شهید جمهور، مردمی، پاک دست و فساد ستیز بود

مراسم هفتمین روز درگذشت شهید آیت الله رئیسی و همراهانش، امشب بعد از نماز مغرب و عشاء در حرم مطهر علی بن حمزه علیه السلام برگزار شد.

به گزارش مشرق، بهادری جهرمی سخنگوی هیات دولت در مراسم بزرگداشت شهادت آیت الله رئیسی و همراهان شهیدش در شیراز، اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های شهید رئیسی در کنار مردم و برای مردم بودن بود و در ۳۰ سال جایگاه حاکمیتی که داشت مردم او را به چهره مسئول نمی‌دیدند و نگاهشان به آیت الله رئیسی نگاه مردمی بودن بود.

او با بیان اینکه شهید جمهور همواره به مسائل با محوریت مردم نگاه می‌کرد، افزود: این شهید عزیز فقط در مردم به دنبال کلید حل مسائل می‌گشت، چون به مردم ایمان و باور داشت مانند ایمان و باوری که امام به مردم داشت و توانست در جنگ پیروز شود.

بهادری جهرمی گفت: اعتماد، اتکا و باور آیت الله رئیسی به مردم، راهی بود که او دنبال می‌کرد و در تشییع میلیونی که مردم به پاس قدر دانی از زحمات شهید جمهور و همراهانش انجام دادند از رئیس جمهور آینده این موضوع را به نوعی مطالبه کردند.

سخنگوی هیات دولت با بیان اینکه یکی از ویژگی‌های شهید جمهور، فساد ستیزی و پاکدستی بود، افزود: آقای رئیسی در شدیدترین و جدی‌ترین بحث‌های سیاسی رعایت حد اعلای اخلاق را نگه داشت و در همه دوران خدمتش ذره‌ای غبار یا لکه‌ای از فساد در زندگیش مشاهده نشد.

بالگرد حامل شهید آیت الله سید ابراهیم رئیسی، هشتمین رئیس جمهوری اسلامی ایران، یکشنبه ۳۰ اردیبهشت در مسیر بازگشت از مراسم افتتاح سد قیز قلعه‌سی در منطقه ورزقان استان آذربایجان شرقی دچار سانحه هوایی شد و رئیس جمهور و تنی چند از مسئولان در این حادثه به شهادت رسیدند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس