کد خبر 1612103
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۰:۰۱
سخنگوی دولت: انتخابات آزمون سرافرازی ملت ایران است

سخنگو و رئیس شورای اطلاع‌رسانی دولت گفت: ملت بزرگ ایران اسلامی همواره در انتخابات‌های مختلف سرافراز و سربلند بوده‌ و کارنامه درخشانی از خود به یادگار گذاشته‌ است

به گزارش مشرق، «علی بهادری‌جهرمی» روز سه‌شنبه در آیین تجلیل از برگزیدگان خدمت و ایثار استان مرکزی در اراک افزود: عرصه انتخابات، امروز آزمون مجدد برای اثرگذاری همه ایرانیان به ویژه موثران اجتماعی است.

وی بیان کرد: همه مردم از هر گروه و با داشتن هر سلیقه‌ای باید در عرصه مهم انتخابات حضور یابند و منویات حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی را نصب العین خود قرار دهند.

سخنگوی دولت اظهار کرد: بهره‌گیری از ظرفیت‌های داخلی برای حل مشکلات و چالش‌ها در تمام بخش‌ها رویکرد دولت سیزدهم بود و ما راه حل مشکلات را از آن سوی مرزها جستجو نکردیم.

بهادری جهرمی اضافه کرد: حل مشکلات صنایع و احیای واحدهای تولیدی سرفصل برنامه‌های اقتصادی دولت مردمی و شخص شهید جمهور بود که با پیگیری‌های انجام شده شمار بسیاری از واحدهای تولیدی راکد و تعطیل از جمله واحدهای تولیدی هپکو و شرکت صنایع آذرآب اراک در سه سال گذشته به چرخه تولید بازگشتند و از بیکاری تعداد زیادی نیروی کار جلوگیری شد.

وی گفت: دولت سیزدهم به برکت شهید رییسی، افتخار می‌کند که بدون تعطیلی و امیدوار به ظرفیت‌های داخلی به امور کشور رسیدگی کرد و خدمات ماندگاری از خود به یادگار گذاشت.

سخنگوی دولت افزود: امروز روز امتحان مجدد است حتما ملت ایران مانند گذشته از میدان انتخابات پیروز بیرون می‌آید.

بهادری جهرمی بیان کرد: دولت شهید جمهور، کلید حل مسایل را از مردم جستجو می‌کرد و مردم هم در آیین تشییع شهید جمهور و شهدای خدمت قدردانی خود را از شهید جمهور نشان دادند.

سخنگوی دولت گفت: شهید جمهور از عمق جان باور داشت اگر به دنبال کلیدی برای پیشرفت کشور هستیم آن کلید چیزی جز خدمت به مردم نیست.

بهادری جهرمی با برشمردن شخصیت مدیریتی رییس جمهور شهید افزود: نوع نگاه و تفکر ایشان نسبت به مسایل جاری و مشکلات، کار برای جلب رضایت خداوند و مردم بود.

سخنگوی دولت گفت: رسانه‌های معاند تمام قد در راستای سیاه نمایی و بزرگ نشان دادن مشکلات و نادیده گرفتن دستاوردهای و خدمات حرکت می‌کردند اما در آیین تشییع تمام این مسایل با حضور مردم از بین رفت.

بهادری جهرمی به شرکت کارگران هپکو اراک و آذرآب در آیین تشییع آیت الله رییسی اشاره کرد و افزود: این اقدام صحنه‌ای از قدرشناسی این قشر بود.

وی بیان کرد: قدر خود را بدانید که شهروند مسول هستید زیرا شما کلید حل مسایل شهر، استان و جهان هستید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس