قتل مادر افغانستانی جلوی چشمان فرزندانش توسط همسر شکاک

مادر افغانستانی جلوی چشمان فرزندانش توسط همسر شکاک خود به قتل رسید.

به گزارش مشرق، کارکنان انتظامات یکی از بیمارستان‌های جنوب تهران از طریق تماس تلفنی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، مرگ مشکوک زن جوان افغانستانی را روی تخت بخش اورژانس گزارش کردند.

با اعلام این خبر، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پای در سردخانه بیمارستان گذاشتند و با جسد زن جوانی مواجه شدند که با ضربات چاقو به قتل رسیده بود. بررسی‌های اولیه هم نشان می‌داد که مقتول در جریان درگیری در خانه خواهر خود توسط شوهرش به قتل رسیده است.

با دست آمدن هویت متهم، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت به بررسی میدانی در اطراف محل جنایت پرداختند، ساعاتی از جنایت نگذشته بود موفق به شناسایی مرد جنایتکار در یکی از خیابان‌های جنوب تهران شدند و بلافاصله او را دستگیر کردند.

متهم که به‌خاطر مصرف شیشه توهم‌های شدیدی داشت در جریان تحقیقات مقدماتی ماجرای جنایت را اینطور توضیح داد: موادمخدر رنگ زندگی‌ام را به سیاهی کشاند و این موضوع باعث شد تا به همسرم شکاک شوم که او سر همین موضوع خیلی نارحت شد و خانه را به همراه فرزندان خردسالی که داریم، به‌سوی منزل خواهرش ترک کرد.

مرد جنایتکار گفت: روز حادثه شیشه مصرف کردم و برای اینکه همسر خود را به خانه برگردانم تصمیم گرفتم تا به منزل خواهرش بروم؛ در آنجا که ۲ فرزندم نیز حضور داشتند با یکدیگر مشاجره پیدا کردیم. در یک لحظه کنترلم را از دست دادم و با ضربات چاقو همسرم را به قتل رساندم. پس از جنایت قبل از رسیدن پلیس پا به فرار گذاشتم اما ساعتی بعد دستگیر شدم.

جسد مقتول برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و متهم جهت روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 8
 • در انتظار بررسی: 3
 • غیر قابل انتشار: 0
 • IR ۱۷:۴۲ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۲
  4 5
  جالبه اکثرپرونده های جنایی که می خوونم یا ناخواسته مرتکب قتل شدند یا توهم زدند/شکاکی بدترین بیماری ست که فرد رابه جنون‌می کشاند تاجایی که به سایه خودشم‌مشکوک میشه آخه فلک زده اول تحقیق کن‌مدرکی به دست آوردی قانونی عمل کنید/ تورا خدا این مهاجرین آفغان را به کشورشان برگردانید همه امنیت کشورمون بیش ترمیشه وهم اشتغال افراد بیکارجوونای خودمان/درآخر قبل از اقدام فیزیکی ودست بردن به سلاح سرد دریک لحظه به عاقبت سیاه وشومی که درانتظارشماست فکرکنید//]
  • DE ۱۹:۴۴ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۲
   0 11
   چرا زن جوری رفتار کرده که شک انگیز بوده؟ بقول ظریف باید بهانه رو از دشمن گرفت. مقصر اول زن بوده.
  • IR ۲۰:۳۶ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۲
   5 0
   زن بیچاره
 • IR ۱۷:۵۵ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۲
  6 1
  وحشی گری های افغانها فقط تو ایرانِ جرئت ندارن در کشورهای دیگر دست از پا خطا کنن
 • IR ۱۸:۳۸ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۲
  6 1
  افغان ها تهران رو دست خودشون گرفتن ... به کل تهران تجاوز و قتل میکنن .. بی غیرتها آبروی ایران رو میبرن
 • IR ۱۹:۵۰ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۲
  2 14
  به یادهمسرافغانی افتادم که شوهرش را در داخل دیگ پخته بود
  • IR ۰۷:۱۸ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۳
   0 1
   کاش این کله پوک تو هم در دیگ میپختند!!!!!
 • اشاعه فساد نکنید IR ۰۷:۲۹ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۳
  1 2
  بابا این قدر اشاعه فساد نکنید .... این عکسهای مسخره چیه ... توی این فضای انتخاباتی ... این چه تیتری هست ؟ ... خبرنگاران روانی را اخراج کید !!

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس