پورمحمدی

نامزد چهاردهمین دور انتخابات ریاست جمهوری گفت: باندهای مافیایی در صورت انتخاب شدن او به عنوان رئیس‌جمهوری خیلی ناراحت می‌شوند.

به گزارش مشرق، مصطفی پورمحمدی؛ نامزد چهاردهمین دوره ریاست جمهوری، در برنامه بدون تعارف با اشاره به اینکه در جامعه احساس سردی و رخوت ایجاد شده است، گفت: هر که می‌داند شور و نشاط و گرمی در انتخابات دهد وظیفه است.

وی گفت: اگر توفیق و تقدیر و عنایت مردم به بنده باشد تمام توانایی تجربه و استعداد و جسارت‌های کاری که در این مرحله به شدت مورد نیاز است ارائه دهم.

نامزد چهاردهمین دوره ریاست جمهوری ادامه داد: باید کاری کنیم تا رضایت مردم جلب شود و مردم را از این فضا خارج کنیم و همه ما در ایجاد این نارضایتی شریک هستیم. باید تلاش و جبران کنیم و از تجربه‌های خودمان به خوبی استفاده کنیم.

پورمحمدی با بیان اینکه نمره بالا به خودم نمی‌دهم و هم انتظار از خودم زیاد بوده و هم انتظار مردم زیاد است، افزود: مردم ناراضی هستند و این حس عمومی است.

کسانی که نانشان در روغن هستند از دست من ناراحت می‌شوند

وی ادامه داد:‌با توجه به تجربیات مدیریت و به خصوص مبارزه با فساد و شفافیتی که اعتقاد دارم آنهایی که در از این وضع جاری نان آنها در روغن هستند از دست من ناراحت می‌شوند.

نامزد چهاردهمین دوره ریاست جمهوری با اشاره به سود جویی برخی از افراد از محل تحریم‌ها گفت:‌تحریم را طوری تنظیم می‌کنند که سود زیادی برای آنها داشته باشد. وی پی ان فروش‌ها که بازار مکاری بسیار بزرگی شده است و مشکلات امنیتی برای ما ایجاد کرده است و اینترنت ما را کند کرده استو این مدل سوءاستفاده که فوق‌العاده هم برای مردم آزاردهنده است و مانع کار پیشرفت کشور است و این جریانات از حضور من ناراحت می‌شوند به خصوص که من این میدان تجربه کردم.

گاهی اوقات حقوقم به میانه ماه نمی‌رسد

 پورمحمدی  با بیان اینکه تمام گزارش اموال خودم را چهار بار ارائه داده‌ام، گفت: بیست سال گذشته هیچ چیز در زندگی ما تغییری نکرده است و نهایتا توانسته‌ام خودرو خود را عوض کنم و باغ، ملکی و ویلایی ندارم.

وی اظهار کرد: پاداش خدمت که به ما دادند بعد از بازنشستگی به بچه‌ها دادیم که تشویق کردیم که در بازار بورس بگذارند که بلایی که سر همه آمدند به سر بچه‌های ما آمده است.

نامزد چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در برنامه بدون تعارف ادامه داد: فقیر نیستیم و زندگی متوسطی دارم و الان با حقوق بازنشستگی زندگی می‌کنم. ایام اخیر خیلی برای ما سخت شده است. پس انداز خاصی نداریم و یک ماه حقوق نرسد می‌فهمم که حقوق‌بگیران پایین و بازنشستگان چه می‌گذرد.

برنامه بدون تعارف با پورمحمدی

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 4
 • در انتظار بررسی: 4
 • غیر قابل انتشار: 0
 • محمدایوب IR ۱۱:۰۵ - ۱۴۰۳/۰۴/۰۴
  0 0
  اگر اینها آدمهای درستی هستند و این حرفها را راست می گویند ابتدا محل سکونت خود را در اوائل انقلاب ومتراژ ونوع خودرو خود را بگویند سپس رشد زندگی وتغییر محل سکونت متراژ ماشین سبک زندگی را بگویند محل ویلا متراژ میزان ثروت ثروت فرزندان محل سکونت خودرو را بگویند بعد از مردم کم درآمد بگویند شرف معرفت مردانگی دین متاعی است که با لباس نشان داده نمی شود .... آقای پور محمدی تا کنون چند بار نانوایی رفته آید اما مردم می فهمند واطمینان دارند قیامتی هست وحساب وکتابی هست عاقبتی هست
 • US ۱۲:۵۵ - ۱۴۰۳/۰۴/۰۴
  0 0
  ابدا رای نمیدم ولی اگر بنا رای دادن داشتم به همین آخوند رای میدادم
 • مهدی US ۱۷:۱۸ - ۱۴۰۳/۰۴/۰۴
  0 0
  شیخ وافعا تو با حقوق بازنشستگی زندگی میکنی.
 • DE ۲۰:۲۹ - ۱۴۰۳/۰۴/۰۴
  0 0
  حقوق بازشستگی وزرای روحانی نجومی هست.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس