کد خبر 203099
تاریخ انتشار: ۵ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۳:۴۸

یکی از نامزدهای ریاست جمهوری با بیان اینکه به نفع کسی کناره گیری نمی کنم گفت:خاتمی باید موضعش را در خصوص فتنه اعلام کند.

به گزارش مشرق به نقل از مهر، علی فلاحیان شامگاه یکشنبه در جمع مردم اهواز اظهار کرد: هدف من از حضور در انتخابات ساختن ایرانی قدرتمند از طریق برقراری ارتباط با کشورهای اسلامی و همسایه خواهد بود که با این کار می توان در برابر استکبار نیز یک جبهه قدرتمند تشکیل داد.

وزیر اسبق اطلاعات عنوان کرد: یکی از جدی ترین اهداف من از حضور در انتخابات، مهار گرانی است زیرا مردم ایران در مدت اخیر از این بابت با مشکلات فراوانی مواجه شده اند و جا دارد این مشکل اساسی برای مردم رفع شود.

فلاحیان ادامه داد: تقویت پول ملی نیز در راس برنامه های من قرار دارد زیرا با این کار ایران در عرصه جهانی می تواند قدرتمند ظاهر شود. همچنین در شرایط فعلی، چهار هزار میلیارد تومان نقدینگی در کشور وجود دارد که این امر باعث تورم فراوانی در کشور شده است و باید این حجم پول در جامعه کاهش یابد.

این نامزد ریاست جمهوری یکی دیگر از اهداف خود را ریشه کنی بیکاری در جامعه دانست و گفت: نرخ جهانی بیکاری 20 درصد است ولی این رقم در کشور بسیار بالاتر است؛ ضمن اینکه به زودی چهار میلیون دانشجو پس از فراغت از تحصیل به صف بیکاران می پیوندند که برای رهایی از این بحران باید راهکارهای اساسی تدوین کرد.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: برقراری ارتباط موثر با کشورهای همسایه باعث رونق تجارت در کشور و افزایش کسب و کار و در نهایت صدور فرهنگ ایرانی اسلامی به تمام دنیا خواهد شد.

فلاحیان، برقراری و راه اندازی واقعی دولت الکترونیک در کشور را یکی از اهداف خود عنوان کرد و گفت: اگر دولت الکترونیک به معنای واقعی در کشور راه اندازی می شد، اختلاس سه هزار میلیادر تومانی در کشور صورت نمی گرفت.

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری، رقابت در انتخابات آینده را بین سه طیف اصلی شامل اصلاح طلبان، اصولگرایان و دولتی ها عنوان کرد: و گفت: اصلاح طلبان حتما در انتخابات شرکت خواهند کرد زیرا اگر حضور نیابند دچار مرگ تدریجی می شوند. به نظر من آنها با حسین کمالی برای جذب آرای کارگران، جهانگیری برای جذب صنعتگران، عارف برای جذب آرای دانشگاهیان و شریعتمداری برای جذب آرای بازرگانان در انتخابات شرکت خواهند کرد.

فلاحیان در خصوص حضور سید محمد خاتمی در انتخابات نیز اظهار کرد: وی برای حضور در صحنه انتخابات با دو مشکل اساسی مواجه است. اول اینکه باید موضعش را در خصوص فتنه اعلام کند و دوم اینکه منتظر اعلام نظرسنجی ها برای میزان مقبولیتش نزد مردم است.

وزیر اسبق اطلاعات در مورد شیوه حضور نامزد مورد حمایت دولت در انتخابات ریاست جمهوری نیز تصریح کرد: آنها اعتقاد دارند به علت اینکه تبلیغات و کمک های مالی فراوانی انجام داده اند از نفوذ بالایی بین مردم برخوردار هستند. ضمن اینکه دولتی ها اعتقاد دارند 57 درصد آرای مردمی را در اختیار دارند به همین دلیل پیروز انتخابات خواهند بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس