حمله حامیان فلسطین به شرکت انگلیسی اسلحه سازی مرتبط با اسرائیل

رسانه‌ها بعد از ظهر دوشنبه از دستگیری تعدادی حامی فلسطین در انگلیس به اتهام حمله به یک شرکت اسلحه سازی مرتبط با رژیم اسرائیل خبر دادند.

به گزارش مشرق، رسانه‌ها بعد از ظهر دوشنبه به وقت تهران از دستگیری ۷ هوادار فلسطین به اتهام حمله به شرکت اسلحه سازی مرتبط با رژیم اسرائیل در شهر «کنت» در جنوب شرقی انگلیس خبر داد.

به گزارش وبگاه شبکه خبری «بی‌بی‌سی» گروه موسوم به «اقدام فلسطین» اعلام کرد که اعضای این گروه کارخانه «اینسترو پرسیژن» در «دیسکاوری پارک» را هدف قرار داده‌اند.

این گروه اعلام کرد که این شرکت از شعبات شرکت اسلحه سازی «البیت سیستمز» رژیم صهیونیستی است.

سخنگوی پلیس گفت: «ماموران افرادی را در این محل دستگیر کرده‌اند.»

پلیس اتهام دزدی را به دستگیر شدگان زده است.

این گروه همچنین اعلام کرد که ساختمان بانک «اسکوتیا بنک» در لندن را هدف قرار داده است و هواداران آن بر ساختمان این بانک رنگ قرمز پاشیدند.

هزاران شهروند اسکاتلند و جمهوری ایرلند نیز در روزهای گذشته به دعوت گروه‌ها و اتحادیه‌های این دو کشور در حمایت از مردم غزه به خیابان‌ها آمده و علیه رژیم اسرائیل شعار دادند.

هزاران نفر از مردم اسکاتلند و جمهوری ایرلند در پویش‌هایی که توسط چند ائتلاف و اتحادیه این دو کشور در هواداری از مردم غزه ترتیب داده شده بود، روز شنبه به خیابان‌های «گلاسکو» و «کورک» آمدند.

در جمهوری ایرلند نیز روز شنبه صدها نفر از مردم شهر «کورک» در حمایت از مردم غزه به خیابان‌ها آمدند. این سی و پنجمین راهپیمایی هفتگی پویش همبستگی فلسطین کورک در شهر کورک بود.

پروفسور «نیک مینارد» از پزشکان ایرلندی که اخیراًاز غزه بازگشته است، وضعیت آنجا را «آخرالزمانی» توصیف کرد. مینارد در طول سخنرانی خود از سوء تغذیه و نابودی نظام بهداشت غزه سخن گفت.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس