ادعای رسانه رژیم صهیونیستی: عملیات نظامی در رفح تا دو هفته دیگر پایان می‌یابد

سازمان رادیو و تلویزیون رژیم صهیونیستی در گزارشی مدعی شد که عملیات نظامی ارتش این رژیم در رفح تا دو هفته دیگر پایان می‌یابد.

به گزارش مشرق، بر اساس گزارش سازمان رادیو و تلویزیون رژیم صهیونیستی ارتش این رژیم در حال بررسی پایان عملیات نظامی در رفح تا دو هفته دیگر است و در صورتی که توافق حاصل نشود، تصمیم‌های بعدی را اتخاذ خواهد کرد.

این رسانه صهیونیستی به نقل از منابع امنیتی گزارش داد که حضور اسرای اسرائیلی در غزه و نبود جایگزین برای حماس موفقیت مرحله کنونی عملیات نظامی را به شکست تبدیل می‌کند.

بنابر این گزارش، پس از پایان مرحله کنونی و حتی در صورت توقف عملیات نظامی در رفح، ارتش محورهای نتساریم، فیلادلفیا و گذرگاه رفح را تحت کنترل خواهد داشت.

منابع امنیتی اسرائیلی تاکید کردند که هم اکنون در موضع سختی قرار داریم، زیرا اسرای اسرائیلی همچنان در غزه هستند و نتوانسته‌ایم جایگزینی برای حماس ایجاد کنیم.

منابع مذکور تاکید کردند: برآوردهای ما حاکی از آن است که برای توقف حملات حزب الله به مرزهای شمالی، به توافق با حماس نیاز داریم.

حزب‌الله لبنان در چندماه گذشته در پی جنایات هولناک رژیم صهیونیستی در نوار غزه و نسل‌کشی فلسطینیان در این منطقه، مواضع نظامی این رژیم را در شمال سرزمین‌های اشغالی هدف قرار داده است؛ موضوعی که سبب هراس صهیونیست‌های شهرک‌نشین در این مناطق شده است.

تاکنون ده‌ها هزار صهیونیست از ترس حملات مقاومت از شهرک‌های نزدیک مرزهای لبنان خارج شده‌اند.

منبع: ایرنا

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس