سردار قاآنی: جبهه مقاومت امروز صاحب تصمیم و تشخیص است

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران گفت: امروز مقاومت در سراسر منطقه هرکدام ساختار مستقل و مناسب خود را دارند و مرحله به مرحله رشد کرده‌اند و امروز تمام ارکان جبهه مقاومت در مسیر حق علیه باطل هستند.

به گزارش مشرق، سردار سرتیپ پاسدار اسماعیل قاآنی ‌در دیدار با خانواده ‌سردار وجیه‌الله مرادی‌ از پیشکسوتان فقید دفاع مقدس در بابلسر با بیان اینکه ‌"نیروی مقاومت اکنون در سطح منطقه صاحب تصمیم و تشخیص است."، اظهار داشت: امروز مقاومت در سراسر منطقه هرکدام ساختار مستقل و مناسب خود را دارند و مرحله به مرحله رشد کرده‌اند و امروز تمام ارکان جبهه مقاومت در مسیر حق علیه باطل هستند.

وی به نقش سردار وجیه‌الله مرادی‌ از پیشکسوتان فقید دفاع مقدس ‌در پرورش نیروهای مقاومت اشاره کرد و افزود: ‌سردار مرادی جزو انسان‌های ارزشمند، خدمتگزار و بی‌نام‌ونشان بود و حدود ۳۵ سال پیش مسئولیت سنگینی را در جبهه‌های جنگ داشت، منتهی خیلی از افراد حتی خانواده‌اش هم نمی‌دانند که ایشان یک مسئول مؤثر در جنگ بوده است.

فرمانده نیروی قدس سپاه با ابراز اینکه سردار مرادی در دوره دفاع از حرم جزو جلودارها بود، تصریح کرد: سردار مرادی جزو جایگاه‌هایی بود که در پرورش نیروهای مقاومت نقش مؤثری داشت.

فرمانده جبهه مقاومت، همرزم سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، از فرماندهان دوران دفاع مقدس و نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، جانشین یگان نیروهای مخصوص امام علی(ع)، از فرماندهان عالی‌رتبه مبارزه با تروریست و فرمانده دژبان کل سپاه پاسداران از سوابق سردار مرادی است.

سردار وجیه‌الله مرادی اهل روستای کرفون از توابع بخش بهنمیر شهرستان بابلسر از فرماندهان نیروی قدس سپاه و هم‌رزم و مشاور شهید سلیمانی بود.

وی که از رزمندگان دوران دفاع مقدس به شمار می‌رفت سال‌ها در میادین جنگی خارج از مرز افتخار آفرینی کرد و به‌ علت بیماری دار فانی را وداع گفت.

مراسم تشییع پیکر سردار سردار وجیه‌الله مرادی روز یک‌شنبه ۱۳ خرداد ماه برگزار شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس