حجت الاسلام صدیقی

خطیب موقت جمعه تهران گفت: عملیات وعده صادق شاهکار فرزندان امام و انقلاب در سپاه پاسداران بود.

به گزارش مشرق، حجت الاسلام کاظم صدیقی امام جمعه موقت تهران در خطبه‌های نماز جمعه این هفته پایتخت با تسلیت ایام شهادت امام جواد علیه السلام گفت: امام جواد علیه السلام در میان ائمه یک ویژگی‌هایی دارد که امام رضا (ع) فرمودند در اسلام کسی پربرکت‌تر از این مولود برای شیعه نیامده است.


وی افزود: او یکی از آن‌هایی است که خداوند او را نعمت مطلق و خیر محض قرار داده است و هیچ گونه نقص و عیب و ضرر و زیانی از او به احدی وارد نشده است, بلکه مظهر سلام، مومن، مهیمن و جبار است.

امام جمعه تهران با اشاره به ویژگی‌های مومن، تاکید کرد: مومن کسی که وجود او برای دیگران امنیت است. مومن کسی است که ایمان و باور دارد و دل بسته است.

وی‌ادامه داد: مومن کسی است که علاوه بر آرامش قلبی و درونی به دیگران هم امان می‌دهد و کسی از دست او نگران نیست و ضرری از او به کسی نمی‌رسد.

حجت الاسلام صدیقی با اشاره به چهاردهم خرداد سالگرد رحلت امام خمینی (ره)، گفت: چهاردهم خرداد سالروز عروج بت شکنی است که توانست مسیر تاریخ را تغییر داده و شرق و غرب را تحت تاثیر قرار دهد. او حاکمیت دین را در بستر ولایت فقیه محقق کرده و برای بعد از خودش هم ریل گذاری کرد. امام خمینی (ره) توانست بشر را به سوی راه سعادت که همان راه توحید و قرآن و راه فطرت است، متوجه سازد.

وی افزود: امام خمینی (ره) شخصیتی است که دارای ابعاد مختلف و ممتاز است. او نزدیک‌ترین فرد از نظر صفات، خصلت‌ها و ارزش‌ها و راه بلدی به عنوان ولی فقیه، به پیغمبر خدا است. او معصوم نیست اما رنگ عصمت دارد و ما داریم برخی از علمای ما عصمت عملی داشتند و حتی یک گناه در عمرشان ثبت نشده است.

خطیب نماز جمعه تهران با بیان خاطره‌ای اذعان کرد: آیت الله العظمی آقای بهجت در خصوص امام خمینی رحمت الله علیها گفته بود، امام را در موقع رحلت دیده بود که خیلی زیبا شده و خیلی خوشحال است و باید گفت چرا چنین نباشد، زیرا او کسی بود که در تمام عمرش حتی یک کار برای غیر خدا نکرده است.

وی افزود: امام از نظر تقوا به جایی رسیده بود که بوی امام معصوم را می‌داد. میان امام خامنه‌ای نیز شباهتی با معصوم وجود دارد، زیرا پرچم در دست او است.

خطیب نماز جمعه تهران با اشاره به شب زندهداری‌های امام خمینی (ره)، اذعان کرد: امام در دل شب و محراب اشکش زیاد بوده است و خیلی در سحرها ناله وگریه داشته است و برای همین است که او در مقابله با شاه، اسرائیل و آمریکا آنچنان قدرتمند و قرص محکم برخورد می‌کرد. در واقع امام هم شدت برخوردش در اوج بود و هم رحمتش و ویژگی‌های امام ویژگی‌های کم نظیری بود، لذا خدای متعال این ظرفیت انرژی و قدرت و نفس و همت بلند را به او داد که کشور ما را از یوغ سلطنت سراسر فساد بیرون بکشد.

وی‌ادامه داد: امام خمینی (ره) زیر بیرق امام زمان (عج) و ائمه اطهار و پیغمبر خدا نظامی اسلامی را تشکیل داد. او به مردم ایمان داشت و مردم را دوست داشت و معتقد بود که اگر مردم در صحنه باشند دین را نگه می‌دارند و نظام را حفظ می‌کنند و او چقدر تیزبین و آینده نگر بود و قراردادن نظام به نام جمهوری اسلامی از بصیرت‌های الهی امام بود.

حجت الاسلام صدیقی گفت: امام خمینی (ره) علاوه بر اینکه موحد بود و جز خدا کسی را موثر نمی‌دید، بستر تحکیم اسلام و نظام اسلامی را در پیاده کردن احکام خدا با خواست و اراده مردم میسر می‌دانست و در غیر این صورت اگر نظام از مردم جدا شود و اگر مردم را از امام جدا شوند؛ امت و امام به هم بخورد، نه امت می‌ماند و نه امام می‌تواند امامت کند.

وی ادامه داد: متاسفانه در زمان امیرالمومنین، مردم را از او گرفته بودند و احکام اسلامی دستخوش تحریف شد و خلافت پیغمبر به بنی امیه و بنی عباس رسید و چه جنایت‌ها که به اسم اسلام انجام دادند، اما امام صالح و ولی خدا و کارشناس دین و صاحب نظر در احکام اعتقادی و اخلاقی و شرعی و فقهی بود و به عنوان یک مرجع و دین شناس جلو افتاد و مردم از او حمایت کردند.

ندادصدیقی بیان کرد: شما مردم در ۴۴ سال گذشته آنقدر بصیرت داشتید که بمباران تبلیغات دشمن، برای زشت جلوه دادن مسئولین نظام به عنوان یک هدف و راهبرد شما را تحت تاثیر قرار نداد، چون اهل بصیرت هستید.

خطیب نماز جمعه تهران با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در مراسم سالگرد امام خمینی (ره) اظهار کرد: حضرت امام خامنه ای در مرقد امام دو نکته را عنوان کردند که به طور اجمال آن را خدمتتان عرض می‌کنم.

وی‌ادامه داد: امام خمینی (ره) سلطنت را مورد هجمه قرار داد و با استبداد مقابله کرد. او با صهیونیست مقابله کرد و جبهه جنگ را با استثمار و شیطان بزرگ باز کرد و می‌توان گفت، او در هر سه جبهه پیروز است.

حجت الاسلام صدیقی اذعان کرد: امام آمد و گفت که موضوع فلسطین مسئله اول جهان اسلام است و نگاه‌های عربی و ناسیونالیستی را کنار زد. در حالی که ایران شاهنشاهی پایگاه ترویج قدرت صهیونیست‌ها بود، امام آمد و این پایگاه را گرفت و پشت اسرائیل از این پایگاه بسیار مغتنم خالی شد. در نتیجه سفارت اسرائیل در تهران بسته شد و سفارت فلسطین به جای آن قرار گرفت و این پایگاه از پشتیبانی اسرائیل به پشتیبانی برای فلسطین و مسلمانان تبدیل شد.

وی عنوان کرد: امام خمینی (ره) نماد روز قدس را که در آخرین جمعه ماه رمضان است را به عنوان ابتکار مطرح کردند که برای حمایت از آرمان فلسطین بود.

حجت الاسلام صدیقی با اشاره به روز قدس امسال گفت: همانطور که مقام معظم رهبری در خصوص روز قدس امسال وعده داده بودند، در روز قدس امسال و در کشورهای غیر اسلامی هم علیه اسرائیل قیام صورت گرفت. در واقع روز قدس را امام شروع کردند و امروز امام خامنه‌ای ما این راه را ادامه می‌دهند.

وی تاکید کرد: این حرکت حساب شده روز قدس به عنوان مویدی از جانب خدا قرار گرفته این وضعیت برای اسراییل به وجود آمده است که می‌توان گفت بدترین و شرایط دوران خود را طی می‌کند و در حال زوال و آب شدن است.

وی اذعان کرد: در عملیات طوفان الاقصی شاهد بودیم کارهایی که خداوند با دست یک گروه اقل از جبهه مقاومت انجام داد که معجزه آسا بود زیرا حمله طوفان الاقصی چند کار مهم را در صحنه بین الملل انجام داد که باید گفت یکی اینکه در زمان مناسب قرار گرفت و اگر این ضربه کاری زده نمی‌شد، صهیونیست‌ها، آمریکا و اروپا بر اساس یک نقشه بین‌المللی بنای عادی‌سازی ارتباط با کشورهای منطقه و اسلامی را داشتند تا استعمار و استثمارشان را ریشه‌دار کنند اما مقاومت چنان هوشیار بار آمده که این عادی‌سازی‌ها به کلی از صفحه نابود شد و دیگر هم احیا نخواهد شد.

خطیب نماز جمعه تهران در تشریح آثار عملیات طوفان الاقصی، ادامه داد: برکت و رمز دوم عملیات طوفان الاقصی این بود که آن ضربه غیر قابل جبرانی بود که بر پیکره جریان لیبرال دموکراسی غرب و فرزند نامشروع اش صهیونیست وارد آمد. این‌ها ارتش خود را یکی از قوی‌ترین ارتش‌های دنیا به حساب می‌آوردند و فکر نمی‌کردند این‌طور غافلگیر شوند زیرا بعد از طوفان و رقص‌ها هم به هیچکس اهداف خود نرسیدند.

وی افزود: این همه عصبیت، بیمار کشی، کودک کشی و ویرانی همه دیوانگی و سرگیجه صهیونیست‌ها است و در نمونه‌هایی از سخنان تحلیلگران داخل اسرائیل و آمریکایی آمده است که صهیونیست‌ها در حال آب شدن و از بین رفتن هستند.

امام جمعه تهران با اشاره به عملیات وعده صادق سپاه، گفت: همچنین عملیات وعده صادق که شاهکار فرزندان امام و انقلاب و پاسداران غیور بود. از حرکتی بازدارنده و تدافعی به حرکتی بازدارنده تهاجمی بود که در یک هجمه بی‌امان از موشک‌های نقطه
زن و پهپادها، پایگاه صهیونیست‌ها را در هم کوبیدند به گونه‌ای که نفس آنها در نیامد و جرات حرکتی را نداشتند.

حجت الاسلام صدیقی با اشاره به شهادت رئیس جمهور فقید اظهار کرد: در خصوصچه رئیس جمهور از دست رفته، آیت الله رئیسی باید بگویم که در سخنان حضرت آقا دیدم که ایشان چه امتیاز به آقای رئیسی دادند که سابقه ندارد در خصوص کسی این گونه سخن بگویند. امام خامنه ای اینگونه در خصوص رئیس جمهور عزیز مردمی و کارآمد و دلبر و مظلوم و پرکار مطالبی را بیان فرمودند که واقعاً هر کدامشان یک قاعده و قانون است و درسی است برای مسئولان و نعمتی است که مردم باید به آن توجه کنند.

وی تاکید کرد: رئیس جمهور مرد کار، عمل، خدمت و صفا بود و شب و روز نمی‌شناخت و در خدمتگزاری به کشور یک نصاب تازه‌ای را به وجود آورد. البته ما قبلاً هم شخصیت‌های خدمتگزار داشتیم اما نه در این حد و نه با این حجم و نه با این کیفیت صداقت و پرکاری زیرا او در نشناختن شب و روز نصاب جدیدی را آقای رئیسی رحمت الله علیه در باب خدمتگزاری به ملت ایجاد کردند و این درسی است که رئیس جمهور بعدی باید با آن توجه داشته و همه از او توقع داشته باشند.

وی با اشاره به سفرهای خارجی رئیس جمهور شهید بیان کرد: شهید آیت الله رئیسی در مسائل خارجی از فرصت‌ها به بهترین وجه استفاده کرد و در این همه تحرک و سفر خارجی آثار ارزشمند و با برکتی برای کشور به وجود آورد که هم برای امروز و هم برای فردای کشور ایران، خواهد بود.

وی ادامه داد: اگر رئیس جمهور در معنویت، بصیرت، فداکاری، عشق و خدمت به مردم سنگ تمام گذاشت و اگر هم‌تراز نظام ولایی بود، مردم هم در قدردانی و تشییع او هیچ کم نگذاشتند و حماسه آفریدند.

امام جمعه تهران ادامه داد: برخورد با مصیبت دو نوع است. یک دسته افرادی هستند که زانو بغل می‌گیرند، غصه می‌خورند و دستشان به کار نمی‌رود ولی ملت ما ملت رشیدی است که مولایشان حضرت سیدالشهدا است و همانطور که سردار سلیمانی گفتند که ملت ما ملت اباعبدالله حسین (ع) و ملت شهادت است، در همه شهرها برای آیت الله رئیسی مجالس ترحیم، حرکت و پویایی و محبت برپا داشتند. باید گفت حماسه شما مردم مکمل حماسه خدمت الله رئیسی بود که مانند استادش شهید بهشتی بود.
شهید بهشتی که خونش انقلاب را زنده کرد و خون آیت الله رئیسی کمتر از خدمات این دوره کوتاهش نبود زیرا هم حیاتش و هم مماتش برای ما خیر بود.

وی اذعان کرد: دنیا بداند مردم ایران زنده و ایستاده است و به مسئولینشان علاقمند است. از طرفی آیت الله رئیسی با امام خامنه‌ای بیعت کرده بود و سر بیعتش با او تا آخر که شربت شهادت را نوشید، ایستاده بود.

وی با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری پیش رو گفت: توصیه‌ای که حضرت آقا در خصوص انتخابات دارند این است که ملت ایران برای آنکه بتواند در معادلات پیچیده بین المللی منافع خود را حفظ کند و عمق راهبردی خود را تثبیت کند و ظرفیت‌ها و استعدادهای طبیعی و انسانی خود را به مرحله بروز و ظهور برساند و کام مردم را شیرین کند و همچنین بتواند رخنه‌ها و حفره‌های فرهنگی و اقتصادی را پر کند احتیاج دارد به رئیس جمهور فعال پرکار آگاه و از همه مهمتر معتقد به مبانی انقلاب نیاز دارد.

وی افزود: اگر قرار باشد کسی بیاید که استاندارها و وزرا و طرح‌ها را عوض کند این خسارت برای مردم است لذا مردم باید کسی را انتخاب کنند که راه رئیسی را ادامه دهد و باید رئیس جمهور در مسیر ولایت، در کنار مردم و در خدمت مردم باشد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 72
 • در انتظار بررسی: 11
 • غیر قابل انتشار: 36
 • IR ۱۴:۴۸ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۸
  50 1
  ر.خیلج فارسیان نگاه کن چه پیشرفتی کردن چون دزد باید توبیخ بشه هر مقامی
  • DE ۲۱:۲۱ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۸
   26 0
   شیخ، اعتمادی به حرفات ندارم.
  • DE ۲۱:۲۳ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۸
   22 0
   وقتی سرمربی یه تیم، مثلا فوتبال، نتایج بدی میگیره، قبل از اینکه اخراج شه، خودش استعفا میده میره.
  • DE ۲۱:۲۴ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۸
   6 0
   عادل
 • IR ۱۵:۱۷ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۸
  7 34
  حاج آقا درست میگید
 • IR ۱۵:۲۳ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۸
  6 34
  کاملا درست می فرمایید
 • DE ۱۵:۲۴ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۸
  18 1
  🤣
 • صادق US ۱۵:۲۹ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۸
  55 2
  حیا کنید...
  • IR ۰۱:۰۳ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۹
   5 0
   هر کاری دلت میخواد بکن
 • صنعتگر IR ۱۵:۲۹ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۸
  51 4
  آقای صدیقی صداقت در عمل ثابت میشود
 • IR ۱۵:۳۶ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۸
  43 4
  کاش حرف و عملمان یکی بود
 • IR ۱۵:۵۶ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۸
  38 2
  ذوب در مردم شود پس ؟؟؟
 • IR ۱۶:۰۹ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۸
  16 3
  همه به ارشاد نیازمندند
 • IR ۱۶:۳۹ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۸
  34 4
  خدایا ! همه ما رو به راه راست هدایت کن.
 • IR ۱۶:۳۹ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۸
  15 0
  آقای صدیقی!
 • IR ۱۶:۴۱ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۸
  12 0
  حاشا و کذا !!
 • IR ۱۶:۴۱ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۸
  28 2
  خجالت بکش !
 • IR ۱۶:۴۲ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۸
  38 1
  عجت رویی داری !
 • IR ۱۶:۴۳ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۸
  6 4
  سربازان و پیروان خمینی کبیر و خامنه ای عزیز پیروزمندان عالم خاهند بود
 • IR ۱۶:۵۰ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۸
  30 1
  کم بدبختی داریم باید این حرفا رو هم تحمل کنیم
 • IR ۱۶:۵۵ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۸
  11 1
  پس بیایید یکی رو خودتون به عنوان رئیس جمهور انتخاب کنید.چه نیازی به انتخابات هست
 • IR ۱۷:۰۱ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۸
  29 1
  حاج اقا بهترنیست کناره گیری کنی ؟ با دیدن ملت نگران میشن!!!
  • IR ۲۱:۱۳ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۸
   22 2
   استراحت کنند برای مردم عزیز هم خیلی بهتره والله
  • IR ۱۱:۲۶ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۹
   3 0
   چطوری پشت سرش نماز خواندن
 • یه مشرقی IR ۱۷:۲۶ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۸
  1 19
  خدا سلامتت کنه حاجی هر موقع سخنرانی یه مصاحبه‌ت و نگاه میکنم حالم خوب میشه
  • IR ۲۱:۳۱ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۸
   23 1
   باید بگم خیلی بدبختی
  • هم‌میهن US ۱۸:۱۹ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۹
   4 0
   آنکس که نداند و نداند که نداند در جهل مرکب ابد دهر بماند .
 • IR ۱۷:۳۴ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۸
  4 1
  آیا مگر اول کلا ادعا نشد ماجرا از بیخ دروغ است
 • ایرانی US ۱۷:۳۶ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۸
  31 1
  نمی دانم ایشان چرا این روز ها سعی می کنه در همه موضوعات دخالت کنه؟
 • علی IR ۱۸:۱۶ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۸
  2 7
  بسمه تعالی بله حاج آقا صحیح میفرمائید ..
 • DE ۱۸:۱۸ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۸
  14 1
  از عوالم دیگه چه خبر؟ از این چیزا که بلدی تعریف کن.
 • هموطن RO ۱۸:۲۶ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۸
  17 0
  بر درِ مِی‌خانه‌ی عشق، ای مَلَک، تسبیح گوی کـ‌اَندر آن‌جا، طینَتِ آدم مُخَمَّر می‌کنند صبح‌دَم، از عرش می‌آمد خروشی، عقل گفت قُدسیان، گویی که شعرِ حافظ از بَر می‌کنند
 • ب IR ۱۸:۳۴ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۸
  13 1
  صحیح گفتی ، مومن باید هم امین باشد و هم امان، اما این را باید از عامل آن شنید نه از شما
 • ایرانی IR ۱۸:۳۹ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۸
  35 1
  آوردن آقای صدیقی به نماز جمعه قبل از روشن شدن مسئله ازگل، سلب اعتماد مردم و بدبینی به روحانیت و نظام است
  • حاجی از سه راه جوبشور قم IR ۰۵:۲۹ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۹
   4 0
   یه عده ای دارن خودزنی میکنن
 • محمد IR ۱۸:۴۰ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۸
  2 8
  سطح کیفی نمازجمعه خیلی بالا رفته.
 • ناشناس IR ۱۸:۴۴ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۸
  0 4
  خدا روح آن شهید عزیز، مظلوم، مهربان، باصفا، صمیمی و دلسوز را شاد کند انسانی شریف و مومن و مشفقی بودند
 • IR ۱۸:۴۸ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۸
  28 1
  از ماست که بر ماست غیر از این اتفاق می افتاد جای تعجب داشت
 • IR ۱۸:۴۹ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۸
  4 0
  باید نگاه انقلابی به همه ی بخشهای اجرایی و قانونگذاری هم تسری یابد
 • US ۱۸:۵۷ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۸
  0 8
  دنیا بداند مردم ایران زنده و ایستاده است و به مسئولینشان علاقمند است
 • IR ۱۹:۰۶ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۸
  9 0
  خب به من بگو چه خبر؟!
 • IR ۱۹:۱۹ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۸
  0 4
  باید پیش رفت
 • IR ۱۹:۲۷ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۸
  0 4
  درود بر سربازان انقلاب اسلامی
 • IR ۱۹:۲۸ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۸
  0 8
  درود بر شما
 • IR ۲۰:۰۲ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۸
  4 1
  هر جا ایمان همراه علم شد موفقیت تضمین شد
 • علی ولی خداست عبا دالله IR ۲۰:۲۴ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۸
  2 1
  امام جمعه
 • IR ۲۰:۳۶ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۸
  8 0
  بازی با کلمات
 • علی ولی خداست IR ۲۰:۴۷ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۸
  1 3
  دشمن خدا و دین خدا در نهایت در مقابل اهل ایمان شکست خواهد خورد
 • IR ۲۰:۴۷ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۸
  9 1
  ده میلیون می‌خورند ۷۵ میلیون تماشای می کنند.
 • ساسان IR ۲۰:۵۶ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۸
  3 0
  چجوری
 • IR ۲۱:۵۹ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۸
  3 0
  خوب چیزیه
 • فدایی IR ۲۲:۰۴ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۸
  0 3
  سلام خسته نباشی
 • محمد IR ۲۲:۲۳ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۸
  8 1
  سلام علیکم انتشار دیدگاه خوانندگان محترم در این سایت مشکلی را حل نمی‌کند ، لطفاً این نظر آن را برای مسئولین ستاد برگزاری نماز جمعه تهران بفرستید چه اصراری دارید مرحوم امامی کاشانی و اردبیلی و یزدی و جنتی و موحدی کرمانی کجا صدیقی و ابوترابی کجا ؟!
 • حامد IR ۲۲:۵۶ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۸
  3 0
  درست نیست
 • IR ۲۳:۰۹ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۸
  1 1
  اتفاقاً چنین حرفی می زنید حاج آقا.
 • IR ۲۳:۲۸ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۸
  0 0
  سلام یکی از امور متداول و مورد استناد
 • علی IR ۰۰:۲۳ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۹
  5 0
  سعدیا گرچه تو سخندان و مصالح گویی
 • علی IR ۰۰:۲۴ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۹
  8 0
  سعدیا گرچه تو سخندان و مصالح گویی به عمل کار برآید به سخندانی نیست *به سخنرانی هم نیست*
 • IR ۰۰:۳۳ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۹
  15 0
  يكي از دلايل عدم شركت مردم در انتخابات، اين است كه از نحوه مديريت ناراضي هستند
 • هموطن RO ۰۲:۴۷ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۹
  11 0
  به هر کسی که مسئول انشار نظریات است آیا غزلی که از خوجه شمس‌الدین محمد حافظ شیرازی که از افتخارات ایرانیان است که ارسال کردم غیر قابل انتشار است که منتشر نکردید.
 • ایرانی IR ۰۳:۱۹ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۹
  5 0
  چه بدبختیم ما
 • US ۰۶:۱۱ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۹
  4 0
  خدا خودش یار و یاور ما باشه
 • IR ۰۷:۳۳ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۹
  2 1
  اللهم عجل لولیک الفرج
 • IR ۰۸:۰۳ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۹
  0 3
  وعده ی صادق بارقه ای کوچک از توان سربازان جبهه ی اسلام بود
 • IR ۰۹:۳۷ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۹
  0 4
  ظهور نزدیک است
  • IR ۱۱:۴۳ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۹
   1 2
   اول باید دجال بیاید و ۴۰ سال خکومت کند بعد حضرت مسیح د فلسطین دجال را بکشد بعد امام ظهور خواهد کرد
 • تهرانی ری IR ۰۹:۵۲ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۹
  21 0
  اگر صداقت داشتید با استعفای خود بزرگترین خدمت را به نظام رهبری می کردید
 • IR ۱۱:۴۸ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۹
  0 0
  به تمام قواعلی الخصوص قوه قضائیه،نهادهای اطلاعاتی وامنیتی...نه مردم ونه کسی را(دستگیر،دادگاهی نکنید)-چون سالها تمام مشکلات کشورتوسط دشمان بصورت سایتها،شرکتهاو افرادباسواستفاده،دسیسه وتسلط به انواع فضای مجازی،اطلاعات واقدامات،افراد ومردم... رابه جان هم انداختندوانواع خرابکاری،اغتشاش،فساد،قاچاق،غارت،تجاوز،سرقت،قتل...ایجادکردند
 • جمشید IR ۱۲:۱۲ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۹
  1 0
  عجب
 • IR ۱۳:۴۷ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۹
  13 0
  حاج آقا این حرف ها خریدار ندارند یک مقدار راههائیکه خودت بلدی یاد مردم بده
 • US ۱۵:۴۸ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۹
  13 0
  طوفان الاقصی کار ما نبود جعل کردند امضا و اثر انگشت ما رو بعد بنام ما طوفان بپا کردند
 • محمد IR ۱۷:۲۰ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۹
  15 0
  سلام خیلی بی شعوری مشرق مگه من چی گفته بودم که منتشر نکردی. گمشو دیگه نمیخونمت. برو ببین چی گفته بودم.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس