حملات سنگین موشکی حزب‌الله لبنان به سرزمین‌های اشغالی

حزب‌الله لبنان عملیات‌های سنگینی را علیه نظامیان و مواضع ارتش رژیم صهیونیستی در شمال سرزمین‌های اشغالی انجام داد.

به گزارش مشرق به نقل از النشره، حزب‌الله لبنان با صدور بیانیه‌هایی از حملات سنگین خود علیه منطقه‌های شمالی سرزمین‌های اشغالی خبر داد.

اداره اطلاع‌رسانی حزب‌الله لبنان اعلام کرد: در حمایت از ملت پایدار فلسطین در نوار غزه و مقاومت شجاع و شریف آنان و در واکنش به تعرض‌های اسرائیل به روستاهای مقاوم جنوبی و منازل امن که آخرین مورد آن در شهرک عیترون رخ داد، رزمندگان مقاومت اسلامی پس از رصد گروهی از نظامیان دشمن در حال ورود به یکی از ساختمان‌ها در شمال شرق شهرک «المطله» این نظامیان را با تسلیحات مناسب هدف قرار دادند و تلفاتی قطعی را به آنان وارد آوردند.

همچنبن حزب‌الله لبنان اعلام کرد که شهرک‌های صهیونیست‌نشین «میرون»، «سفسوفه» و «تسعفون» واقع در شمال سرزمین‌های اشغالی را با ده‌ها موشک کاتیوشا هدف قرار داده است.

علاوه بر این شهرک صهیونیست‌نشین «کریات شمونه» واقع در شمال سرزمین‌های اشغالی نیز از سوی رزمندگان حزب‌الله لبنان با ده‌ها موشک کاتیوشا و فلق هدف قرار گرفت.

در بیانیه دیگر حزب‌الله لبنان آمده است: در حمایت از ملت پایدار فلسطین در نوار غزه و مقاومت شجاع و شریف آنان، رزمندگان مقاومت اسلامی ساعت ۶:۱۵ عصر امروز دوشنبه بیست‌وهفتم ماه مه ۲۰۲۴ موضع السماقه واقع در تپه‌های اشغالی کفرشوبا را با تسلیحات موشکی هدف گرفتند و آن را به صورت مستقیم مورد اصابت قرار دادند.

همچنین حزب‌الله لبنان اعلام کرد که پادگان صهیونیستی «زبدین» واقع در مزارع اشغالی شبعا را نیز همزمان با حمله موشکی به موضع نظامی صهیونیستی «السماقه» با تسلیحات موشکی هدف قرار داده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس