فرشید فرخ نژاد، مدیرعامل بانک ملت در مراسم رونمایی از طرح ریال دیجیتال اعلام کرد که این بانک اقدامات موثری را در جزیره کیش در راستای توسعه این محصول جدید در دستور کار قرار داده است.

به گزارش روابط عمومی بانک ملت، فرخ نژاد در این مراسم که با حضور رییس کل بانک مرکزی و مدیران عامل بانک های کشور برگزار شد تاکید کرد: بانک ملت همسو با سیاست های بانک مرکزی، درپی فرهنگ سازی و ترویج فرهنگ استفاده از ریال دیجیتال و توسعه ابزارهای نوین پرداخت است.

وی با ابراز خرسندی از انتخاب بانک ملت به عنوان یکی از بانک های عامل اجرای طرح ریال دیجیتال گفت: بانک ملت در اسفند ماه سال گذشته طرح کسب و کار خود را برای پیاده سازی ریال دیجیتال در جزیره کیش به بانک مرکزی ارائه کرد و این طرح پس از تایید، از ابتدای خرداد وارد فاز عملیاتی شد.

بانک ملت پیشرو در فرهنگ سازی و ترویج استفاده از ریال دیجیتال

مدیرعامل بانک ملت با بیان این نکته که تا روز سوم خردادماه 815 پایانه فروش قدیمی نوسازی و نرم افزار 1482 پایانه فروش در جزیره کیش به روزرسانی شده است، از افزایش این آمار در روزهای پیش رو خبر داد و گفت: در بخش فنی، نرم افزار سکه به عنوان سکوی ارائه خدمت کیف پول ریال دیجیتال به روز رسانی و در دو نسخه اندروید و IOS در بازارچه های نرم افزاری منتشر شد ضمن این که سامانه"به پرداخت من" نیز به عنوان سکوی ارائه خدمات کیف پول ریال دیجیتال تجاری به پذیرندگان به روز رسانی شد.

وی اظهار داشت: صفحات ویژه طرح ریال دیجیتال برای معرفی طرح در سایت بانک ملت طراحی و در دسترس مشتریان قرار گرفته است ضمن این که 30 پشتیبان آموزش دیده نیز برای ایجاد کیف پول تجاری برای پذیرندگان به جزیره کیش اعزام شده اند.

مدیرعامل بانک ملت در زمینه تبلیغات انجام شده نیز اظهار داشت: در بخش تبلیغات نیز اقدامات گسترده ای برای فرهنگ سازی استفاده از این خدمت جدید انجام شده که از جمله آنها استقرار پروموترها در محل فرودگاه بین المللی کیش و مراکز تجاری این جزیره و ارسال پیامک به گردشگران و معرفی طرح به محض ورود به این جزیره است.

بر اساس این گزارش، در چند روز گذشته، 1185 کیف پول جدید و 1420 کیف پول تجاری پذیرندگان بانک ملت در جزیره کیش فعال شده و 1103 تراکنش خرید هم با استفاده از ریال دیجیتال انجام شده است.

برچسب‌ها

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس