آقایان آمار اشتباه از دولت سیزدهم به مردم ندهند

وزیر کشور گفت: به داوطلبان انتخاباتی و کسانی که آمار و درباره عملکرد دولت سیزدهم ارائه می‌دهند توصیه می‌شود اگر اطلاعاتی نیاز دارند از دولت بخواهند.

به گزارش مشرق، احمد وحیدی وزیر کشور گفت:ا اشاره به اقدامات صورت گرفته در راستای برگزاری مناظرات نامزدهای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: مناظرات نامزدهای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری طبق روال در حال انجام است و امیدواریم همانطور که صدا و سیما تلاش خوبی برای برگزاری مناظرات انجام داد و بستر مناسب را برای نامزدهای انتخاباتی فراهم کرد؛ تمام افراد از این بستر به خوبی و به درستی استفاده کنند.

وی با بیان اینکه مناظره برای معرفی شخص است و داوطلبان و نامزدهای انتخاباتی باید برنامه‌های خود را در این مناظرات ارائه دهند و از تخریب یکدیگر پرهیز کنند، افزود: از آنجایی که برخی از افراد آمارهای دقیق نسبت به دولت سیزدهم بیان نمی‌کنند؛ به داوطلبان انتخاباتی و کسانی که آمار و درباره عملکرد دولت سیزدهم ارائه می‌دهند توصیه می‌شود اگر اطلاعاتی نیاز دارند از دولت بخواهند و کاملا آماده‌ایم اطلاعات درست و دقیق را در اختیار آنها قرار دهیم تا آمار اشتباه ارائه نشود.

وزیر کشور با اشاره به پیش‌بینی درصد مشارکت مردم در انتخابات تصریح کرد: نظرسنجی‌های مختلفی در خصوص میزان مشارکت مردم ارائه شده، اما میزان مشارکت مرتب در حال افزایش است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 4
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 1
 • IR ۱۶:۲۵ - ۱۴۰۳/۰۴/۰۲
  6 4
  اگر انسانی و دین داری ۴ماه است که خانواده ی من رنگ گوشت را ندیده است این واقعیت جامعه است نه آمار تقلبی که شما بیان می کنید
  • DE ۱۸:۵۹ - ۱۴۰۳/۰۴/۰۲
   1 1
   پروفسور جان! برو گوشت ات رو از کمیته امداد بگیر. چرا الکی تهمت میزنی؟ یعنی مرکز آمار ایران که از متخصصین تحصیل کرده طراز اول اند و صددرصد مورد تائید مراکز پژوهشی و دانشگاههای بین المللی جهانی و حتی بانک جهانی هستند ، میان دروغ چاپ کنند! روز روشن و سیاه نمایی ! خدا شفات بده!
 • کاهش فاصله طبقاتی IR ۱۷:۴۰ - ۱۴۰۳/۰۴/۰۳
  0 0
  اخطار به مجلسیان و دیگر مسنولان >>>>>>>----- فاصله طبقاتی به شرایط فاجعه باری رسیده است !! >>>>> فاصله طبقاتی باید کم شود !! >>>>>> فاصله طبقاتی و تفاوت حقوق و مزایا در جامعه را کاهش دهید !! //////
 • بازی با زندگی مردم IR ۱۷:۵۲ - ۱۴۰۳/۰۴/۰۳
  0 0
  بازی با زندگی مردم متوقف شود !! برای افزایش مشارکت ، عذرخواهی مسنولان برای نابسامانیهای اقتصادی ضروریست !! ... مسنولان باید احساس مسنولیت داشته باشند !! . مسنولان به ویژه روسای قوا و نمایندگان ( به ویژه نمایندگان کمیسیونهای اقتصادی ، اجتماعی ، صنعت و معدن ، بودجه و تلفیق ) برای تکرار فاجعه تورم بالای ۳۰ درصد باید از مردم عذر خواهی کنند ؟! .. تفکرات اقتصادی دچار انحراف و ایراد اساسی میباشد ! .... پای زندگی میلیونها نفر در میان است . ... اشتباهات اساسی در تفکرات و تصمیمات اقتصادی وجود دارد .... >>>>> و مهمترین انحراف : چوب حراج بر صنایع و معادن دولتی بی نظیر و ثروتساز ، در قالب خصوصی سازی سراپا فساد است !!! ... صنایع و معادن دولتی متعلق به خزانه و کل مردم هستند !! .... واگذاری آنها به حیات خلوتها و حتی به صندوقهای بازنشستگی ، خیانت به مردم و خودکشی اقتصادی است !! ::: رییس کمیسیون اقتصادی مجلس با چندین دوره حضور در مجلس و ریاست کمیسیون اقتصادی مجلس ، چگونه به خود اجازه میدهد کاندیدای ریاست جمهوری شود ؟؟!! ... ایشان باید تاکنون ضمن عذرخواهی ، از ریاست کمیسیون اقتصادی مجلس ، استعفا داده باشد !! .. و سایر نمایندگان هم همین طور .... تحریم را بهانه نکنید .... مگر روسیه تحریم نیست؟ ... آیا تورم ۴۰ درصدی دارد ؟!! ...... افغانستان و عراق سالها درگیر جنگ و تروریسم بوده اند ! .... آیا تورم ۴۰ درصدی دارند !! .... پس مشکل از داخل است !! ... مشکل از تصمیمات اشتباه است .... چرا در این وضعیت ، چوب حراج بر صنایع و معادن ثروتساز و دلارساز دولتی میزنید ؟! ......چرا دست دولت را خالی میکنید ؟! ...... چرا این همه ارز مسافرتی میدهید ؟! ... چرا قاطعانه با مفسدین و مدیران نجومی فاسد برخورد نمیکنید ؟! .... چرا جلوی رشد قارچی بانکها و موسسات مالی را نمیگیرید ؟! .. چرا جلوی رشد سرطانی شرکتهای دولتی در تهران را نمیگیرید ؟! .. این همه برج و ساختمان در تهران اشغال کرده اند !! ... روز به روز بیشتر هم میشوند !! .. چرا جلوی انتقال کارکنان شرکتها از شهرستانها به تهران را نمیگیرید ؟!! ... چرا با احتکار آپارتمان و مسکن مقابله نمیشود ؟! ...چرا با احتکار خودرو مقابله نمیشود ؟! .... چرا متوجه فشار روی مردم مظلوم نمیشوید ؟!!

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس