قالیباف

محمدباقر قالیباف کاندیدای انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری گفت: شعارم در این دوره «خدمت و پیشرفت »است.

به گزارش مشرق، «محمدباقر قالیباف» نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری عصر امروز (دوشنبه ۲۱ خرداد ماه) در برنامه تلویزیونی صف اول شبکه خبر، اظهار کرد: بلافاصله بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، جنگ تحمیلی اتفاق افتاد که در آن ۸ سال در جبهه بودم. بعد از جنگ در بسیج و برای سازندگی کشور فعالیت کردم و بعد از آن فرمانده هوافضای سپاه بودم. سپس توفیق خدمت در نیروی انتظامی را با حکم رهبری یافتم. سپس شهردار تهران و عضو حقیقی مجمع تشخیص مصلحت نظام شدم. در ادامه به مجلس راه یافتم.

وی بیان کرد: دکترای جغرافیای سیاسی از دانشگاه تربیت مدرس دارم و الان عضو هیئت علمی دانشگاه تهران هستم. هیچ گاه مشغله کاری بنده باعث نشده است که ارتباطات بنده با درس و دانشگاه قطع شود. چندین کتاب تألیف کردم. همین ترم ۱۵ جلسه ترم زمستانی را داشتم و با وجود مشغله کاری، از دانشگاه فاصله نگرفتم.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: مهم‌ترین نکته در جبهه این بود که رزمندگان دلبستگی خاصی به هم داشتند و افراد بر اساس شایسته سالاری در جبهه انتخاب می‌شدند و خودشان از بین خود یکی را انتخاب می‌کردند. در ۲۰ سالگی فرمانده تیپ مستقل امام رضا شدم.

وی ادامه داد: مردم شناخت نسبی نسبت به بنده دارند. در شهرداری تهران ۱۲ سال توفیق خدمت داشتم و تنها کسی که ۱۲ سال مسئولیت شهرداری تهران را داشت، بنده بودم. همواره جزو مدیرانی محسوب می‌شوم که به دنبال تحول بودم.

قالیباف گفت: در نیروی انتظامی هم به دنبال آن بودم که با نیروهای جوان و خلاق و با روحیه تحول گرایی کارها را دنبال کنیم. در کمتر از ۱۴ ماه، سامانه ۱۱۰ در سراسر کشور آغاز شد و عدالت امنیت در کشور برقرار شد و همه افراد به راحتی در سراسر کشور به پلیس دسترسی داشتند.

وی تاکید کرد: امروز یک مدیریت سایبرنتیکی می‌تواند باعث تحول در کشور در حوزه‌های مختلف شود. در مسائل اقتصادی هم باید اینگونه باشد. باید یک مدیریت دقیق و عمیق پیگیری شود و باید منطبق با مردمی سازی، هوشمندسازی و شفاف سازی باشد.

قالیباف ادامه داد: در نیروی انتظامی امنیت را مردمی کردیم. از فناوری استفاده کردیم و همه مردم این فرصت را پیدا کردند تا هر جرم و ناامنی را که می‌دیدند، اطلاع رسانی می‌کردند و ما در کمتر از سه دقیقه حضور می‌یافتیم. همچنین مردم بر کار پلیس نظارت داشتند.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: خود مردم هر اشکالی بود در زمان شهرداری هم اطلاع رسانی می‌کردند. اتوبان امام علی و صدر با پیمان کاران بخش خصوصی انجام شد. مردمی سازی یک حقیقت است. در مجلس هم تاکیدمان آن بود که اقتصاد برای آنکه پویا شود، مردمی باشد.

وی اظهار کرد: شعاری که برای این دوره انتخاب کردم، خدمت و پیشرفت است و فقط یک شعار نیست و سابقه من نشان می‌دهد که هر وعده‌ای را که دادم، پیگیری می‌کنم. مردم در معیشت در زحمت و مشکل هستند و باید این مشکل مرتفع شود.

قالیباف بیان کرد: باید قدرت خرید مردم افزایش یابد. این موضوعات را باید تحت عنوان خدمت و در برنامه‌های فشرده دنبال کنیم تا مردم به آسایش برسند.

وی گفت: پیشرفت زمانی اتفاق می‌افتد که سرمایه گذاری و تولید ثروت رخ دهد. باید ما کیک اقتصاد را بزرگ کنیم تا بتوانیم مشکلات را به طور جدی مرتفع کنیم. نوع برنامه ریزی ما هم باید منطبق بر عدالت باشد.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: محور کارمان برنامه هفتم پیشرفت است که از همکاری‌های بین مجلس یازدهم و دولت شهید رئیسی است.

وی گفت: بر اساس قانون اساسی، تفکیک قوا داریم اما ضرورت وجود دارد که در سطح سران قوا هماهنگی و نشست‌ها وجود داشته باشد و در این سال‌ها هم این نشست‌ها افزایش یافته است. قانون را باید مجلس بنویسد، دولت اجرا کند و سازمان بازرسی و قوه قضائیه هم نظارت کنند. درک متقابل باید بین قوا وجود داشته باشد. باید قوا با هم همدلی و هم افزایی داشته باشند.

قالیباف اظهار کرد: هر مجموعه و سازمان و نهاد و دولتی را نمی‌توان با شعار اداره کرد. کارنامه همه ما مشخص است. وقتی می گویم شعارم پیشرفت و خدمت است، کارنامه خود را هم باید ارائه دهم. نباید فقط شعار دهیم اما درباره کارنامه و عملکرد خود سخن نگوییم.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری بیان کرد: ما سه قوه نداریم، بلکه ۴ قوه داریم و قوه چهارم که دیوان سالاری است بر سایر قوا اثر می‌گذارد و باعث می‌شود که کارها و قوانین به خوبی اجرایی نشود.

قالیباف گفت: در مجلس کار مهمی در تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار انجام شد که گام مهمی برای تحول و شایسته پروری است. باید هنر داشته باشیم و از هنر، علم و تخصص استفاده کنیم. ۸۵ درصد اقتصاد ما دولتی است که اقتصاد دولتی طبیعتاً منافع خودش را دنبال می‌کند که نباید اینگونه باشد.وی ادامه داد: قانون حمایت از گزارشگران فساد از جمله قوانین مهم مجلس یازدهم بود که به تصویب رسید و برای اجرا، ابلاغ شده است. هوشمندسازی مهم‌ترین بخشی است که از دیوان سالاری ناکارآمد جلوگیری می‌کند.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: من هیچ گاه به افرادی که در ستاد انتخاباتی ام کار می‌کنند، وعده نمی‌دهم که فلان پست را به شما می‌دهم، بلکه به آنان قول می‌دهم که اگر رأی بیاورم و موفق شوم، تمام تلاشم را برای حل مشکلات می‌کنم.

وی درباره کابینه احتمالی خود در صورت موفقیت در انتخابات، گفت: حتماً بدون مشورت و خرد جمعی در این زمینه تصمیم نمی‌گیرم. متاسفانه این اتفاق ناگوار برای رئیس جمهور و همراهانش رخ داد و اولویت مان است که در اداره دولت البته دولت به معنای کلان برای مثال بخشدار و دیگر سمت‌ها، حتماً تلاشم این است که شوک به این مجموعه وارد نشود و اگر افرادی شایسته و کارآمد هستند، کار را با آنان پیش می بریم.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری متذکر شد: بنده با شهید رئیسی رفیق بودیم. شهید رئیسی خستگی ناپذیر بود و اخلاص داشت. شهید رئیسی در قامت رئیس جمهور به گونه‌ای عمل کرد که هیچ گاه ارتباطش با مردم قطع نشد. در کارگزار نظام باید به روی مردم باز باشد که این ویژگی را شهید رئیسی در دوران خدمتش در کسوت رئیس جمهور در این سه سال به خوبی داشت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 67
 • در انتظار بررسی: 3
 • غیر قابل انتشار: 21
 • IR ۱۸:۴۸ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۱
  14 95
  خیلی قبولت داریم
  • دختر خاله DE ۱۹:۳۰ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۱
   16 90
   برادران بسیجی خیلی امیدوار و خوشحال نباشید، این دفعه نوبت اصلاح طلبان است ✌️🙏
  • IR ۲۰:۲۹ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۱
   2 3
   1930 برو بگیر بخواب کوچولو
  • DE ۰۰:۵۰ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۲
   12 6
   «خدمت و پیشرفت » !!! اینجور کلی گویی ها یعنی هیچ!
  • IR ۰۵:۴۵ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۲
   1 4
   سردار دکتر
 • IR ۱۸:۵۰ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۱
  8 45
  فقط قالیباف
  • IR ۲۱:۵۸ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۱
   1 8
   باید جلیلی بشه معاون اول
  • علی محمد IR ۰۵:۲۶ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۲
   3 4
   کاش گزینه ی بهتری داشتیم ولی خب در میان این افراد با فاصله بهترینه
 • IR ۱۸:۵۰ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۱
  10 34
  جناب قالیباف فقط ایشون
  • IR ۲۰:۱۱ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۱
   2 18
   موافقم
 • IR ۱۸:۵۱ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۱
  11 46
  خیلی زود سه نفر دیگر به نفع قالیباف کنار برن منظورم هاشمی و جلیلی و زاکانی.اینها سیاستمدار نیستن و رای رو خراب میکنن.اگه حریف پزشکیان بیش از یه نفر باشه پزشکیان پیروز خواهد شد.سه نفری که عرض کردم گول شیطان رو نخورن و خیلی زود کنار برن .
  • IR ۱۹:۳۹ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۱
   7 20
   باید بقیه اصولگراها به نفع قالیباف کنار بکشن
  • IR ۲۱:۴۶ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۱
   2 3
   لطفا از افساد طلبان لولو نسازید.
 • این همه تبعیض !! IR ۱۸:۵۳ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۱
  11 2
  { تورم و فاصله طبقاتی زیاد } ، عامل مهم نارضایتی در هر جامعه ای است و ضمنا اختلاف درامد خودش یک عامل تفاوت قدرت خرید و عامل تشدید تورم است !! ....... برنامه کامل شما رییس جمهور آینده کشور ، برای این مشکل بزرگ ملی چیست ؟‌ <<<<<<<<<< ضمن اخطار به مسنولان کشور : فاصله طبقاتی و تفاوت حقوق در جامعه را کاهش دهید !! ////// وگرنه برای کل کشور گران تمام خواهد شد !! (گرانتر از قبل ) //// .... در هیچ کشوری چنین فاصله درامدی بین { پزشک و پرستار و سایر کادر درمانی } یا بین { مهندس و تکنیسین و کارگر } وجود ندارد !! //// نیاز به اصلاح قوانین یا اجرای بهتر قوانین است !! //// موضوع بسیار جدی است !! .... { تورم و فاصله طبقاتی زیاد } .... عارضه یابی و سرفصل برنامه ها ی اصلاحی شما چیست ؟!! ....... ---------- .... با یک جستجوی ساده در اینترنت میتوانید ببینید که .... حقوق یک پزشک در امریکا حداکثر سه برابر یک پرستار است ... نه مانند ایران سی برابر ، صد برابر یا بالاتر .... اینها نشات گرفته از قوانین ناقص برای پرداخت حقوق و کم کاری رسانه ها است . حل اینها نیازمند قوانین بهتر میباشد .
 • IR ۱۸:۵۵ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۱
  4 35
  اصلح ترین کاندید
  • رمضانعلی محمدیان IR ۰۲:۱۰ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۲
   0 0
   بسم الله.1- کاندید یعنی ابله کاندیدا مترادف لغت فارسی نامزد / داوطلب. فارسی را پاس بداریم بنویسیم نامزد /داوطلب 2- غلط است آوردن اصلح که خود صفت تفضیلی عربی با صفت تفضیلی ترین فارسی
 • IR ۱۸:۵۵ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۱
  2 16
  الحمدالله
 • IR ۱۸:۵۷ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۱
  4 28
  بهترین گزینه
 • IR ۱۸:۵۸ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۱
  24 5
  تو گفتی و ما هم باور کردیم!!!!
 • IR ۱۹:۱۰ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۱
  3 23
  مردم به ایشون اعتماد دارند
 • انقلابی منطقی IR ۱۹:۱۸ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۱
  4 25
  باید به نفع قالیباف اجماع کنند.. مطالبه انقلابی ها باید باشه
 • حذف شرکتهای مافیایی IR ۱۹:۲۶ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۱
  7 0
  مشکل بزرگ و قابل حل اقتصاد کشور و صنعت نفت این است که شرکت ملی نفت و صندوق بازنشستگی نفت به زایشگاه شرکتهای مافیایی تودلی تبدیل شده اند که درامدهای اصلی کشور را کانالیزه کرده و حیف و میل مینمایند !! :::::::: راه حل هم کاملا مشخص است :‌ انحلال شرکتهای مافیایی درون شرکت ملی نفت و صندوق بازنشستگی نفت !! ( در یک کلام : ساده سازی و پاکسازی قاطع شرکت نفت ). :::::: ساده سازی هوشمندانه ، حلال بسیاری از مسایل و راه نجات در زندگی و اقتصاد است !! .... اجازه ندهیم سازمانها و شرکتها پیچیده شوند !! ... پیچک های هرزه ، درخت اقتصاد را تضعیف میکنند ! .... ساده نگه داشتن و ساده سازی هوشمندانه ، راه نجات در زندگی و اقتصاد است !! .... سادگی : راه نجات زندگی ..... سادگی : راه نجات اقتصاد .... سادگی : راه خوشبختی !!
 • US ۱۹:۴۵ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۱
  5 21
  دوره زاکانی در شهرداری را با این مرد بزرگ مقایسه کنید. خدا پشت و پناهت
 • IR ۱۹:۴۹ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۱
  3 17
  فقط قالیباف
 • رضا IR ۱۹:۵۴ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۱
  7 20
  خار چشم رسایی و اسرائیل!
 • IR ۱۹:۵۷ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۱
  3 18
  اصلا زاکانی و هاشمی و جلیلی نباید ستاد انتخابات تشکیل میدادن .اگه بخوان ۴ نفری مقابل پزشکیان بایستن شکست میخورن.فقط یه نفر باید بمونه و رقیب پزشکیان بشه.رای اصولگرایان باید فقط به یه نفر داده بشه و گرنه پزشکیان برنده میشه
  • IR ۰۴:۴۲ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۲
   1 4
   نمیگم ایده الی ولی فعلا بهترین گزینه ای
  • IR ۰۹:۵۱ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۲
   2 0
   یعنی جلیل بازم پوششی ه ؟ ای بابا پس کی این خودش آدم اصلی می شه؟
 • IR ۲۰:۰۰ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۱
  3 34
  هاشمی و جلیلی و زاکانی وارد مناظره تبلیغاتی در تلویزیون نشن و خودشونو مضحکه خاص و عام نکنن و رای قالیباف رو خراب نکنن و به نفع قالیباف کنار برن .این دوئل باید بین قالیباف و پزشکیان باشه و بس
  • ناشناس IR ۲۰:۲۸ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۱
   0 4
   جسارتا شما غلط می کنی یعنی اشتباه می کنی! چون این عزیزان باید باشن تا از لجن پراکنی های احتمالی فسادطلبان جلوگیری بشه
  • IR ۲۰:۳۵ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۱
   32 9
   هیچ کس مثل جلیلی دلسوز مردم نیست
 • IR ۲۰:۰۳ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۱
  2 9
  فقط فک و فامیل پور محمدی بهش رای میدن.یه اصلاح طلب داریم که پزشکیان و ۴ تا اصولگرا.یعنی سه اصولگرا باید کنار برن تا رای ها هدر نره.فقط یه اصولگرا در مقابل پزشکیان باید قرار بگیره
 • بازنشسته IR ۲۰:۰۷ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۱
  9 4
  این همه تبعیض بین بازنشستگان یعنی ناکارامدی قوانین و عدم درک مسنولان و نمایندگان
 • IR ۲۰:۱۵ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۱
  2 24
  بهترین گزینه موجود فعلا همینه
 • US ۲۰:۵۸ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۱
  0 3
  خوش امدید.
 • IR ۲۱:۰۸ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۱
  1 3
  دکتر تو عالی ای ولی تورو خدا ائتلاف کنید که 92 تکرار نشه
 • ناشناس IR ۲۱:۱۰ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۱
  1 4
  قالیباف رئیس جمهور بشه
 • روحی IR ۲۱:۲۶ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۱
  2 6
  جلیلی
 • IR ۲۲:۰۱ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۱
  0 1
  شفافیت آرا رو اجرا کنید
 • IR ۲۲:۰۳ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۱
  0 4
  درود بر مجاهد گمنام
 • IR ۲۲:۰۳ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۱
  1 1
  رای دادن به منزله تایید
 • ... IR ۲۲:۲۳ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۱
  1 22
  به یاد قاسم سلیمانی گفت که قالیباف هم عزیزه هم دکتر رای ما قالیباف برای ساخت ایران
  • سعید IR ۰۹:۱۶ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۲
   4 0
   اینقدر برای مطامع سیاسی نامشروع خود از شهید سلیمانی سوء استفاده نکنید.
  • ... IR ۱۵:۰۸ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۲
   0 0
   روابط ایشون پیش از دوتا مسئول بوده و هست و همیشه شهید از قالیباف حمایت کرده شما غمتون بیشتر از این هست که چرا جلیلی از این تعاریف ندارن
 • .. IR ۲۲:۲۵ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۱
  1 11
  فقط گفت گو بخونید بدور از حواشی بهتر از قالیباف نیست بدور از شعار فقط عمل
 • IR ۲۲:۲۹ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۱
  0 8
  شورای نگهبان اشتباه کرد.فقط قالیباف و پزشکیان رو تایید می‌کرد.الان زاکانی و جلیلی و هاشمی رای قالیباف رو هدر میدن و پزشکیان برنده میشه
  • IR ۰۲:۰۵ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۲
   1 3
   حتی اگر رای اصولگراها بین ۱۰نفر هم پخش بشه باز هم پزشکیان توانایی ریاست جمهوری را نخواهد داشت و به دور دوم کشیده میشد چون اکثریت مردم شرکت نمی‌کنند نهایت مشارکت ۵۰ درصده که اون هم اکثرا اصولگرایان اند، هیچ شکی نکنید دولت بعدی قالیبافه نیاز به این همه هزینه و انتخابات هم نداره
 • IR ۲۲:۳۹ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۱
  14 2
  شما بچه هات رو متحول بکنی کار بزرگی کردی
 • IR ۲۳:۰۲ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۱
  2 11
  قالیباف یک مدیر توانمند اقتصادی واجتماعی هست البته باید درکتبیته اش ازنخبگان مخصوصا آن ۵ تا کاندید دیگه که همه آدمهای توانایی هستند استفاده کنه
 • معمار ایرانی IR ۲۳:۱۸ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۱
  1 6
  انشالله آقای قالیباف این بار برنده بشن لطفا آقای قالیباف به هیچ عنوان کنار نرین بقیه نامزدهای اصولگرا باید کنار برن اگر واقعا آقای زاکانی و جلیلی و قاضی زاده هدف شون خدمت هست نه ریاست باور کنند .آقای قالیباف مدیر و ومدبرتر و شایسته تر است
 • محمد IR ۰۰:۲۰ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۲
  1 3
  با سلام و توفیق ضمن احترام به تمامی کاندیداهای محترم و آرزوی موفقیت هر بزرگواری که لایق تکیه زدن بر مسند خطیر ریاست جمهوری است، جناب آقای قالیباف انصافا در هر سمت و جایگاهی بوده اند با قوت و تحول گرایی خدمت کرده اند. سابقه طولانی مدیریتی ایشان از جوانی تاکنون، سرمایه ای عظیم در اختیار ایشان قرار داده که کاملا قابل رویت و ارزیابی است. هرچند انسان بالاخره ضعف هم دارد و هیچ انسانی کامل نیست اما مجموعه نقاط مثبت ایشان در پست های حساس مدیریتی حقیقتا مبین توانمندی و زکاوت در مدیریت ایشان است. حقا جوانگرایی و تحول در کارنامه ایشان دیده می شود. هرچند در نهایت نظر نهايي با مردم است و آرزوی قلبی همه، انتخاب اصلح در این برهه حساس است.
 • IR ۰۰:۲۴ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۲
  12 4
  فقژ دکتر پزشکیان . در پاکدستی و تقوی و سواد از همه اینها برتره
 • IR ۰۰:۲۹ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۲
  1 0
  آقایون کاندیدایان 😳
 • IR ۰۰:۳۸ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۲
  1 1
  موفق باشی
 • IR ۰۰:۴۱ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۲
  1 3
  رای ما قالیباف
 • DE ۰۰:۵۷ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۲
  0 3
  احسنت
 • مهدی US ۰۱:۴۸ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۲
  1 0
  مشت نمونه خروار است.
 • IR ۰۱:۵۸ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۲
  3 0
  قالیباف راجع به خودش حرف میزنه و پزشکیان مردم ...باید دید کدام می تونه برنده شه اقتدار مهم و کارامدی و ولی نه با منم منم گه با مروم گفتن بلکه با درک درست از موصوعات ...
 • IR ۰۳:۵۷ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۲
  1 4
  بهتره به نفع جلیلی بره کنار
 • IR ۰۵:۰۶ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۲
  8 2
  اقای قالیباف شما مجلس برات کافی بود
 • IR ۰۷:۵۴ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۲
  3 0
  هرکس شده مسئول دنبال قدرت و ثروت بوده است ملت را نادیده گرفته است فقط چند روزی به خاطر رای حرف از حل مشکلا ت زده است به قدرت رسیده تمام .
 • IR ۰۹:۲۴ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۲
  0 0
  برای مردم.
 • مهدی IR ۰۹:۴۵ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۲
  0 1
  آقای قالیباف مدل مدیریتی کرباسچی طور دارد کار می کند اما ...!
 • IR ۱۰:۳۱ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۲
  0 0
  ما در کمتر از سه دقیقه حضور می‌یافتیم. همچنین مردم بر کار پلیس نظارت داشتند بله راست میگه.
 • IR ۱۰:۳۸ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۲
  1 0
  اصلا آقای قالیباف تو خوب خوب فقط یه سوال رو جواب بده چطوری صلاحیت تاجگردون رو تو مجلس تصویب کردن
 • IR ۱۱:۴۰ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۲
  2 0
  تحول اونم وقتی مردم دنبال ادامه ی شهیدرئیسی میگردن؟
 • IR ۱۵:۳۳ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۲
  1 0
  رئیس جمهور ریاست قوه مجریه هست یعنی راس قوه ای که اجرایی هست قالیباف اساس ساخته شده برای کار اجرایی کارنامه کاری اش هم ثابت می کنه که توانایی داره

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس