نتانیاهو

وکلای مدافع بنیامین نتانیاهو در رابطه با سه پرونده فسادش اعلام می‌کنند که قادر نیستند موعد خاصی را برای حضور وی در دادگاه جهت بازجویی شدن یا همان شهادت دادن در دادگاه اعلام کنند.

به گزارش مشرق، پایگاه خبری واللا نیوز در گزارشی که شامگاه امشب (یکشنبه شب ) منتشر شد، اعلام کرد، دادستانی کل اسرائیل شامگاه امشب به مهمترین پرسش دادگاه مرکزی قدس در رابطه با موعد برگزاری جلسه محاکمه نتانیاهو با حضور وی جهت بازجویی شدن در رابطه با پرونده‌های فسادش پاسخ داد.

این پاسخ بعد از آن تقدیم شد که وکلای مدافع نتانیاهو اعلام کردند قادر به مشخص کردن زمان خاصی جهت حضور وی نیستند، این در حالی است که او متهم اصلی این پرونده‌های فساد محسوب می‌شود.

در بخش دیگری از این گزارش آمده است: وکلای مدافع نتانیاهو ادعا کردند که آنها نمی‌توانند دقیقا اعلام کنند چه زمانی بنیامین نتانیاهو می‌تواند برای شهادت دادن حضور پیدا کند در حالی که هنوز نمی‌دانند چه شهودی برای دفاع از وی احضار خواند کرد، اما ترجیح می‌دهند او شاهد شماره یک این دادگاه باشد.

با این حال دفتر دادستانی کل رژیم صهیونیستی در پاسخ خود به دادگاه اعلام کرد تامیر باردو رئیس سابق موساد که امروز از مهم‌ترین منتقدان نتانیاهو محسوب می‌شود به عنوان یکی از شهود این پرونده در دادگاه حضور خواهد یافت.

گفتنی است، منتقدین نتانیاهو تاکید می کنند وی برای فرار از محاکمه شدن در پرونده های فساد که احتمال زندانی شدنش در آن بسیار زیاد است اقدام به طولانی کردن مدت جنگ در غزه شده و مانع از پایان آن و به تبع آن آزادی اسرای اسرائیلی می شود.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس