کد خبر 1622410
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۴۰۳ - ۰۰:۰۱
حسین شریعتمداری

آقای پزشکیان! از این جماعت با آن سابقه نباید انتظار داشته باشید که پیام انقلابی و اسلامی و ظلم‌ستیزانه شما به سید مقاومت را سانسور نکنند و از ارسال آن خشمگین نباشند!

به گزارش مشرق، حسین شریعتمداری طی یادداشتی در روزنامه کیهان نوشت:

۱- انتظار از جناب آقای پزشکیان به عنوان منتخب مردم برای ریاست جمهوری کشورمان این است و انتظاری منطقی و همسو با آرزوی موفقیت ایشان نیز هست که در انتخاب اعضای دولت خویش و همراهان و همکارانشان از کسانی که با انقلاب و نظام برخاسته از آن زاویه دارند، استفاده نکنند.

گزارش تیتر یک کیهان امروز در همین خصوص است و در یادداشت کوتاه پیش‌روی، تنها به یک نمونه از این دست پرداخته‌ایم. اگر برخی از زاویه‌دارهای بدسابقه در اطراف جناب ایشان خیمه نزده بودند، نوشتن این وجیزه ضرورتی نداشت.

حالا فقط به عنوان نمونه بخوانید!

۲- آقای پزشکیان در پاسخ به پیام سیدحسن نصرالله، سید مقاومت و یکی از برترین مفاخر اسلام، با بیانی هوشمندانه و برخاسته از باورهای دینی، انقلابی و انسان‌دوستانه نوشته‌اند «جمهوری اسلامی ایران همواره پشتیبان مقاومت مردم منطقه در مقابل رژیم نامشروع صهیونیستی بوده است. حمایت از مقاومت ریشه در سیاست‌های اصولی نظام جمهوری اسلامی ایران، آرمان‌های امام راحل(ره) و رهنمودهای مقام معظم رهبری دام‌ظله‌العالی داشته و با قدرت تداوم خواهد داشت.

اطمینان دارم جنبش‌های مقاومت در منطقه اجازه نخواهند داد این رژیم به سیاست‌های جنگ‌افروزانه و جنایت‌کارانه خود علیه مردم مظلوم فلسطین و دیگر ملت‌های منطقه ادامه دهد». خاضعانه باید گفت که پاسخی در تراز جایگاه ریاست جمهوری اسلامی ایران است.

۳- تمام روزنامه‌ها و سایت‌های وابسته به مدعیان اصلاحات که حتی کوچک‌ترین و کم‌اهمیت‌ترین اقدامات رئیس‌جمهور محترم را با تیترهای درشت در صفحات اول خود می‌آورند و با آب و تاب به آن می‌پردازند، این پیام مهم و افتخارآمیز دکتر پزشکیان به سید مقاومت را سانسور کردند و «بادمجان دور قاب چین» ‌هائی که برای هر حرکت جناب رئیس جمهور زبان و قلم به تملق و چاپلوسی می‌چرخانند، درباره پیام عزتمندانه رئیس‌جمهور کشورمان به سید حسن نصرالله زبان به کام و قلم به نیام کشیده و لام تا کام چیزی نگفتند و ننوشتند. چرا!؟

۴- مدعیان اصلاحات در حالی با سانسور پیام افتخارآمیز رئیس‌جمهور محترم به سیدحسن نصرالله، خشم و نارضایتی خود را از این پیام نشان داده‌اند، که رسانه‌های آمریکایی، اروپایی و رسانه‌های رژیم صهیونیستی نیز با عصبانیت و خشم از این پیام یاد کرده‌اند! آیا این هماهنگی و همسویی شرم‌آور اتفاقی و تصادفی است!؟ پاسخ به این سؤال دشوار نیست و فقط با مروری هرچند گذرا بر مواضع بسیاری از مدعیان اصلاحات و مشاهده همسانی فراوان مواضع آنها با مواضع آمریکا و اسرائیل به وضوح می‌توان از علت این هماهنگی پرده برداشت!

۵- آقای پزشکیان! این جماعت همان‌هایی هستند که با فرمول دیکته شده جرج سوروس و بعد از ملاقات‌های پی‌درپی با عوامل سرویس‌های اطلاعاتی دشمنان تابلودار انقلاب که در پوشش‌های آکادمیک به ایران اعزام شده بودند، فتنه «آمریکایی- اسرائیلی» ۸۸ را کلید زدند. شعار «نه غزه، نه لبنان» در فتنه ۸۸ ورد زبان همین جماعت بود. شعاری که در همان ایام از سوی تارنمای فارسی‌زبان وزارت خارجه اسرائیل به سران و اصحاب فتنه پیشنهاد شده بود.

ریچارد ‌هاووس عضو برجسته شورای روابط خارجی آمریکا بعد از شکست فتنه ۸۸ به صراحت گفته بود؛ فرمول فوکویاما برای ایران نتیجه معکوس داد! و درباره یکی از علت‌های شکست فتنه گفته بود «دوستان ما در ایران خیلی زود نقطه نهائی را پیش کشیدند!» و در توضیح آن به شعار «انتخابات بهانه است، اصل نظام نشانه است»! اشاره کرده و سردادن این شعار را زودهنگام دانسته بود!

۶ - دیروز، منوشه امیر (تحلیلگر رژیم صهیونیستی و مدیر سابق رادیو اسرائیل که با توجه به تبلیغات موجود درباره اصلاح‌طلب بودن جناب پزشکیان، انتظار پیام یاد شده را نداشت! با عصبانیت گفته بود «چرا پزشکیان این نامه را ارسال کرده و چرا این اقدام این‌قدر زود انجام شده است‌... دنیای آزاد هیچ امیدی به دولت پزشکیان ندارد و ...»!؟

آقای پزشکیان! از این جماعت با آن سابقه نباید انتظار داشته باشید که پیام انقلابی و اسلامی و ظلم‌ستیزانه شما به سید مقاومت را سانسور نکنند و از ارسال آن خشمگین نباشند! مورد فوق، فقط یک نمونه و اندکی از بسیارها بود که می‌تواند از هویت واقعی برخی از مدعیان اصلاحات (و نه تمامی آنها) پرده بردارد و گرنه شرح این ماجرا «مثنوی هفتاد من کاغذ» است و به درازا می‌کشد.

آقای پزشکیان کاش از آنها بخواهید به این سؤال پاسخ بدهند که کدامیک از مواضع سیاسی آنها با مواضع رسماً اعلام شده آمریکا و اسرائیل تفاوت دارد!؟ و کدام موضع آنها با محکمات خط امام و رهبری زاویه ندارد!؟

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 32
 • در انتظار بررسی: 1
 • غیر قابل انتشار: 3
 • IR ۰۰:۰۴ - ۱۴۰۳/۰۴/۲۰
  14 8
  باز هم
  • US ۰۲:۲۷ - ۱۴۰۳/۰۴/۲۰
   14 27
   شریعتمداری خیلی تلاش کردی پزشکیان رای نیاورد پس الان بهتر است به نظر مردم احترام بزاری
  • US ۰۸:۴۲ - ۱۴۰۳/۰۴/۲۰
   15 2
   برو فارسی یاد بگیر بچه. بزاری چیه؟
 • IR ۰۰:۲۶ - ۱۴۰۳/۰۴/۲۰
  12 13
  ترو قرآن یکم دستتو از خرخره مردم ور دارید...بزارید راهشو بره بنده خدا .. من ایمان دارم اگه خودشون بمونم و وصل نشدن به هیچ جناحی و شایسته تمرین هارو سر کار بیارن میتونن کار کنم. ولی هر روز پا میشیم میبینیم اینکه اونو سر منافعش بی آبرو می‌کنه اون یکی اینو... آقا این نشد مملکت که.. اگه به فکر ایرانو ایرانی هستند به هیچ چیز جز منافعش و پیشرفت ایران نباید کار داشته باشند... هرکسی تاوان خطاشو بده
  • IR ۰۲:۲۸ - ۱۴۰۳/۰۴/۲۰
   15 8
   مگه انقلاب راحت بدست اومده که راحت از دستش بدیم؟ آنقدر خون پای این انقلاب ریخته شده و داره میشه( آخرین شهید نیروی انتظامی) که نمی تونیم بی تفاوت باشیم، خط قرمز ما ولایت و منافع ملی ست
 • IR ۰۰:۲۷ - ۱۴۰۳/۰۴/۲۰
  5 7
  قبلی و با عجله نوشتم... فقط این که خالصانه خوب باشید .. آقای پزشکیان آدم زرنگی هستند و رو دست نمیخورن از دورو وریاشون.. بزارید کارشون بکنم با شایسته ها
  • US ۰۲:۲۸ - ۱۴۰۳/۰۴/۲۰
   7 9
   از ادب نداشته وشخصیت نداشته خودت خجالت نمی کشی ، از رای دهندگان شرم کن
 • DE ۰۰:۴۰ - ۱۴۰۳/۰۴/۲۰
  21 11
  تذکر برادرانه ، بجا و منطقی . کسانیکه در قلب راکتور اتمی سیمان ریختند و خواستار برجام موشکی شدند ، دشمنان مردم ایران هستند و نباید جایی در کابینه رئیس جمهور جدید داشته باشند .
  • IR ۰۵:۳۶ - ۱۴۰۳/۰۴/۲۰
   17 6
   خائنان برجامی اگه تو هر کشور دیگه ای مرتکب خیانت شده بودن میذاشتنشون سینه کش دیوار. ولی خوب اینجا ایرانه و حکومت همیشه تو فاز "رافت اسلامی".
 • US ۰۱:۱۱ - ۱۴۰۳/۰۴/۲۰
  5 5
  بابا مملکت داری کار توصیه و درخواست نیست کشور بزرگ داره ،مقام معظم رهبری
 • ایرانی IR ۰۱:۲۲ - ۱۴۰۳/۰۴/۲۰
  13 7
  همان روزی که آقایان برای چند رای بیشتر این شخص را تایید صلاحیت کردند و بعد هم که قدرت طلبان اجماع نکردند، مشخص بود که از سوراخ گزیده شده قبلی، باز گزیده خواهیم شد
 • IR ۰۲:۲۴ - ۱۴۰۳/۰۴/۲۰
  12 2
  اصلاح طلبان دروغگوی اشرافی خواستن برای اربابشون دُمی تکون بدن
 • حاج اکبر IR ۰۴:۳۶ - ۱۴۰۳/۰۴/۲۰
  5 3
  خود پزشکیان هم راضی نبود مجبوره انگار
 • US ۰۴:۳۸ - ۱۴۰۳/۰۴/۲۰
  11 8
  برادر عزیز، دست از سر ملت برداری بگذارید یک نفس راحت و زندگی ملایمی داشته باشند
 • IR ۰۵:۲۱ - ۱۴۰۳/۰۴/۲۰
  12 8
  یک دوره هم بزارید شریعتمداری بیاد وسط گود ببینیم بین مردم چقدر اقبال دارد؟
  • IR ۱۱:۴۷ - ۱۴۰۳/۰۴/۲۰
   5 2
   این استقلال و آزادی ، امنیت و آرامش را که داری از وجود امثال آقای شریعتمداری ست وگرنه الآن یا کلفت یا نوکر آمریکائی بودی
 • IR ۰۶:۰۷ - ۱۴۰۳/۰۴/۲۰
  5 4
  آقای شریتمداری : تفاوت حرف تا عمل بسیار است . زبان تا دلت بخواد می چرخد .آنچه مهم است عل است و گذشت زمان ثابت خواهدکردو شمامی بینید. از کوزه همان برون تراود که در اوست .
 • IR ۰۶:۴۱ - ۱۴۰۳/۰۴/۲۰
  9 6
  بازم شریعتمداری
  • آجورلو IR ۱۳:۳۹ - ۱۴۰۳/۰۴/۲۰
   3 0
   از قواعد دموکراسی، نقد‌پذیری و لزوم وجود نظارت همگانی و رسانه‌ای بر حکومت است.
 • IR ۰۷:۱۵ - ۱۴۰۳/۰۴/۲۰
  4 7
  پیج های منتسب به دکتر چرا دارند مسئولین نظام را ترور شخصیت می کنند اگر اتفاقی افتاد بعدها نگویند ما خبر نداشتیم
 • US ۰۷:۵۸ - ۱۴۰۳/۰۴/۲۰
  9 7
  اگر پزشكيان مرد با هوش و خردمندى باشد بايد راه انقلابى شهيد رئيسى را ادامه بدهد بلكه بهتر از آن ؛تا نام نبكى در تاريخ از خود بيادگار بگذارد ؛ والا ماجراى بنى صدر پيش روى او نيز. خواهد بود . ملت انقلابى ايران و انقلابيون با ايمان مواظب رفتار و اعمال او هستند و خواهند بود.
  • IR ۱۱:۵۰ - ۱۴۰۳/۰۴/۲۰
   4 0
   از اصلاح طبان مغرور ،متکبر، اشرافی و دروغگو‌ تاحالا کسی شهید شده؟
 • US ۰۷:۵۸ - ۱۴۰۳/۰۴/۲۰
  10 3
  اگر پزشكيان مرد با هوش و خردمندى باشد بايد راه انقلابى شهيد رئيسى را ادامه بدهد بلكه بهتر از آن ؛تا نام نبكى در تاريخ از خود بيادگار بگذارد ؛ والا ماجراى بنى صدر پيش روى او نيز. خواهد بود . ملت انقلابى ايران و انقلابيون با ايمان مواظب رفتار و اعمال او هستند و خواهند بود.
 • DE ۰۸:۱۵ - ۱۴۰۳/۰۴/۲۰
  4 6
  جالب بود
 • SG ۰۸:۲۹ - ۱۴۰۳/۰۴/۲۰
  11 12
  باز هم مزخرف گفت .
  • IR ۱۰:۲۱ - ۱۴۰۳/۰۴/۲۰
   6 4
   خر آلبانی چه داند ارزش نقل و نبات! هار هار هار
 • IR ۰۹:۰۷ - ۱۴۰۳/۰۴/۲۰
  0 3
  تلاشی عبث است
 • IR ۰۹:۲۴ - ۱۴۰۳/۰۴/۲۰
  7 9
  نیروها و جریانها و عناصر وفادار به انقلاب و امام راحل ره و مقام معظم رهبری برای رضای خدا و خنثی کردن توطئه های تند رو های غربگرا و احیانا نفوذی ها باید رابطه اخلاقی و عاطفی گرم با اقای پزشکیان داشته باشند . ایشان را به جمع خود دعوت کنند و برای اصلاح امور پیشنهاد ها و طرح های خودرا به ایشان ارائه دهند .تحلیل های خود را از وضعیت داخلی و خارجی به ایشان منتقل کنند و اجازه ندهند که عناصر تند رو و ریاست طلب و زیاده خواه ایشان را محاصره کنند .
 • IR ۱۰:۳۳ - ۱۴۰۳/۰۴/۲۰
  6 4
  آقای شریعتمداری ارتباط شما با نتانیاهو چیست؟
 • IR ۱۰:۳۹ - ۱۴۰۳/۰۴/۲۰
  5 0
  با اینکه به پزشکییان رای ندادم واگر دوباره انتخابات میشد دوباره به ایشون وحزب همراهشون رای نمیدادم ،ولی باید این رو هم بگم ذات پزشکییان با امثال ضعیف،اخوندی،خاتمی خیلی فرق داره کاش حواسش باشه این دغل دوستان باعث خسر الدنیا والاخره ایشان نشن 🤲🤔🧐
 • IR ۱۲:۵۵ - ۱۴۰۳/۰۴/۲۰
  2 0
  چرا یه عده می نویسند به رای مردم احترام بذار؟ اینها یا نمی فهمند یا هدفشون خیانت و تفرقه ست. من به دکتر پزشکیان رای ندادم اما ایشون رو رئیس جمهور خودم می دونم. شمایی که تا یکی حرف میزنه می نویسی به رای مردم احترام بذارید منظورتون چیه؟ یعنی دکتر پزشکیان رئیس جمهور ۱۶ میلیون نفر ایرانیه؟ ولی ما ایشون رو رئیس جمهور ۳۰ میلیون رای دهنده می دونیم و بالاتر رئیس جمهور ۹۰ میلیون ایرانی. حالا جبهه خودتون رو انتخاب کنید. یادتون هم باشه دکتر جلیلی ۱۴ میلیون رای داشته. نکنه منظورتون اینه دکتر پزشکیان رئیس جمهور ۲۷۰۰ هزار نفر ایرانیه؟ امیدوارم ملت انقلابی حواسشون به این تفرقه افکنان مزور باشه. برای دکتر پزشکیان هم آرزوی موفقیت می کنیم و همه جا پشتیبان ایشون خواهیم بود تا زمانی که پشت سر ولایت فقیه و رهبری نظام و در خط ایشون حرکت کنند جونمون هم براشون میدیم.
 • محمدایوب IR ۱۷:۵۹ - ۱۴۰۳/۰۴/۲۰
  3 0
  یکی تو این مملکت پیدا بشه زنگنه را برای کرسنت وتوتال خاتمی برای جورج سوروس جهانگیری را برای ارزها وطلاها ظریف برای برجام روحانی را برای رفع بالمره تحریمها ودزدیها با حاج حسین در مقابل دوربین رسانه ملی مناظره کنند. قوه قضاییه تعطیله

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس