نکونام: می‌توانستیم بیش از یک گل به گل‌گهر بزنیم

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: در ضدحملات می‌توانستیم گل‌های دیگری هم بزنیم، اما سه امتیاز را می‌خواستیم که گرفتیم.

به گزارش مشرق، جواد نکونام در نشست خبری بعد از بازی استقلال مقابل گل‌گهر سیرجان در هفته بیست‌ونهم لیگ برتر، اظهار داشت: با توجه به شرایط جدول می‌دانستیم باید چطور بازی کنیم. گل‌گهر یک تیم خوب و سازمان‌دهی یافته است و به خاطر همین اگر بازی‌های این تیم را نگاه کنید خیلی کم موقعیت در فاز حمله و دفاع است. سعی کردیم در ۲۰ دقیقه اول پرفشار بازی کنیم و به نظرم تیم ما خوب بازی کرد و در ضربات آخر دقت لازم برای گل زدن را نداشتیم. خدا را شکر در دقیقه ۴۴ توانستیم گل بزنیم و بازی را در نیمه نخست یک بر صفر تمام کنیم. با تعویض‌های تیم حریف سعی کردیم تغییر تاکتیک بدهیم و دو تعویض انجام دادیم. در نیمه دوم گل‌گهر می‌دانست فقط باید بیایند و ببرند. بازی هم از لحاظ جدولی برای آنها اهمیت خاصی نداشت و اتفاقی برای‌شان نمی‌افتاد و برای همین خیلی ریلکس و راحت می‌توانستند فوتبال خود را بازی کنند. ما در ضدحملات می‌توانستیم گل‌های دیگری هم بزنیم، اما سه امتیاز را می‌خواستیم که گرفتیم.

حضور هواداران نشان می‌دهد کارمان را درست انجام دادیم
وی در مورد امید استقلال برای کسب عنوان قهرمانی گفت: تا لحظه‌ای که اینجا هستم برای استقلال می‌جنگم. اگر روز اول به شما می‌گفتم این تیم قرار است تا روز آخر برای قهرمانی بجنگد، همه شاید در دل‌شان به این موضوع می‌خندیدند. مربیان بزرگ لیگ اعلام کردند این تیم نمی‌تواند مدعی باشد، اما بازیکنان و هواداران نشان دادند چقدر شهامت و بزرگی دارند و توانستند کار بزرگی را انجام بدهند. دوست دارم در خصوص یک نکته‌ای صحبت کنم و آن هواداران‌مان است. وقتی امروز ۷۰ هزار نفر به ورزشگاه می‌آیند و آن جو را برای ما درست می‌کند، نشان می‌دهد کارمان را درست انجام دادیم. هوادار فوتبال را می‌فهمد و متوجه می‌شود و می‌داند چه کسی زحمت می‌کشد و برای تیم کار انجام می‌دهد. ما امروز دوست داشتیم بازی را ببریم و تمرکزمان روی برد بود و خدا را شکر شرمنده نشدیم. تا روز آخر نیز ادامه می‌دهیم و هر چه آن بالا خدا بخواهد برای ما رقم می‌خورد. اینکه از روز اول بخواهم این حرف‌ها را بزنم یک چیزی پیش خودم است، ولی همه چیز دست خداست. آن بالا خدایی وجود دارد و همه چیز را می‌بیند. ما تلاش‌مان را می‌کنیم و هر چه قسمت‌مان باشد به آن دست پیدا می‌کنیم.

اگر من نمی‌ایستادم استقلال را می‌خوردند!
نکونام در پاسخ به این پرسش که آیا اشتباهی بوده است که در طول فصل مرتکب شده باشد، گفت: نه، چون اگر من نمی‌ایستادم استقلال را می‌خوردند! من ایستادم. اگر شرایط عادی بود و یک کسی بود (سرمربی استقلال با مکث تلاش کرد کلمه‌ای بگوید) قطعاً ول می‌کردم و می‌رفتم، اما وقتی چیزهایی را می‌بینم، من بچگی خودم را یادم می‌آید که اینجا گریه می‌کردم و چقدر برای تیم در اینجا، امجدیه و پای رادیو و تلویزیون نشستم و گریه کردم. با این اوصاف بگذارم هر کاری دوست دارند برای استقلال بکنند و مثل زمین خاکی اداره‌اش بکنند؟! دارید تیم‌ها و بازیکنان را می‌بینید. تیم‌های دیگر با سه چهار بازیکن کامل می‌شوند، اما تیم من را ببینید. ما باید چند بازیکن بگیریم و آیا اصلاً می‌توانیم بگیریم؟! چند بازیکن اصلاً هست که بگیریم. هیچ کار اشتباهی به نظرم نکردم و کار درستم این بود که پای تیم و هواداران که به پای من ایستادند، ایستادم و تا روز آخر برای آنها جنگیدم. اگر تیم‌های دیگر جای ما بودند و از چهارم و پنجم، دوم شده بودند اتفاقات خوبی افتاده بود. ما تا هفته قبل که نیاورده بودند ما را پایین در صدر جدول بودیم. باعث افتخار من و همکارانم است که هواداران امروز سنگ تمام گذاشتند. تا روزی که اینجا هستم برای نام استقلال می‌جنگم و جلوی هر کسی که بخواهد به استقلال ضربه بزند نیز می‌ایستم و هیچ چیزی نیز برای من از استقلال مهمتر نیست. این هواداران را می‌بینم به خاطر آنها بغض می‌کنم، چون زندگی‌شان را گذاشتند و خودم نیز اینگونه بودم و این حالت را داشتم و تجربه کردم. تا روزی که باشم می‌جنگم و روزی که نباشم نیز خداحافظ و برای استقلال آرزوی موفقیت می‌کنم و هیچ موقع نیز برای استقلال نه حاشیه درست کردم و نه حاشیه درست خواهم کرد. دنبال این نیستم که بروم و پشتم را هم نگاه نکنم و تا روزی که باشم وظیفه خود را انجام می‌دهم و در نبودم نیز بهترین‌ها را برای استقلال می‌خواهم، چون عشقم است.

وی راجع به مصدومیت حسینی گفت: در نیمه نخست حسینی به تیرک دروازه خورد و توپ دوم نیز مثل اینکه گفتند مچش پیچید و داشتیم تعویضش می‌کردیم. توپ دوم را اصلاً متوجه نشدم و توپ اول هم به تیرک خورد که خدا را شکر چیزی نبود. در حال حاضر نیز روی مچش یخ گذاشته است تا ببینیم تا فردا چه اتفاقی می‌افتد.

آخرین وضعیت مصدومیت بابایی
نکونام در مورد شرایط پیمان بابایی که در دقیقه ۵۹ تعویض شد، تصریح کرد: او به من گفت بازیکن حریف از پشت هُلم داده و زانویم زیر بدنم ماند. بابایی نمی‌توانست بازی کند و روی پایش یخ گذاشت. باید ببینیم پیمان تا فردا چه شرایطی خواهد داشت.

هفته آخر باید ۲ جام در ۲ ورزشگاه باشد
سرمربی تیم فوتبال استقلال درباره محل برگزاری دیدار این تیم با پیکان در هفته سی‌ام لیگ برتر خاطرنشان کرد: اگر من چیزی بگویم، می‌گویند چرا گفتی. اتفاق ایده‌آل برای من و همه این است که در ورزشگاهی بازی کنیم که تماشاگر داشته باشد و باید دو جام در دو ورزشگاه باشد.

پیکان در هفته آخر باشرف بازی می‌کند
نکونام با اشاره به رقبای پرسپولیس و استقلال در هفته پایانی لیگ بیست‌وسوم گفت: مس رفسنجان تیمی فوق‌العاده است و از روزی که دوست من محرم نویدکیا به این تیم آمده، فوق‌العاده کار کرده است. پیکان هم تیمی خوب و قابل احترام است و خیال‌شان راحت باشد که این تیم باشرف بازی می‌کند! در دو ورزشگاه باید شرایط یکسانی وجود داشته باشد تا هر تیمی لیاقت دارد، به موفقیت برسد.

دیگر زمان شعبان بی‌مخ‌ها گذشته است
وی در پاسخ به این پرسش که وقتی گفته بود استقلال را از صدر جدول پایین آورده‌اند، چه منظوری داشت، بیان کرد: دیدارهای هفته گذشته را همه دیدند. دو مسابقه برگزار و همه چیز مشخص شد. شنیدم (در دیدار پرسپولیس - استقلال خوزستان) تهدید کرده‌اند که اگر اتفاق افتاده باشد، بهتر است فوتبال بازی نکنیم. دیگر زمان شعبان بی‌مخ‌ها گذشته و بهتر است دوربین‌ها بررسی شود تا ببینیم این اتفاق افتاده است یا خیر.

دیگر کسی از شرافت و مردانگی حرف نمی‌زند
سرمربی تیم فوتبال استقلال در ادامه اظهارات خود پیرامون هفته بیست‌وهشتم عنوان کرد: دیدید استقلال خوزستان با چه اتفاقی روبه‌رو شد؛ بازی استقلال را هم دیدید. این چیزی بود که گفتم تیم‌ها را جابه‌جا کردند. ۹ هفته تا پایان لیگ گفتم اگر بتوانند تیم ما را پایین بیاورند، همه چیز خوب می‌شود و دیگر کسی از شرافت و مردانگی حرف نمی‌زند. فوتبال ادامه دارد و ما در این فوتبال هستیم. با صحبت کردن من نمی‌توان کار خاصی انجام داد و باید برای آینده تیم بجنگیم.

فصل‌های دیگر را با امسال مقایسه نکنید
نکونام در واکنش به خبرنگاری که گفت قهرمان لیگ در ۲۲ دوره گذشته دو بار در هفته آخر تعیین شده است، اظهار داشت: فصل‌های دیگر را با امسال مقایسه نکنید. امسال همین سیرجان را بردم، اما دیدید آن تیم (پرسپولیس) چگونه و با چه گلی (مقابل گل‌گهر) پیروز شده است. در آن تیم، گل‌ها را زدند و هیچ اتفاقی نیفتاد تا به اینجا رسید. مگر قهرمان لیگ با چند امتیاز اختلاف مشخص می‌شود؟ اگر تیمی با ۱۲ امتیاز اختلاف به قهرمانی برسد، به افتخار این تیم می‌ایستم.

وی با بیان اینکه استقلالی‌ها در این فصل با همه جنگیدند، تصریح کرد: باید با چیزهای عجیب دیگری مبارزه کنیم که در اختیار ما نیست. به افتخار هواداران و تیمم می‌ایستم که همه کار کردند و برنده و قهرمان واقعی لیگ هستند. ما قهرمان واقعی و فوتبالی هستیم و در این مسئله شک نکنید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 58
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 7
 • آسمان آبی دوستاره IR ۰۱:۰۰ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۹
  19 42
  آقای نکونام عزیز توواستقلال قهرمان واقعی لیگ هستید
  • علی IR ۰۵:۰۷ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۹
   18 29
   اقای نکو نام حرف دل میلیون ها طرفدار استقلال را می زند.امثال نکونامها و مجیدی ها شناسنامه تیم محبوب و محجوب و مردمی استقلال هستند.هر تیمی که هفته آینده قهرمان شد مبارکش باشد.
  • خون قرمز IR ۰۶:۴۴ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۹
   30 9
   شما به این حرفها دل خوش کن. اصلا شما قهرمان لالیگا هستید.
  • IR ۰۸:۲۹ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۹
   7 5
   زپلشک! دوکلمه هم ازمادرعروس!!!خخخخخخخخخخخخخ
  • DE ۰۸:۲۹ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۹
   9 4
   همه‌ش فرافکنی همش همش سیس گیر دادن به همه همه‌ش پرت و پلا و تهمت زدن و هوچیگری وقتتو رو تیمت میذاشتی بهتر بود البته توانت در همین حده
  • IR ۰۸:۵۴ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۹
   8 4
   اول که میره ، دوم نکونام جغجغه تو خودت تمام عیار نامردی، سوم جام را باید تو زمین مستطیل سبز برد نه با رسانه
  • مصر60 IR ۰۸:۵۵ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۹
   7 4
   ایکاش به جای اینهمه حرف زدن کمی وقت داشتی و فکر هم میکردی!
  • رضا IR ۰۹:۰۲ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۹
   7 3
   اسطوره های شیشتقلال،جواد بدنام.مجیدی دوپینگی،هاشمی نسب
  • علی IR ۱۰:۰۰ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۹
   6 3
   همین خودت و هاشمی نسب کنار دستت نشون میدن شعبان بی مخ ها کیا هستن
  • SE ۱۰:۳۲ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۹
   6 2
   شما قهرمان دروغ و دغل و تهمت و افترا هستید و ناتوانی و با این روش بی عرضگی خود را پنهان میکنید
 • IR ۰۱:۱۵ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۹
  9 25
  جونم اقا جواد لالیگایی. فکر نمیکردم لنگیسوز رو دست شاه فرهاد کبیر بیاد ولی ظاهرا جواد لالیگایی هم خوب لنگیا رو اذیت میکنه.همین شدت سوزشی که لنگیا از ایشون دارن نشون میده که داره راهو درست میره
 • بگو مرگ بر لنگ IR ۰۱:۱۶ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۹
  9 22
  جواد لالیگایی دشمن لنگیایی
 • NL ۰۱:۱۸ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۹
  22 4
  رفتار و کردارت دست کمی از شعبون بی مخ ها نداره
 • IR ۰۱:۲۵ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۹
  11 4
  جرا نکونام شریف از همه چی ناراضی است و فقط مجیز هوادار را می گوید؟
 • فرشاد US ۰۱:۳۰ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۹
  23 4
  فعلا که شعبان بی مخها جمع شدید تو کیسه نجس و هر غلطی دلتان خواست می کنید عربده می کشید، تهمت می زنید، توهین می کنید، تهدید می کنید، وووو کسی هم چیزی بهتان نمیگه دست دسته همه اینها هم توی خایه مال کیروش هستی
 • فرشاد US ۰۱:۳۰ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۹
  14 3
  فعلا که شعبان بی مخها جمع شدید تو کیسه نجس و هر غلطی دلتان خواست می کنید عربده می کشید، تهمت می زنید، توهین می کنید، تهدید می کنید، وووو کسی هم چیزی بهتان نمیگه دست دسته همه اینها هم توی خایه مال کیروش هستی
 • IR ۰۱:۳۳ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۹
  16 3
  ورزش کشور رو به لجن کشیده یک صاحب مسئولیت پیدا نمیشه بزنه تو دهنش!
 • طاها IR ۰۱:۴۹ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۹
  17 0
  بابا شرافت. فیلم صحبت های محمود فکری بعد از بازی مقابل فولاد که شما مربیش بودی و به بازیکن فولاد گفت شما فقط ...... یادتون دادن کافیه.
 • بهرام IR ۰۳:۲۴ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۹
  13 3
  خداوکیلی تا الان که مافیای کیسه تمام بیت المالو خورده 😂😂😂😂😂😂
 • IR ۰۵:۰۵ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۹
  2 16
  درود بر شرفت نکونام. به جراعت می گویم بازیکنان مورد نظر جواد توسط خطیر عضو باند مافیایی به عمد جزب نشد..تکر می کنم به عمد جزب نشد تا استقلال قهرمان نشود.. خداوکیلی قهرمان واقعی استقلال هستش.
 • IR ۰۵:۱۶ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۹
  3 17
  قیصرفوتبال ایران
  • IR ۰۸:۵۳ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۹
   3 1
   حتما تو ابله هم داداش فرمانش هستی؟؟؟خخخخخخخخخخخخخخخخ
 • IR ۰۵:۳۶ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۹
  16 3
  استقلال زمانی سرش بریده شد که گرفتار شارلاتانهایی شد که فقط یاد گرفته اند از احساسات هوادار ساده دل سواری بگیرند. معلومه که دوران شعبان بی مخ ها گذشته اما نوادگان مشکی پوش یقه دریده بدزبان و لمپن و بی شخصیت او هنوز دارن هوا را آلوده می کنند.
  • زاگرس IR ۰۷:۲۶ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۹
   14 1
   آفرین کاملترین پاسخ رو شما دادی. بی شعور یقش رو تا ناف باز کرده و سوار هوادارهای بدبخت شده و مدام لجن پراکنی می‌کنه...شما مصاحبه های اسمار رو با این مردک هوچی مقایسه کنید تا تفاوت سطح و تربیت خانوادگی آنها مشخص بشه.
 • IR ۰۵:۴۱ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۹
  14 3
  این دختربچه خیال کرده پرسپولیس هوادار نداره که اینطور وقیحانه هر مزخرفی از دهن بی چفت و بستش بیرون میآد! مملکت قانون نداره که این لات بی سروپا هرروز به میلیونها هوادار ایرانی توهین میکنه و خبری از توبیخ و تنبیه نیست.
  • IR ۰۹:۲۵ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۹
   4 0
   ازیک آدم بی اصل ونسب چه توقعی داری؟؟؟
 • IR ۰۶:۱۰ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۹
  14 0
  آقا جواد! تو که فقط نگران افزایش صفرهای مبلغ قراردادت هستی ما بیشتراز اون مبلع برایت جمع میکردیم اگر دست از این فوتبال کسل کننده و بزدلانه برمیداشتی ! استقلال این فصل میتوانست با فاصله قهرمان بشه ولی تو و کادر فنی بدتر از خودت پدر تیم را درآوردید. پرسپولیس هم رقیب ما بود نه دشمن خارجی ! مرده شور افکارت رو ببرن.
 • IR ۰۶:۱۶ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۹
  15 1
  دم این ادم هوچی را بگیرید و پرت کنید بیرون از مجموعه استقلال! مردک از حرص مبلغ بیشتر فصل بعدش جوانان یک کشور رو انداخته به جان هم! تو اگر ادم ایستادن بودی فولاد فلکزده را در کوران مسابقات رها نمیکردی. ابله مثل ترامپ حرف میزنه!
 • IR ۰۶:۲۲ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۹
  16 1
  این من، من شیطان است. قدیمیا می گفتن آدمهای پررو و دریده و بی حیا معمولا کودکی پرماجرایی داشته اند .
 • محمود IR ۰۶:۳۰ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۹
  12 0
  نکونام خودت وهمه کارت آخر حاشیه وپیشرفت بازی هستید نساجی ته جدولی رو نتونس ببری
 • شرمنده جورجونیو IR ۰۷:۰۰ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۹
  10 0
  زمانی که به صورت تقلبی صدر بودند کلاس میزاشت کنفرانس نمی آمد حالا که فهمیده اسپانسر جدید میخواد با لگد بزنند به این و سمعیی اشغال بندازنشون تو سطل آشغال میاد جلوی خبرنگاران و پیش گویی میکنه ،،برو عمو هوادارن کیسه خر هستند ولی هوادارن پرسپولیس کبیر رو از خنده کشتی کمی برو خفه شو و حرف نزنی ما نمی گیم لالی تو فعلا بسوز داداش ما خیلی داریم ازت حال میکنیم حال داغون تو رو نقدا خریدارم بسوز بسوز بسوز بسوز بسوز
 • IR ۰۷:۲۳ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۹
  11 0
  آقای نکو برانکو با ۱۳ ، ۱۴ تا بازیکن بی نام و نشان تا فینال آسیا رفت اون ۷۰ هزار نفر ی قصل گول حرفاتو خوردن اما ی روز برگردن هو شدی
  • IR ۱۰:۴۹ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۹
   0 2
   جان؟ 13،14 بازیکن بی نام و نشان؟؟!! بابا شماها خیلی باحالید
 • رضا IR ۰۷:۵۵ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۹
  10 0
  به نظر بنده نکو نام از نظر شخصیتی در حد مربی استقلال نیست مصاحبه هایش بی محتوای این چه حرف های هست که میزند باید قبول کند پرسپولیس تیم قوی ومنسجمی هست واژه استقلال بهتر بازی می کند ‌نتیجه می گیرد با نساجی مساوی کرد گفت ما جام اخلاق را بر دیم یعنی چه گل گهر برد سه امتیاز گرفت پرسپولیس ای برد سه امتیاز استقلال دوم جدل ماند تو این مصاحبه می گه دوران شعبات بی موها گذشت والله سر در نمی آوریم این چی می گه یک دفعه بگه پرسپولیس را ببازونین من قهرمان بشم یک مربی کار بلد این حرف‌ها را تمیزند متاسفانه بر اعصابش مسلط نیست هنوز آن شخصیت را پیدا نکر د مربی تیم استقلال باشد براش آرزوی موفقیت میکنم
 • IR ۰۸:۰۰ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۹
  9 0
  آره، بابا شما نبودی چه کسی نود میلیارد دستمزد میگرفت، راستی برادرتون هم برای جابجایی بازیکن خوب پول درمیاره، آره شما باش خوب جایی شده استقلال، پولهای بی حساب و جریمه هایی که از جیب مردم بابت این تیم خرج شده
 • IR ۰۸:۱۲ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۹
  10 0
  از بس حاشیه سازی کرد با شعبون بی مخ(هاشمی نسب)صدر رو از دست دادی نه طرفدار نه هلدینگ خلیج فارس خواهان ماندن جنابعالی نیست
 • reza IR ۰۸:۱۵ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۹
  7 0
  فقط افراد سن بالا میتونن تفاوت مربیانی چون منصور پورحیدری و ناصر حجازی رو با این جوانک پُرگو و همیشه معترض بفهمند! تو کل دوران مربی گریش یک بار نشده بعد از نتیجه نگرفتن بگه «هوادارای عزیز ببخشید .امروز خوب بازی نکردیم» فقط آسمون ریسمون کردن که نگذاشتند ما ببریم.
 • IR ۰۸:۲۰ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۹
  7 0
  ای تو برو گمشو! دون کیشوت در حنگ با آسیاب بادی! جوری حرف میزنه انگار با دشمن صهیونیست طرفه! اون هواداری هم که سرش تو حساب باشه خوب میدونه درد اصلی این ترامپک چیه! قراردادهای میلیاردی. یعنی استقلال شانس بیاره اول نشه وگرنه تا سالها گرفتار این اسنقلالی نماهای خالی بندی میشه که فقط قصد دوشیدن و شیره مالیدن سر هوادار دارند.
 • US ۰۸:۲۴ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۹
  9 0
  دوران شعبان بی مخ گذشته و لابد دوران هانی کرده و هاشمی نسب ... بپر وسط شروع شده!
 • کیسه سوز IR ۰۸:۲۵ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۹
  6 1
  مردانگی و شرافت فقط تو و دستیارات :-) :-) :-)
 • ابی IR ۰۸:۲۸ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۹
  6 0
  نکونام چکش لطفا تو از شرافت حرف نزن چرا روزی که چشمی سه بار باید اخراج می شد دم از شرافت نمی زدی چرا بعد از جاماندن از پرسپولیس شرافتمند شدی کسی دم از شرافت می زند که خودش شرف داشته باشد
 • IR ۰۸:۳۱ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۹
  4 0
  جواتی ساکت
 • IR ۰۸:۳۲ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۹
  6 0
  این بنده خدا مثل استادش کیروش فکر کرده با حرافی میشه هوادار را گول زد شما فقط کافیه یه نگاهی به کادرش بندازید تا بفهمید امثال هاشمی نسب و مرحوم صادقی چیزی از شعبان بی مخ کم ندارند
 • علی IR ۰۸:۳۴ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۹
  5 0
  نیکوجان حاشیه سازی نکن مغلطه و بازی با کلمات ممنوع به تیمت بچسب زر زیادی هم نزن تواز کی مربی شدی که برا تیمی مثل استقلال تعین تکلیف کنی
 • 555 IR ۰۸:۳۶ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۹
  6 0
  به عنوان یک استقلالی میگم بدبختمون کردی با این همه حاشیه.از اولین بازی لیگ شروع کردی به جنجال که نمیزارن ما قهرمان شیم. سرمربی موفق کسیه که اسیر حاشیه نشه. خلاصه یک سال خوراک خبری خبرنگاران ورزشی بودی. تورو خدا برو از استقلال.تیم بزرگ مربی بزرگ می خواد.
 • رامین IR ۰۸:۴۱ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۹
  5 0
  شما فقط باید با غرور کاذب خودت بجنگی . با هوچیگری و فحاشی و تهمت به دیگران نمیشود دنبال جام بگردی.لعنت به دهانی که بیموقع و به ناحق باز شود.
 • رضا IR ۰۸:۴۴ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۹
  5 0
  یک هوچیگر بزرگ ولی از لحاظ فنی صفر
 • مجتبی IR ۰۸:۴۶ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۹
  5 0
  بهترین حالت واسه ما پرسپولیسی‌ها اینه که تو سرمربی استقلال بمونی.چون ی مشت اوسکل تر از خودتو دورت جمع کردی و بقول حاجی مموتی فکری فقط کارکشته بازی بلدین.جان مادرت در استقلال بمون و ما از حرص خوردن های تو شادی کنیم
 • IR ۰۹:۰۳ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۹
  6 0
  با هوچیگری به جایی نمی رسید
 • IR ۰۹:۱۶ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۹
  4 0
  باور کنید مسئولان انضباطی فقط معطلند کادر پرسپولیس جواب این توهینها را بدهد بعد بیان وسط یکی به نعل بزنن یکی به میخ. این توهین ها اگراز مجاری قانونی رسیدگی و مجازات نشود میتواند عواقب پیش بینی نشده ای داشته باشد، بهرحال ببش از دوسوم جمعیت ایران به علاوه کل ارکان ورزش و فوتبال کشور علنا دارند از قلدر مآبی این لات عوضی آسیب می بینند.
 • IR ۱۰:۱۱ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۹
  5 0
  تا زمانیکه هواداران استقلال به چنین حرفهای پوچی گوش میدن ولذت میبرن وبجای توضیح خواستن از مربی به حرفای اون گوش میدن وضعیت استقلال ازاین بهتر نمیشه.فقط اونجاش که میگه من نذاشتم استقلال رو بخورن یکی پیدا نمیشه بگه عزیزمن این تیم بیشتر از سن تو قدمت داره . ماپرسپولیسی ها ازاین وضعیتی که استقلال داره راضی هستیم.
 • صادق IR ۱۰:۳۹ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۹
  5 0
  واقعا خیلی سنگین وسخت است تحمل کسی که بویی از شرافت ومردانگی نبرده ، بی محابا همه را به دوری از شرافت ومردانگی متهم می کندحکایت این آقا، به داستان دزدی می ماند که مال شخصی را دزدید وهمه داد می زدند دزد را بگیرید وخود دزد هم همین جمله را تکرار میکرد،آخه بشر تو کلمه شرافت را تو زندگی ات بدرستی روی کاغذ ننوشتی چی میگی آخه ، تو هیچی نیستی هیچی، برو حیا کن بی حیا
 • نادر IR ۱۱:۰۴ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۹
  0 0
  راست میگه الان زمان بدنام بی مخهاست
 • IR ۱۱:۴۳ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۹
  0 0
  شما نبودی استقلال بود و نباشی هم خواهد بود. فرافکنی کافیه
 • IR ۱۱:۴۶ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۹
  0 0
  مردک هوچی گر بی شخصیت
 • IR ۱۱:۴۸ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۹
  0 0
  کیسه کشا فراقانونی هستند . فقط بلدن اراجیف ببافن . فقط توهم توطئه دارن
 • حامی IR ۱۱:۵۷ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۹
  0 0
  تو اگه شرف داشتی اینقدر دروغ نمیگفتی . و
 • IR ۱۲:۰۰ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۹
  0 0
  کذاب ملعون تو میرفتی امجدیه برای استقلال گریه میکردی؟؟؟ بی شرف تو سر و ته ات از تیم پاس بود . چرا اینقدر دروغ به خورد هوادارای هیجانی کم سن و سال میدی؟؟؟ ضمنا ما هوادران استقلال حواسمون هست داری از یه روزنامه که مال دانشگاه آزاده خط میگیری

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس