حمایت حزب اسلامی قانون از قالیباف در انتخابات ریاست‌جمهوری

دبیرکل حزب اسلامی قانون گفت: حزب اسلامی قانون حمایت قاطع خود را از جناب آقای دکتر قالیباف اعلام می‌کند و امیدوار است ایشان با کسب اعتماد عمومی بتواند راه شهید جمهور را ادامه دهد .

به گزارش مشرق، شاهرخ رامین دبیرکل حزب اسلامی قانون در نشست خبری در محل دفتر مرکزی این حزب موضع شورای مرکزی حزب اسلامی قانون را در خصوص انتخابات ریاست‌جمهوری ۱۴۰۳ و حمایت از کاندیدای اصلح اعلام کرد.

دبیرکل حزب اسلامی قانون در ابتدا به معرفی حزب و وضعیت فعلی آن پرداخت و گفت: حزب اسلامی قانون از سال ۱۳۹۶ با مشارکت و همراهی طیفی از نمایندگان مؤثر مجلس آغاز به کار کرد و در طول این سال‌ها اثرگذاری‌هایی در چیدمان مجلس و فعالیت‌های سیاسی کشور داشته است که من تنها به یک نمونه از آن اشاره می‌کنم.

رامین ادامه داد: در فضای تقابلی بین ایران و آمریکا و رفتارهای متخاصمانه دولت آمریکا و به‌خصوص اقدام وحشیانه آن رژیم در ترور شهید سلیمانی با پیشنهاد و صحنه‌گردانی این حزب، فراکسیون اقدام پیش‌دستانه علیه تهدیدات آمریکا در مجلس تشکیل شد و ۲۵ طرح ضدآمریکایی تصویب شد و ما توانستیم پس از چند دهه اقدامات ایران‌ستیزانه دولت آمریکا مجلس را از انفعال خارج و وادار به کنشگری هوشمند کنیم.

رامین با اشاره به انتخابات اخیر مجلس گفت: ۴ کرسی از صندلی‌های مجلس سهم اعضای شورای مرکزی حزب شد و این جدای از حمایت‌هایی بود که از برخی از نمایندگان فعلی صورت گرفت.

رامین در بخش دوم سخنان خود به تشریح انتخابات پیشِ‌رو پرداخت و بیان داشت: اگرچه ما در کارزار رقابت انتخابات هستیم، اما همچنان در شوک و سوگ رئیس جمهور شهید رئیسی عزیز و مظلوم قرار داریم و معتقد هستیم که پس از سال‌ها رکود در فضای داخلی و خارجی و به‌خصوص تنش‌های منطقه‌ای و سردی روابط با همسایگان با آمدن شهید رئیسی عزیز یک آرامش نسبی در کشور و اقتصاد، گرمی در روابط با همسایگان که بزرگترین شرکای تجاری و سیاسی ما هستند شکل گرفت، اما متأسفانه با شهادت دکتر رئیسی این امید تا حدی فرو نشست.

رامین ادامه داد : الحمدلله با سازوکار تعریف‌شده ۶ تن از عزیزان از فیلتر شورای نگهبان عبور کردند و به کارزار رقابت آمدند، ما هم در حزب اسلامی قانون به‌پیشنهاد اعضای شورا جلسات تخصصی برگزار کردیم و از هر شش کاندیدای محترم دعوت کردیم در جلسات شورای مرکزی ما شرکت کنند و برنامه‌های خود را ارائه نمایند، کاندیداهای ریاست‌جمهوری هم محبت کردند و نمایندگان ویژه خود را معرفی کردند و دوستان معرفی‌شده هم در جلسات ما شرکت کردند و علاوه بر ارائه برنامه‌ها به سؤالات همکاران من در شورا پاسخ دادند.

دبیرکل حزب قانون در ادامه مطالب خود به جلسات مکرر و متعدد و تخصصی اعضای شورای مرکزی حزب اشاره کرد که در آن جلسات ویژگی‌ها و توانمندی‌ها و سوابق و برنامه‌های کاندیداها موشکافی و بررسی کامل شده است.

رامین در پایان بیان کرد که راه خدمت به مردم و سازندگی کشور و همچنین تعامل و همزیستی با همسایگان و دوری از تنش‌های سیاسی که در دوران شهید رئیسی شکل گرفت می‌بایست ادامه یابد و اظهار داشت: پیرو رأی‌گیری به‌عمل‌آمده از شورای مرکزی با اکثریت آراء؛ توانمندی ـ کارایی ـ مدیریت ـ حسن سوابق ـ قدرت انسجام‌سازی داخلی ـ ایجاد توازن در روابط خارجی ـ تحول‌آفرینی ـ برنامه‌محوری ـ درک عمیق‌تر از قوانین و دیگر ویژگی‌های ممتاز مدیریتی به جناب آقای دکتر محمدباقر قالیباف رأی دادند.

بنابراین طبق این رأی‌گیری حزب اسلامی قانون حمایت قاطع خود را از جناب آقای دکتر قالیباف اعلام می‌نماید و امیدوار است ایشان با کسب اعتماد عمومی بتواند راه شهید جمهور را ادامه دهد و در عرصه مدیریت کشور موفق به ایجاد رونق اقتصادی و رضایت عمومی شود.

همچنین دبیرکل حزب اسلامی قانون از آحاد مردم به‌منظور مشارکت حداکثری در انتخابات و تلاش برای انتخاب فرد اصلح دعوت به‌عمل آورد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس