولت آمريكا و شبكه‌هاي جهاني نقشي اساسي در پيدايش افسانه نسل‌كشي ايفاء نمودند. از آن رو است كه هر دوي اين نهادها به يافته‌هاي مكتب تاريخ حقيقي پشت كرده‌اند و به همين دليل است كه آنها بر حملات صورت گرفته عليه فلسطيني‌ها و محققين مكتب تاريخ حقيقي بي‌تفاوت مانده‌اند. اين دو نهاد در تلاشند تا نظريه‌هاي نابودي و نسل‌كشي يهوديان را بيش از پيش ترويج كنند. چندين ايالت "آموزش هولوكاست " را در مدارس اجباري كرده‌اند؛ پول‌هاي ماليات دهندگان آمريكايي صرف موزه‌ها و ديگر يادبودهاي "هولوكاستي " مي‌شوند. هيچ لابي سياسي در آمريكا نمي‌تواند بيش از كميته فعاليت سياسي يهودي بر انتخاب يا عزل نامزدهاي سياسي تأثير گذارد.
 
 
اينها عوامل استقرار افسانه هولوكاست هستند و نشان مي‌دهند كه چرا سياستمداران درباره اين موضوع سكوت پيشه كرده‌اند. سازمان‌هاي يهودي به طور مداومي سطوح مختلف دولت را تحت فشار مي‌گذارند تا قانون‌هايي را بپزيرند كه بر اساس آنها ترديد و يا زير سؤال بردن هولوكاست جريمه‌هاي مالي سنگين و حبس‌هاي طولاني‌ مدت به دنبال خواهد داشت. تلاش‌هاي آنها در بسياري از كشورهاي خارجي نتيجه داده است و در تلاش‌هستند تا علي‌رغم قانون اساسي مقدس ما و حفاظت مطلق آن از آزادي بيان و انديشه اين فرايند را در آمريكا نيز پياده كنند.
 
 
 
 
مؤلف در ادامه مقاله به واكنش‌هاي حاميان هولوكاست در برابر استدلالات و براهين محققين مكتب تاريخ حقيقي پرداخته و مي‌نويسد: شايد تنها اگر به ادعاهاي محققين مكتب تاريخ حقيقي گوش فرا داده شود صحت و درستي آنها نمودار گردد. اما استماع اين ادعاها با مخالفت شديد يهودي‌ها و نوكرهاي آنها در دولت و رسانه‌ها مواجه مي‌شود. تنها جواب آنها بدين تحقيقات انجام حملات شخصي است حملاتي چون ايراد ضرب و جرح (فوريسون)، تخريب ابزار امرار معاش (لويشتر و ديگران) و زندان (رودلف، زوندل و ديگران). بايد از خود بپرسيم كه اگر محقين مكتب تاريخ حقيقي احمق‌هايي هستند كه به "صاف بودن زمين " معتقد هستند و اگر يهودي‌ها و طرفداران نظريه نابودي تمام برگ‌هاي برنده را در دست دارند بنابراين از چه مي‌ترسند؟ 

 
 
دكتر گودوين در ادامه مقاله‌ و در بخش نتيجه‌گري مي‌نويسد: اگر مؤلف در حين مواجهه با اين موضوع عصباني به نظر مي‌رسد دليلش اين است كه واقعا عصباني هستم. پس از بررسي جنبه‌هاي مختلف موضوع، مشاهده مدراك مستدل و علمي ارائه شده از جانب محققين مكتب تاريخ حقيقي و شنيدن سخناني كه اجازه پخش در دادگاه‌هاي نمايشي پس از جنگ را نيافتند به سادگي بدين نتيجه رسيدم كه اين "هولوكاست" چيزي بيش از يك "دروغ بزرگ " نيست. بايد نشان داده شود كه اين افسانه فقط وسيله‌اي بوده براي بدترين نوع اخاذي. متوجه شدم كه صهيونيست‌ها پس از جنگ جهاني اول نيز ادعاهايي در مورد كشته شدن ميليون‌ها يهودي سر داده بودند اما دروغ بودن اين ادعاها بلافاصله به اثبات رسيده است.

 
به اعتقاد دكتر ري گودين هولوكاست امروزه تبديل به صنعتي شده كه منافع فرهنگي، سياسي و مالي زيادي براي يهودي‌ها و صهيونيسم جهاني دارد. وي در ادامه مقاله‌اش مي‌نويسد: محققين مكتب تاريخ حقيقي معتقدند كه يهودي‌ها قربانيان جنگ نبودند بلكه از آن جان سالم به در بردند. اما چرا يهودي‌ها بدين اظهارات واكنش منفي نشان مي‌دهند؟ چنين به نظر مي‌رسد كه رد شدن افسانه نابودي يهودي‌ها بايد واكنشي توأم با شادي به همراه داشته باشد، بالاخص از جانب آنهايي كه به مدت دهه‌ها مي‌پنداشتند كه مردم‌شان قرباني نسل‌كشي‌ شده‌‌اند. اين امر مي‌تواند سه دليل داشته باشد: (1) هولوكاست يك تجارت بزرگ مالي است كه سود بسيار داشته و باعث برانگيختن فريب‌آميز حس همدردي در ميان ديگران مي‌‌شود؛ (2) مسأله فلسطين؛ و (3) نيرو و قدرت زيادي كه از جانب صهيونيست‌ها و ديگر يهودي‌ها بر دولت‌ها و رسانه‌هاي جهان، بالاخص بر سياست خارجي و داخلي آمريكا اعمال مي‌شود.
 

 
 
 
 
 
 
 
دكتر گودوين در تبيين منافع مالي "صنعت هولوكاست " براي حاميان اين افسانه مي‌نويسد: بسياري از آمريكايي‌ها از ميليارد‌ها دلاري كه به جيب يهودي‌ها و اسرائيل سرازير شده بي‌خبر هستند. جالب است كه دولت اسرائيل در زمان نسل‌كشي ادعايي حتي وجود خارجي نيز نداشت. مبلغي كه به اين "قرباني‌ها " پرداخت شده بر اساس رقم افسانه‌اي "6 ميليون " محاسبه شده و اين غرامت‌ها هنوز هم ادامه دارند و هر گونه كاهش در اين مبالغ كثير مي‌تواند براي دريافت كنندگان آن غير قابل تحمل باشد. در حيقيت اگر يافته‌هاي محققين مكتب تاريخي حقيقي پذيرفته شوند در آن صورت غازي كه براي يهودي‌ها تخم‌هاي طلا مي‌گذارد ناگهان ناپديد خواهد شد. از طرف ديگر، آنهايي كه مجبور شدند به مدت چندين دهه عواقب جنايات نكرده‌شان را تحمل كرده و تاوان آنها را بپردازند ممكن است بخاطر آنچه بر سرشان آمده كمي ناراحت شوند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 37
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 2
 • حامد ۱۳:۵۴ - ۱۳۹۲/۰۴/۰۴
  3 1
  خداوند بزرگ به حق صاحب الزمان ریشه ی اسرائیل جنایتکار رو خشک کنه.
 • ۱۳:۵۶ - ۱۳۹۲/۰۴/۰۴
  2 1
  وقتش كه برسه يه هولو كاست تمام عيار باسشون درست ميكنيم كه اونجاشون تا اخر دنيا بسوزه
 • مهدی ۱۴:۳۶ - ۱۳۹۲/۰۴/۰۴
  0 0
  خیلی عالی بود.استفاده کردم
 • ۱۴:۳۸ - ۱۳۹۲/۰۴/۰۴
  1 0
  در مورد هولوکاست بیشتر بنویسید.این همون پاشنه آشیل صهیونیست هاست.موفق باشید
 • ۱۴:۳۹ - ۱۳۹۲/۰۴/۰۴
  2 0
  تصاویر خیلی حرف ها داره.پاپ،دالایی لاما،آنگلا مرکل،پوتین،گوردن براون،کلینتون،بوش،اوباما،خادمین صهیونیست
 • بهزاد ۱۴:۴۱ - ۱۳۹۲/۰۴/۰۴
  2 0
  هولوکاست=بزرگترین دروغ تاریخ
 • ۱۴:۴۲ - ۱۳۹۲/۰۴/۰۴
  1 0
  احسنت بر مشرق نیوز
 • سید مجتبی ۱۷:۲۸ - ۱۳۹۲/۰۴/۰۴
  2 0
  مکانی برای گردهمایی افراد کثیف دنیا
 • ۱۸:۱۶ - ۱۳۹۲/۰۴/۰۴
  2 0
  خودتون یه تحقیق کنید ادعای کشتار 6 lمیلیون نفر!!! اصلا جمعیت اون زمان یهودیان 6 میلیون بود؟؟؟ الان چند میلیونه؟؟؟الان بعداز گذشت لینهمه سال 6 میلیون نیست
 • سلماني ۱۸:۱۹ - ۱۳۹۲/۰۴/۰۴
  2 0
  اونوقت ميگن چرا احمدي نژاد روي نقطه ضعفشون دست گذاشت
 • ۱۸:۲۱ - ۱۳۹۲/۰۴/۰۴
  2 0
  پوتین اونجا چیکار می کنه؟
 • علیرضا ۱۹:۰۹ - ۱۳۹۲/۰۴/۰۴
  2 0
  سلام دوستان اینا میگن ما شش میلیونمون رو کشتن ما این کار نشده ولی میکنیم
 • ۱۹:۲۹ - ۱۳۹۲/۰۴/۰۴
  2 0
  ای بابا اونوقت تو انتخابات بعضییا گل بخودی میزدنو منکر هولو کاست میشدن!!!!!
 • محمد رضا ۱۹:۵۷ - ۱۳۹۲/۰۴/۰۴
  1 1
  یه هلوکاستی از سربازان و دژخیمان صهیونیست راه بندازیم که روح همه شهدای بی گناه فلسطین شاد بشه.
 • رها راد ۲۰:۳۷ - ۱۳۹۲/۰۴/۰۴
  0 0
  درست ولی فایده ی آنچنانی برای مردم ما نداشت! به جا مطرح نشد، شاید اگه وقت دیگه ای بود یا به شکل دیگه ای ثمر بیشتری داشت....
 • بخت النصر ۲۱:۱۸ - ۱۳۹۲/۰۴/۰۴
  1 0
  به گزارش خبرگزاری جروزالم: واردات شلیل از قیمت هلو کاست!
 • علیم ۲۲:۱۴ - ۱۳۹۲/۰۴/۰۴
  0 0
  تماشا می کند
 • مهرداد قاجار ۲۲:۲۷ - ۱۳۹۲/۰۴/۰۴
  0 1
  قلم نویسنده نمایانگر افکار نژادپرستانه ایشان می‌باشد. جای بسی‌ شوربختیست که بدلایل سیاسی این نو افکار شوم در مملکتمان دامن زده میشود. با این نو نوشتار شما خود را در رده نژادپرستانه صهیونیست پائین آوردید.
 • امیر ۲۲:۳۵ - ۱۳۹۲/۰۴/۰۴
  0 0
  زنده باد ایران خودمان
 • IRAN ۲۲:۵۴ - ۱۳۹۲/۰۴/۰۴
  1 0
  مشرق لطفا چاپ کن. بی‌ منظور می‌پرسم. یعنی‌ شما اعتقاد دارید تعداد زیادی یهودی در جنگ جهانی دوم توسط نازی‌ها کشته نشده و تمام فیلم‌ها و عکس‌ها و اسناد و خاطراتی که از بازماندگان وجود داره دروغ‌ و ساختگیه؟
 • ۰۰:۰۲ - ۱۳۹۲/۰۴/۰۵
  0 0
  بزرگه، ولی بزرگترین نیست..
 • ۰۰:۵۳ - ۱۳۹۲/۰۴/۰۵
  0 0
  هولوکاست واقعی در جهنم منتظرشان است
 • IRAN ۰۱:۰۲ - ۱۳۹۲/۰۴/۰۵
  0 0
  مشرق لطفا چاپ کن. بی‌ منظور می‌پرسم. یعنی‌ شما اعتقاد دارید تعداد زیادی یهودی در جنگ جهانی دوم توسط نازی‌ها کشته نشده و تمام فیلم‌ها و عکس‌ها و اسناد و خاطراتی که از بازماندگان وجود داره دروغ‌ و ساختگیه؟
 • ۰۸:۵۲ - ۱۳۹۲/۰۴/۰۵
  0 0
  گزارش خوبی بود
 • ۰۹:۲۳ - ۱۳۹۲/۰۴/۰۵
  1 0
  سلام دوستان اقای احمدی نژاد یک مطلب دست چندم امام خمینی (ره ) را بازخوانی کردند که واقعا به جا بود امام روح ا... قبلاً این موضوع را اعلام فرموده بودند که آقای ریییس جمهور اعلام کردند من معلم هستم و 20 سوال دارم تا حالا 2 تا را پرسیدم دنیا به هم ریخته اگر هلوکاست وجود دارد المان به خاطر این کشتار بخشی از خاکش را به یهودی ها بدهد اگر وجود ندارد بی خود میکنین میگین وجود دارد
 • ۱۱:۰۰ - ۱۳۹۲/۰۴/۰۵
  1 0
  شما چیکاره ی شهدای فلسطین هستین؟؟
 • رامین ۱۲:۵۹ - ۱۳۹۲/۰۴/۰۵
  0 0
  خیر شما تاکید داری به بهانه هولوکاست تجاوز به فلسطین و مسلمین حق صهیونیزم است بنابراین هیچ اشاره ای به استفاده ابزاری از آن نمی کنی سر را می توان در برف کرد ولی آدم کبک نیست شما نه با استکبار مخالفی نه با صهیونیزم اختلاف ما اینجاست
 • ۱۳:۵۷ - ۱۳۹۲/۰۴/۰۵
  0 0
  او هم مجبوره تا برای ماندن در قدرت ، هوای صهیونیسم بین الملل را که نفوذ زیادی در اقتصاد روسیه دارند، داشته باشه
 • ایران ۱۴:۰۳ - ۱۳۹۲/۰۴/۰۵
  0 0
  یعنی جنابعالی اعتقاد داری که از جمعیت حدوداً پنج میلیون نفری یهودیان جهان در آن زمان (جنگ جهانی دوم) شش میلیون یهودی توسط ارتش هیتلر کشته شدند. به نظرت باورش یه کم سخت نیست؟
 • حمیدرضا ۱۵:۱۴ - ۱۳۹۲/۰۴/۰۵
  0 0
  اسراییل باید خودش رو آماده هولوکاست دیگه کنه اونم به حق
 • ۱۰:۵۳ - ۱۳۹۲/۰۴/۱۰
  1 0
  شما چيكاره صهيونيستهاي جنايتكار هستي؟؟!!!
  • Ir IR ۱۷:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۹
   0 0
   همین صهیونیستهای جنایتکار 500 هزار ایرانی رو کشتن تا همین امروزم جشن خوشحالی تو سالگردش میگیرن...
 • سيد ۱۵:۰۶ - ۱۳۹۲/۰۴/۱۸
  0 0
  يه زماني ايران تو تقويمش مينويسه : سالروز حماسه هلوكاست صهوينيست هاي غاصب اونروز روز هولوكاست واقعيشونه
 • حسن ۱۲:۴۵ - ۱۳۹۲/۰۴/۱۹
  1 0
  چرا احمدی نزاد دیگه از هولوکاست حرف نمیزن/؟
 • ۱۰:۲۳ - ۱۳۹۳/۰۲/۳۱
  1 0
  نمیدونم دروغ یا واقعیت ولی مرگ آدما حالا باهرمذهبی وقومیت زیبا نیست هیچ وقت نباید به خاطر دولت یک کشور مردم اون کشور را مقصر دونست اینجوری تمام عراقی هارا به خاطر هشت سال جنگ ایرانو عراق محکوم کرد.نباید نگاه نژاد پرستانه داشت تمامی ما انسان هستیم به قول سهراب عزیز چشم هارا باید شد.....
 • ۱۱:۳۳ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۸
  0 0
  یعنی تو اسرائیلی ها و عراقی ها رو یکی میبینی
 • یهود ستیز ۱۵:۲۵ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۹
  1 0
  خدا به هیتلر خیر بده که زد دهن صهیونست ها رو سروس کرد مرگ بر صهیونیست مرگ بر ... hi hitler

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس